اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خیس شدن و سوختن iphone 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط elino نمایش پست ها
    آشنا ندارم اونور که برام بفرستن..مدت گارانتی چقدره؟
    بیارید دفتر انجمن تا تست بشه و هزینه تعمیرش اعلام بشه !
    کلیه قطعات ایفون ۵ در دفتر انجمن موجود میباشد
    (ahriman)
    تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

دوستان 100% ببرم اپل استور با 200$ تعویظ می کنن؟؟؟ آخر هفته میدم دوستم ببره.خیالم راحت باشه؟؟؟؟؟؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط VIP نمایش پست ها
      بیارید دفتر انجمن تا تست بشه و هزینه تعمیرش اعلام بشه !
      کلیه قطعات ایفون ۵ در دفتر انجمن موجود میباشد
      (ahriman)
      گوشی رو باز می کنین؟از گارانتی اپل خارج میشه که

نظر

نوشته اصلی توسط elino نمایش پست ها
        دوستان 100% ببرم اپل استور با 200$ تعویظ می کنن؟؟؟ آخر هفته میدم دوستم ببره.خیالم راحت باشه؟؟؟؟؟؟

- - - - - - - - - -

گوشی رو باز می کنین؟از گارانتی اپل خارج میشه که
        گوشی که باید باز بشه ! نمیشه که بدون باز کردن چیزی رو چک کرد!! مگر اینکه آندسکوپی کرد ؛)
        یه نکته ای هم مد نظر داشته باشید و اون اینه که :
        در تمام دستگاهای اپل در داخل ان برچسبهای کوچک سفید رنگی تعبیه شده که به محض اب خوردگی و بخار تغییر رنگ میده و به رنگ قرمز میشه !
        قبل از ارسال گوشی به خارج از کشور کامل قوانین تعمیر و یا تعویض اپل رو مطالعه کنید بعد بفرستید !
        موفق باشی

(Ahriman)
        ویرایش توسط VIP : https://i-phone.ir/forums/member/8774-vip در ساعت 17-12-2012, 01:52 PM
        تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

آخه دوستان گفتن 200$ میگیره یه گوشی دیگه میده.قضیه اون برچسب هارو هم مثه اینکه واسه warranty هستش.که اگه شاملش بشه رایگان یه گوشی میدن.شما لینکی چیزی از قوانینشو دارین؟

نظر

اول اینکه افرادی که با قاطعیت میگن روش گونی برنج 100 درصد جواب میده چون 1 بار شانس آوردن و گوشیشون سالمه آیا حاضر هستند 2 باره یا چند باره گوشیشون رو بندازند تو آب ، حد اقل برای اثبات ادعاشون ؟!

دوم همونطور که در سایت های دیگر هم با کمی جستجو متوجه میشید این روش بارها جواب داده اما به دلایل فنی زیر برای آی فون توصیه نمیشه :

باتری آیفون بر خلاف اکثر گوشی ها به راحتی و بدون باز کردن پیچ خارج نمیشه ، باتری یک ترکیب شیمیایی حساس به آب هست که وجود رطوبت داخلش میتونه باعث نوسان ولتاژ و جریان بشه که میتونه به برد صدمه بزنه
            باتری های مرطوب بعد از مدتی شروع به باد کردن ممکنه بکنند و جالبه بدونید فشار این باد کردگی میتونه در گوشه های 3 جی و 3 جی اس که باتری زیر برد هست باعث شکستن و تاب برداشتن برد بشه
            و نهایتا وجود جریان در مدار هرچند ضعیف ، در مجاور فلز و قطرات آب در جاهایی از برد ایجاد سولفات شدگی و خردگی میکنه ، گاهی باعث اتصالی و قطعی کامل مدار و سوختن برخی قطعات میشه

مطلب دیگر در مورد نحوه برخورد اپل با دستگاههای آب خوردست که میتونید در اینجا ببینید که شامل گارانتی وApple care نمیشه
            iPhone and iPod: Liquid damage is not covered by warranty

در آخر به عنوان کسی که روی تعداد زیادی آیفون آب خورده - از 2 جی تا 4 اس - کارکده میگم آب خوردگی قابل محاسبه نیست ، خیلی وقت ها قابل تعمیره و در مواردی هم قابل تعمیر نیست ، گاهی گوشی بدون صدمه و بدون نیاز به تعمیر کار میکنه و گاهی هم نه ...

نظر

How to Save a Wet iPhone or iPod Touch, Even iPad - iPhone.PandaApp.com

این لینک امید وارم کمک کنه!!

نظر

نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
                اول اینکه افرادی که با قاطعیت میگن روش گونی برنج 100 درصد جواب میده چون 1 بار شانس آوردن و گوشیشون سالمه آیا حاضر هستند 2 باره یا چند باره گوشیشون رو بندازند تو آب ، حد اقل برای اثبات ادعاشون ؟!
                ...
                مخلص اقای مدیر کل، استاد کسی راجب صد در صد جواب گرفتن صحبتی نکرد ما فقط از روی تجربه شخصی گفتیم که احتمال اینکه با این روش فرجی بشه و ایفون ایشون یهو بهوش بیاد هست!

نظر

دیروز که یلدا بود و ارومیه هم بدجور برف باریده بود و بعدش هم شدید بارون بارید من آیپادم افتاده بود تو برف خیس و آبدار که بعد یه ساعت پیداش کردم. گوشی کاملا خیس شده بود و خیلی هم دماش پایین بود. از برف که درش آوردم دستم خورد دکمه هوم و صفحش روشن شد که درس کار میکرد. بعد خشکش کردم و یذره گذاشتم تو محیط گرم و بعد روشنش کردم همه چیش کار میکرد بجز اسپیکرش که شب خاموشش کردم و تا صبحی گذاشتمش گونی برنج که درس شده بود و مثل قبل کار میکرد و مشکلی هم نداشت.
                  واقعا روش گونی برنج خیلی خوب کار میکنه و بجاش میتونین از عرق گیر های سیلیکایی هم استفاده کنید.

نظر

دوستان خواستم يه مورد خيلي مهم رو متذكر بشم كه در مورد روش گوني برنج به هيچ عنوان از برنجهاي هندي و پاكستاني استفاده نكنيد و از برنجهاي مرغوب ايراني استفاده كنيد بخصوص در مورد آيفون 5 در سايت اپل تاكيد شده حتماً از برنج طارم دمسياه استفاده بشه :-)

نظر

گوشی من تو استخر آب افتاد بعد از اینکه از آب خارج کردم خاموش شده بود و شروع به داغ شدن کرد در اون لحظه دسترسی به ابزار نداشتم و فردای همون روز بازش کردم و هنوز قطرات آب داخلش بود با سشوار خشکش کردم ولی نه شارژ میشه و نه روشن سوالم اینه که مادربرد سوخته یا نه؟

Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk

نظر

احتمالش وجود داره ولی در بسیاری از مواقع میتونیم تعمیر کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط mmhmt نمایش پست ها
                          گوشی من تو استخر آب افتاد بعد از اینکه از آب خارج کردم خاموش شده بود و شروع به داغ شدن کرد در اون لحظه دسترسی به ابزار نداشتم و فردای همون روز بازش کردم و هنوز قطرات آب داخلش بود با سشوار خشکش کردم ولی نه شارژ میشه و نه روشن سوالم اینه که مادربرد سوخته یا نه؟

دوست عزیز شما جهت بررسی بیشتر میتوانید به دفتر سایت مراجعه نمائید.
                          www.i-phone.ir
                          !Square the circle

تلگرام:
                          ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                          صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

ممنونم لطفا آدرس دفتر سایت هم به من بدید

نظر

نوشته اصلی توسط mmhmt نمایش پست ها
                              ممنونم لطفا آدرس دفتر سایت هم به من بدید

sent from my htc one_m8 dual sim using tapatalk
                              دوست عزیز آدرس میرداماد، مجتمع پایتخت، برج a، طبقه هفتم، واحد 705a میباشد.
                              www.i-phone.ir
                              !Square the circle

تلگرام:
                              ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                              صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

سلام امروز من با گوشیم افتادم تو استخر .گوشی تو جیبم بود زود درش اوردم و گزاشتم تو گونی برنج اما تو برنج همش خاموش روشن میشد .. حالا هم کاملا خاموش شده چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنوم

- - - - - - - - - -

سلام امروز من با گوشیم افتادم تو استخر .گوشی تو جیبم بود زود درش اوردم و گزاشتم تو گونی برنج اما تو برنج همش خاموش روشن میشد .. حالا هم کاملا خاموش شده چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنوم...متاسفانه وقتی از اب درش اوردم نتونستم خاموش کنم خودش خاموش شد سریع .صفحش رفت
                                ویرایش توسط mreza50664 : https://i-phone.ir/forums/member/196566-mreza50664 در ساعت 21-07-2016, 12:36 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X