اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل خاموش شدن ناگهانی ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل خاموش شدن ناگهانی ایفون

سلام دوستان
    بنده یک ایفون 3gs 6.1.3دارم که خب مسلما جیلبریک نیست .
    ولی حین کار با دستگاه و صد البته بیشتر هنگام وبگردی گوشی ناگهان خاموش میشه و وقتی سعی در روشن کردنش میکنم در ارم اپل مدتی میمونه و دووباره خاموش میشه ...ولی اگه نیم ساعت صبر کنم و سعی کنم گوشی روشن میشه و میره منو اصلی.
    بنظرتون مشکل از کجاست؟ من نظرم روی باتری هستش ..چون موقع در شارژ بون و استفاده کردن طولانی از سافاری این اتفاق رخ نمیده .
    اگه مشکل از باتریه لطف کنن دوستان هزینشو هم بفرمایند.
    ممنون

دوست عزيز احتمال ميره مشگل از سي پي يو گوشيت باشه....
    منم يه ايفون ٥ داشتم همين مشگل و داشت

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

میگن سی پی یو گوشیتو عوض میکنیم 100 تومن ...سی پی یو امکان تعویض هم مگه داره؟

نظر

مشکلتونو اینجا بکین

نظر

نوشته اصلی توسط red_dragon نمایش پست ها
          میگن سی پی یو گوشیتو عوض میکنیم 100 تومن ...سی پی یو امکان تعویض هم مگه داره؟

این مرکز فوق تخصصی کجاست ؟!!!!

CPU ؟

تعویض ؟؟؟؟

100 تومن ؟!!!

برای اولین بار در ایران و جهان .....

مسلما ادعای بیجاییه ، گوشی شما احتمالا مشکل باتری داره و یا مدار تغذیه داغ میکنه ....

نظر

اقا به حرف هر كسي توجه نكنيد... سي پي پو گوشيتون توسط هيچ تعمير كاري تو ايران تعويض نميشه

نظر

اقا به حرف هر كسي توجه نكنيد... سي پي پو گوشيتون توسط هيچ تعمير كاري تو ايران تعويض نميشه

نظر

نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
                این مرکز فوق تخصصی کجاست ؟!!!!

CPU ؟

تعویض ؟؟؟؟

100 تومن ؟!!!

برای اولین بار در ایران و جهان .....

مسلما ادعای بیجاییه ، گوشی شما احتمالا مشکل باتری داره و یا مدار تغذیه داغ میکنه ....
                بخدا قسم خودم شاخ در اوردم! سی پی یو به برد پانچ میشه عاخه چه ربطی داره!
                2 ساله عضو انجمن هستم اینقدرم ****نیستیم!
                ویرایش توسط red_dragon : https://i-phone.ir/forums/member/31375-red_dragon در ساعت 16-09-2013, 06:14 PM

نظر

سلام
                  من آیفون 4 دارم الان چند روزه میزنم شارژ خاموش نمیشه اما وقتی از شارژ در میارم با اینکه شارژ داره خاموش میشه یا اگه سیم شارژ رو ازش جدانکنم هم خاموش نمیشه اما به محض جدا کردن سیم شارژ زود خاموش میشه امکانش هست کمک کنید لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط sara t نمایش پست ها
                    سلام
                    من آیفون 4 دارم الان چند روزه میزنم شارژ خاموش نمیشه اما وقتی از شارژ در میارم با اینکه شارژ داره خاموش میشه یا اگه سیم شارژ رو ازش جدانکنم هم خاموش نمیشه اما به محض جدا کردن سیم شارژ زود خاموش میشه امکانش هست کمک کنید لطفا
                    دوست عزیز دستگاه شما باطریش عمرش رو کرده با تعویض باطری مشکلتون حل خواهد شد

نظر

مرسی از راهنمایی
                      فقط یه سوال الان شارژ داره بعد اصلا به برق هم وصل نباشه شارژش فقط به گوشی وصل باشه کار میکنه یعنی بازم از باطریه باید چکار کنم اینجام که نمایندگی نداره این موبایل فروشی ها هم که نمی شه بهشون اعتماد کرد میشه راهنماییم کنید لطفا
                      مرسی

نظر

این مشکل خیلیاست .منم تا آخرش رفتم و به این نتیجه ها رسیدم :

1 : گوشی احتمال زباد پرش آنتن داره .وقتی آنتن میپره گوشی خاموش میشه .معمولا روی شارژ 40 درصد به پایین
                        2 : گوشی قبلا جیلبرک شده و احتمالا بیسباندش آپدیت شده .که اونم یه دنیا حرف و حدیث داره
                        3 : خشاب سیمکارت (اونی که روی برد هستش ) آسیب دیده
                        از این حالتها خارج نیست .... در ضمن ایراد از باطری و سی پی یو نیست .چون من خودم باطری عوض کردم ولی مشکل همچنان باقی بود

نظر

سلام دوستان
                          از دیروز تا حالا من سیم کارت گوشی رو خارج کردم و به شارژ هم نزدم گوشیم خاموش نشده اما به محض اینکه سیم کارت میندازم گوشیم خاموش میشه باید چکار کنم الان

نظر

مشکل سخت افزاری هست
                            با دفتر تماس بگیرید
                            ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

سلام دوستان
                              ایفون من وقتی به مودم منزل پدرم وصل میشم زمانی که میخام رمز وای فای رو بدم خاموش و روشن میشه ولی منزل خودمون همچین مشکلی رو ندارم.. به نظرتون مشکل چیه؟
                              ممنون میشم راهنمایی م کنید.

نظر

صبر کنید ..
                              X