اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل نو سرویس وقطع کامل انتن در ایفون 4 No servis

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بهر حال مشکل شما ارتباطی به ذاته گوشی ای که دستتونه نداره. یا ضربه خورده و مشکل سخت افزاری برداشته. یا سیم کارتتون مشکل داره که میتونید با سیم کارت یا اوپراتور دیگه هم تست کنید. یا برنامه هایی که ممکنه از سیدیا نصب کرده باشین دارن اختلال بوجود میارن که باید یا برنامه رو پیدا و پاک کنید یا گوشی رو ریستور کنید !

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
      بهر حال مشکل شما ارتباطی به ذاته گوشی ای که دستتونه نداره. یا ضربه خورده و مشکل سخت افزاری برداشته. یا سیم کارتتون مشکل داره که میتونید با سیم کارت یا اوپراتور دیگه هم تست کنید. یا برنامه هایی که ممکنه از سیدیا نصب کرده باشین دارن اختلال بوجود میارن که باید یا برنامه رو پیدا و پاک کنید یا گوشی رو ریستور کنید !
      دوست من ۴ مشکل ذاتی هم توی بحث آنتن داشت.یک نفر نیست فقط که این مشکل رو داشته باشه که شما اینطوری میگین.شما توضیحات من رو نخوندین.من از ۴.۳.۲ تا ۵.۱.۱ انواع تست ها رو انجام دادم.جیل شده
      و نشده با بیس باندهای مختلف و با ترفتدهای مختلف.وقتی جواب نمیده پس باحتمال زیاد سخت افزاری هست.
      و زمانیکه تعداد زیادی اینطور هست پس مشکل در سری ساخت و یا یک مدل هست.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط parsasat نمایش پست ها
        فقط تنها تفاوت اینه که این مشکل اکثرا بر روی آیفون ۴ پیش میاد و طبق گفته های تاپیک قبل شما ۴اس دارین
        که من شنیدم این مشکل برای ۴اس هم بوده اما با آپدیت به فریمور جدید رفع میشده که ظاهرا شما فریمورت
        جدید هست.البته میکرو سیم هم تست کنی بد نیست و امیدوار که جواب بده.
        البته برای ریستور و یا آپدیت حتما از فکتوری آنلاک بودن گوشیتون هم مطمئن بشید.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
        اون 1% که گفتم شوخی بود
        مطمئنم گوشیم آنلاک فکتوریه
        بله متاسفانه من که 4اس دارم هم با همین مشکل مواجهم همه میگن 4 اس مشکل نداره ولی من میبینم که داره و مشکل هم بدونه شک سخت افزاری هست!
        اتفاقا برعکس قبلا که رو 5.0.1 بودم بهتر بود!
        آپدیتم کردم رفع نشد هیچ بدترم شد!
        به هر یا مشکل از اپراتور هست که پوشش شبکش ضعیفه یا مشکل از سیمکارت هست که باید سیم اورژینال بندازم ببینیم چی میشه یا اینکه ذات گوشی خرابه!
        البته امیدوارم با میکرو سیم حل بشه

نظر

نوشته اصلی توسط Serial Killer نمایش پست ها
          اون 1% که گفتم شوخی بود
          مطمئنم گوشیم آنلاک فکتوریه
          بله متاسفانه من که 4اس دارم هم با همین مشکل مواجهم همه میگن 4 اس مشکل نداره ولی من میبینم که داره و مشکل هم بدونه شک سخت افزاری هست!
          اتفاقا برعکس قبلا که رو 5.0.1 بودم بهتر بود!
          آپدیتم کردم رفع نشد هیچ بدترم شد!
          به هر یا مشکل از اپراتور هست که پوشش شبکش ضعیفه یا مشکل از سیمکارت هست که باید سیم اورژینال بندازم ببینیم چی میشه یا اینکه ذات گوشی خرابه!
          البته امیدوارم با میکرو سیم حل بشه
          شما هر وسيله برقي كه ميخرين احتمال مشكل دار بودنش هست.قاعدتاً اپل هم از اين امر مستثنا نيست.شايد گوشي شما از صفر مشكل داشته باشه ولي اين كه ميگين ذات آيفون اينطوريه اشتباهه.ت

Sent from my iPhone 4 using tapatalk

نظر

من آیفونم از دستم افتاد و ضربه شدیدی خورد الآن هم سیم کارت ایرانسل میزرام no servis میزنه . رفتم یه جا دادم واسه تعمیر بعد کلی اینور اونور کردن گفت سیم همراه اول میزاره 2تا آنتن میده باید کابل آنتن عوض شه اونم عوض کرد نشد . خودم که تست کردم واسه همراه اول هم که میزارم no servis میزنه. راستی wifi هم ضعیف شده به مودم که میچسبونم همش 2تا میده. یه جورای طرف نا امیدم کرد

نظر

سلام
              گوشی من هم این مشکل را پیدا کرده
              یه دفعه آنتن میره و دیگه برنمیگرده .... باید خاموش روشن کنم تا درست بشه
              من تعمیرگاه بردم گفت که باید یه قطعه اش عوض بشه
              نمیدونم اگر قطعه اش عوض بشه درست میشه یا دارم پول الکی میدم
              آخه برا همه شماها هم این مشکل پیش آمده من شک کردم
              یعنی از سیمکارته؟
              راستی گوشی من اصلا ضربه نخورده و بعد از 3 هفته اینجوری شده
              ویرایش توسط hamedjj : https://i-phone.ir/forums/member/108628-hamedjj در ساعت 28-11-2012, 01:53 AM

نظر

سلام
                گوشی من هم این مشکل را پیدا کرده
                یه دفعه آنتن میره و دیگه برنمیگرده .... باید خاموش روشن کنم تا درست بشه
                من تعمیرگاه بردم گفت که باید یه قطعه اش عوض بشه
                نمیدونم اگر قطعه اش عوض بشه درست میشه یا دارم پول الکی میدم
                آخه برا همه شماها هم این مشکل پیش آمده من شک کردم
                یعنی از سیمکارته؟
                گوشی من اصلا ضربه نخورده و بعد از سه هفته این مشکل براش پیش آمده

نظر

کمک و راهنمایی

سلام پارسا ست عزیز
                  اگر مشکل نو سرویس آیفونو حل کردی لطفا من را هم راهنمایی کن. چون من هم 1 ایفون 4 دارم که بعد از اینکه به ios 7.1 آپگرد کردم همین مشکل No Service را میده.
                  باز هم ازت تشکر میکنم که وقت گذاشتی تا این پی ام رو بخونی.
                  موفق باشی
                  m_tm6@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                  X