اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرق Unlock Factory با Lock

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فرق Unlock Factory با Lock

از لحاظ سخت افزاری Lock با Unlock چه فرقی داره ؟ آیا آیفون Lock رو میشه به Unlock Factory تغییر داد ؟

از نظر سخت افزاری هیچ فرقی ندارند فرقشون فقط از نظر نرم افزاریه
    نه نمیشه اینکارو کرد

نظر

خوب اگه نرم افزاری چرا نمیشه این کارو کرد ؟ ؟ توضیحات بیشتر لطفا

نظر

ببین دوست عزیز شرکت اپل بعضی از گوشیها را قراردادی با شرکتها تولید می کنه که اینا با عنوان لاک به بازار میاد و اما بعضی را انلاک که هر سیم کارتی بندازی کار میکنه اما اینا که لاک هسنتد از طریق نرم افزاری آنلاک می کنند اما فقط در بعضی از ورژنها(آنلاکها در تمام ورژنها کار میکنه)

نظر

نوشته اصلی توسط farzadEF نمایش پست ها
          از لحاظ سخت افزاری Lock با Unlock چه فرقی داره ؟ آیا آیفون Lock رو میشه به Unlock Factory تغییر داد ؟
          سخت افزاری که نیست دوسته عزیز
          بله می شه تغییر داد ولی باید قرار داد ببندید با اپراتورتون
          بیشترین نقش ایتونز داره که گوشیتون Active و بعد Carrear با هر سیم کارتی Active می کنه
          شماره سریال گوشیتون تو Apple ثبت می شه و ایتونز توط Imel و سریال نامبرتون Active می کنه
          اونم که لاک هستن توسط نرم افزار صورت می گیره

نظر

بله دوستان اینارو میدونم . . . پس اگه سریال گوشی رو با یه اونلکک عوض کرد اونلکک فاکتوری میشه ؟ من دقیقا میخوام بدونم چطوری داستان

نظر

نوشته اصلی توسط farzadef نمایش پست ها
              بله دوستان اینارو میدونم . . . پس اگه سریال گوشی رو با یه اونلکک عوض کرد اونلکک فاکتوری میشه ؟ من دقیقا میخوام بدونم چطوری داستان
              منظورتون وازح تر بگید !!!!!

نظر

منظورم اینه که اگه دقیقا فرق Unlock Factory با Lock سریال که میشه سریال رو تغییر داد . . . در ضمن Unlock Factory به ایتونس هم وصل نشده باشه آنتن میده فک میکنم . پس فک نمیکنم اونطوری لlک کنن

نظر

منظورم اینه که اگه دقیقا فرق Unlock Factory با Lock سریال که میشه سریال رو تغییر داد . . . در ضمن Unlock Factory به ایتونس هم وصل نشده باشه آنتن میده فک میکنم . پس فک نمیکنم اونطوری لlک کنن
                  سریال گوشی هیچ وقت تغییر نمی کنه
                  اگه هم اپراتور قرار داد انلاک فکتوری کنه سریالتون تو Apple ثبت می شه که توسط ایتونز قابل Active
                  نه اصلا این جور نیست فقط با ایتونز Active و انتن خواهید داشت
                  تو گوشی لاک دیگه خبری از Active و انتن نیس رو Emerginisi call می مونید و اگه می خواید به منوها دسترسی پیدا کنید باید از Sim activere استفاده کنید تازه اونم انتن ندارید

نظر

اوه آره الآن یادم افتاد آخه قبلا با iBreakr عوض میکردیم اما اون IMEI بود نه Serial . . . .

نظر

اره قبلا فکر کنم تو 2g همچین کاری میشد

نظر

ببین عزیز بذار یه جوری بگم متوجه بشی چند ماه پیش من میخواستم بیام ایران ( من در دانمارک زندگی میکنم ) زنگ زدم به همون شرکتی که ایفونمو ازش خریده بودم وگفتم که میخوام برم ایران و چی جوری میتونم اونجا هم از ایفونم استفاده کنم البته قبلا امتحان کرده بودم و هیچ سیم کارت دیگه ای رو قبول نمیکرد بهم گفت اگه میخوای من برات بازش میکنم و 500 کرون دو ماه دیگه میاد رو قبضت که منم قبول کردم بعد بهم گفت ایفونتو ریستور کن . که ریستورش کردم و الان هم از هر سیم کارتی بخوام میتونم استفاده کنم همین وقتی شما ایفونو به صورت ابنومنت (البته نمیدونم به فارسی چی میگن ) از این شرکتا میخرین سریالش قفله و فقط در صورت تقاضا و پرداخت وجه میتونی بازش کنی ولی اگه نقدی و ازاد بخری فرقی نمیکنه با هر سیم کارتی میتونی ازش استفاده کنی . مرسی .

نظر

بله ممنون من همش تو این فکر بوذم که داستان چیه ..... بله Miami جان قبلا اگه یادتون باشه ایفون اینطوری انتن نمیداد و مخابرات با بعضی از IMEI ها مشکل داشت که مجبور بودیم عوض کنیم ....

نظر

بله ممنون من همش تو این فکر بوذم که داستان چیه ..... بله Miami جان قبلا اگه یادتون باشه ایفون اینطوری انتن نمیداد و مخابرات با بعضی از IMEI ها مشکل داشت که مجبور بودیم عوض کنیم ....
                            Imel که قابل عوض کردن نیستن چی می گید ، انلاک فکتوری با ایتونز اکتیو می شه ولی لاک با اپراتور قرار داد همین ،

نظر

imei عوض نمیشه اما قبلا سریال ۲جی قابل تعویض بود

نظر

صبر کنید ..
                              X