اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل lcd آیفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل lcd آیفون 5

با سلام
    دوستان من یک گوشی آیفون 5 دارم الان اگه زیاد به صفحه ضربه وارد میشه LCD رنگ رو پخش میکنه.1-2 بار هم از دستم افتاد.به نظرتون مشکل از تاچ هست یا LCD?
    لطفا زیر آنتن گوشی رو نگاه کنید LCD رو فشار دادم اینجوری شده! نمیدونم مشکل از کجاش هست

ویرایش توسط karem2074 : https://i-phone.ir/forums/member/37885-karem2074 در ساعت 25-04-2014, 09:59 PM

سلام من یه گوشی5 اس دارم دو روز پیش سر کلاس دانشگاه روش نفت ریخته ال سی دیش روشن میشه تاچش سالمه فقط زیر صفحه نفت ها رو میشه دید باید چیکارش کنم ؟؟؟
    بیرون بردم گفتن استفاده کنید تا ال سی دیش بسوزه بعد عوض کنید
    لطفا راهنمایی کنید ببینم راه دیگه ای هست!!!

نظر

با دفتر سايت تماس بگيريد دوستان متخصص در اين زمينه بهتون كمك ميكنند

http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html

نظر

سلام،بنده ١اپل فايو دارم كه سمت راست ال سي دي كنار قاب رو كه فشار ميدي ١مقداري ميره داخل و بر ميگرده(حالت فنري) اما سمت چپ اين مشكل رو نداره و محكم هست و تاچ گوشي و رنگش هيچ مشكلي نداره و سالم هست،ميشه راهنماييم كنين مشكل چي هست؟ ال سي دي مشكل داره يا شل شده؟ بنظرتون باز كنم گوشيو

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan-azizpour نمایش پست ها
          سلام،بنده ١اپل فايو دارم كه سمت راست ال سي دي كنار قاب رو كه فشار ميدي ١مقداري ميره داخل و بر ميگرده(حالت فنري) اما سمت چپ اين مشكل رو نداره و محكم هست و تاچ گوشي و رنگش هيچ مشكلي نداره و سالم هست،ميشه راهنماييم كنين مشكل چي هست؟ ال سي دي مشكل داره يا شل شده؟ بنظرتون باز كنم گوشيو
          بهتره كه حساسيت نشون ندين و بهش توجه نكنيد و سعي كنيد تا جايي كه امكان داره باز نكنيد ايفون رو،

نظر

ممنون از پاسخ سريعتون،اولش اين حالت كم بود اما حالا ١مقدار بيشتر شده،يعني شما ميگين مشكل خاصي نيست؟

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan-azizpour نمایش پست ها
              ممنون از پاسخ سريعتون،اولش اين حالت كم بود اما حالا ١مقدار بيشتر شده،يعني شما ميگين مشكل خاصي نيست؟
              به نظر من چيز مهمي نيست اصلا،شما سعي كنيد بهش توجه نكنيد

نظر

ا سلام
                من به يه مشكلي بر خوردم كه مجبور شدم كًوشي ايفون ٥ ريستور كنم ،ولي وقتي ميخاد تموم بشه اخرش گير ميكنه و ميكًه دستكًاه رو به ايتيونز وصل كنيد كه دستكًاه به ايتيونز وصله !! ميشه راهنمايي كنيد چيكار كنم ( باطري دستكًاه خودم عوض كردم بعد گفت براي فعال شدن بايد به ايتيونز وصل بشي بعد از اينكهبه ايتيونز وصل شدم گفت بايد ريستور كني ، حالا هم كه ريستور ميكنم گير ميكن،باطري خودشم دوباره انداختم روش بازم همين پيغام ميده )
                با تشكر

نظر

ازمديران كسي نيست كمكمون كنه ؟

نظر

سلام
                    ایفون 5 من خورده زمین وقتی شارژش تمام میشه و وصل می کنم به شارژ lcd روشن می شه بعد که دستگاه روشن می شه lcd خاموش می شه و زنگ می خوره و سیری کار می کنه ولی lcd کار نمی کنه نمشه ریستورش کرد که شاید از سیستم باشه می گه باید find my iphone رو تو گوشی off کنم کمک کنید

نظر

امکانش هست فلت السیدی فقط شل شده باشه وقتی السیدیش موقع شارژ روشن میشه. بهتره بدید یه متخصص وارد بررسی بشه. می تونید با دفتر انجمن تماس بگیرید.
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                      X