اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شارژ نشدن آیفون 4 با usb و نشناختن توسط آیتونز حتی در حالت Recovery و dfu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام

نه هیچ اروری نمیده ، وقتی آیتیونز رو باز میکنم گوشی رو نمیشناسه ( برای ریستور کردن بک آپم میخوام )

نظر

نوشته اصلی توسط hamid61 نمایش پست ها
      سلام

نه هیچ اروری نمیده ، وقتی آیتیونز رو باز میکنم گوشی رو نمیشناسه ( برای ریستور کردن بک آپم میخوام )
      بک آپ رو میتونی با itools بگیری

مشکلی نیست

یک بار آیتونز رو پاک کن دوباره نصبش کن!
      از آخرین ورژن آیتونز استفاده کن
      گوشی رو وقتی وصل میکنی آنلاک کن

نظر

سلام می خواستم بدونم چرا iphone 4 بعد از اپدیت به ios7 دیگه شارژ نمیشه؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط farzamb نمایش پست ها
          با عرض سلام خدمت اساتید عزیز
          من یه آیفون 4 دارم که با شارژر به راحتی شارژ میشه ، ولی با usb شارژ نمیشه و توسط آیتونز شناخته نمیشه ،
          با کابل های مختلف و کامپیوترهای مختلف و هم مک و هم ویندوز تست کردم ، حتی به dfu و recovery هم بردم ولی شناخته نمیشه .
          جالب اینه که دقت که کردم فهمیدم وقتی که مدتی به usb وصل بمونه شارژ میشه ولی نه گوشی نشون میده که داره شارژ میشه و نه کامپیوتر و سزعت شارژ شدن خیلی کمه مثلا در عرض 2 ساعت 20 درصد به شارژ اضافه میشه .
          بعد وقتی که گوشی خاموش باشه وقتی به usb وصل می کنم بدون زدن دکمه پاور روشن میشه ولی باز هم هیچ نشونه ای از شارژ شدن نیست درحالیکه با سرعت بسیار کمی شارژ میشه
          از اساتید تقاضا دارم که من رو راهنمایی کنند
          دیگه هیچ کاری به ذهنم نمیرسه
          با تشکر
          سلام خسته نباشی من زیاد این مشگله داشتم با تعویض کردن فلت شارز مشکلش حل میشه کاری به نرم افزار نداره

نظر

درود
            دوستان من یه آیفون ۴ دارم که چند روزی میشه از کار افتاده. وقتی کابل رو بهش میزنم به حالت Itunes میره ولی ریستور هم نمیشه کرد.. چون ارور 2001 میده.. کابل رو هم ازش جدا میکنم گوشی کلاْ خاموش میشه. فکر میکردم ایراد از باطریشه.. باطریش رو گرفتم و تعویض هم کردم.. ولی باز هم همون مشکل رو دارم.. کسی میتونه کمکم کنه؟!

نظر

واقعاْ کسی نمیدونه مشکل گوشیه من چیه؟

نظر

صبر کنید ..
              X