اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دکمه home

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دکمه home

با سلام دکمه Home گوشی بنده به سختی جواب میده. بعضی وقت ها کار نمیکنه! مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟

1 بار کالیبره کنید ببینید فرقی میکنه

١. يكي از برنامه هاي فابريك آيفون يا آيپاد يا آيپد رو باز كنيد.(weather , stocks, iTunes)
    ٢. كليد پاور رو نگه داريد تا slide to power off ظاهر بشه
    ٣. كليد پاور رو رها كنيد.
    ٤. دكمه home رو نگه داريد تا پيغام slide to power off از بين بره
    در اين حالت به homepage ديواستون منتقل ميشيد و اين يعني اينكه كار تمام است و home button كاليبره شده.
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

سلام
      چند روز پیش هم مشابه همین مشکل برای گوشی من پیش اومد که با استفاده از اسپری کنتاکت شور ناهید (NAHID Dry Lubricant 600 )
      مستقیم روی درز دکمه Home و بدنه ، اسپری کردم و چندین بار با کمی فشار دکمه را پشت سر هم زدم.
      الان دیگه نه صدای تق تق میده و نه دیر عمل میکنه... خیلی خیلی روان شده.

نظر

البته استفاده از اسپري كنتاكت شور زياد توصيه نميشه چون اگه بي دقتي كنن ممكنه به ال سي دي صدمه بزنه

نظر

بله ، کاملا درست میفرمائید... باید با دقت زیاد و فقط روی درز اطراف دکمه ریخته بشه نه جای دیگه.
          بنده برای اینکه مشکلی از این بابت پیش نیاد چند ثانیه بعد از اسپری کردن گوشی رو پشت و رو کردم تا مایعات اضافی به داخل گوشی نفوذ نکنه و بعد هم با سشوار و حرارت ملایم روی دکمه چند لحظه استفاده کردم تا اگر مایع ای هنوز داخل باشه سریعا خشک بشه... گرچه این اسپری خودش فرّاره و سریعاً خشک میشه.
          ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 15-10-2013, 03:35 PM

نظر

گزینه بهتر استفاده از الکل 99 درصد است که ناخالصی نداره و در ضمن مطلقا به صفحه نمایش هم آسیب نمیزنه ...

نظر

در ضمن اینجا میتونید یک فیلم مفید در این زمینه ببنید : Four ways to fix an unresponsive iPhone home button | How To - CNET

نظر

نوشته اصلی توسط newincept نمایش پست ها
                گزینه بهتر استفاده از الکل 99 درصد است که ناخالصی نداره و در ضمن مطلقا به صفحه نمایش هم آسیب نمیزنه ...
                الكل ٩٩ درصد تاييد ميكنيد تا تهيه كنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

نوشته اصلی توسط newincept نمایش پست ها
                  در ضمن اینجا میتونید یک فیلم مفید در این زمینه ببنید : Four ways to fix an unresponsive iPhone home button | How To - CNET
                  چطور اين لينك از داخل برنامه tapatalk باز كنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط b_shahri نمایش پست ها
                    الكل ٩٩ درصد تاييد ميكنيد تا تهيه كنم؟

من با الكل 99% هم تست كردم و متاسفانه مشكلم حل نشد، حالا شما تست كنيد شايد درست شد !

نظر

ببینید تمیز کردن 1-2 بار جواب میده نهایتا به دلیل خوردگی زیرش باید تعویض بشه
                      برای تمیز کردن اسپری خشک ( همینی که گفتن ) مناسب ترین گزینه هست
                      درصد الکل و خلوص و .... اصلا اونقدرا مهم نیست .... نباید ایجاد رسانایی یا مقاومت سطحی بکنه و باید فرار باشه که اسپری این ویژگی رو داره
                      استفاده از سشوار و... اصلا توصیه نمیشه + اگر به هر دلیل در اثر اسپری زیر ال سی دی لک شد فقط بزارید تا خشک شه ... بعد از چند روز درست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
                        من با الكل 99% هم تست كردم و متاسفانه مشكلم حل نشد، حالا شما تست كنيد شايد درست شد !
                        متاسفانه هیچ تضمینی وجود نداره !
                        الکل 99 درصد تنها به این دلیل میتونه مفید باشه که هیچ لطمه ای به دستگاه نمیزنه ، وگرنه شوینده ها و حلالهای دیگری هستن که بهتر از الکل کارایی دارند مثل تربانتین
                        ولی از اینها فقط زمانی میتونید استفاده کنید که دستگاه رو باز کرده و کلید رو جدا کرده باشید

اگر دقت کافی همچنان که دوست محترم H.Karimi فرمودند به کار ببرید ، طبیعتا میتونید از اسپری های شوینده هم استفاده کنید !

به شخصه همواره این مشکل رو دارم
                        تصور میکنم که یکی از نقاط ضعف گوشی های آیفون همین کلید هوم باشه
                        به هر حال من یک کلید هوم جدید خریدم که هنوز به دستم نرسیده و تصمیم دارم عوضش کنم
                        تا چه پیش آید ...

نظر

سلام خسته نباشید مشگل سخت افزاریه باید دگمه هوم شما تعویض بشه زیاد گرون هم نیست حدودا 4000ت هستش

نظر

در بيشتر موارد با سرويس و تميز كردن گليد و پولكي من اين مشكل رو حل كردم. بايد گوشي باز بشه هذينه سرويس ٢٥ و تعويض هم ٤٠٠٠٠ هستش

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                            X