اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در ریستور شدن آیفون 2g

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در ریستور شدن آیفون 2g

سلام دوستان
    تورو خدا کمکم کنین
    الان یک ماهه که گوشی ایفن 2g از کار افتاده...
    فریمور 1.1.4 روی گوشیم نصب بود بعد با اینستالر برنامه cydia رو نصب کردم بعد از طریق cydia
    bootnetur اگه درست نوشته باشم نصب کردم بعد دیگه گوشیم قفل کرد و دیگه درست نشد.
    بعد با هر سه ایتن 7.6 و 8.1 و 8.2 اول خود فریمور 1.1.4 امتحان کردم باز درست نشد و ارور میداد هر دفعه یه چیز مثل 20 یا 1011 یا...
    بعد فریمور 3.0 و 2.2 رو هم روش خواستم رستور کنم ولی ایندفه ارور 1601 یا 2003 یا ... از اینا می ده .. کلافم کرده:
    مطمئنم هستم که تو حالت dfu می ره و مشکل از این نیست که تو dfu نرفته چون من این یه رقم بلدم..
    بعد با 3 تا سیستم هم امتحان کردم ولی فایده نداشت
    تازه یه پیشرفت کردم که فریمور 1.1.4 رو روش نصب می کنم ولی اخراش ارور می ده ولی با زیفن جایبریکش می کنم می یاد بالا ولی تازه از اونجا به بعدش گوشی نه انتن داره نه وایفا نه بلوتوس نه صدا داره جز یه منو که برنامه هاش روشن...
    بعد تازه IMEI , ICCID , Modem Firmware همه پاک شدنه. تورو خدا بگین باید چکار کنم...دیگه اونروز نزدیک بود بزنمش تو دیوار تا خورد بشه...
    اگه کمکم کنین درست شه خیلی خیلی خیلی ممننننوووووونتونم

1-ابتدا روی یک سیستم دیگر ایتونز 8.2 را نصب کن
    2-بعد فریم ور 3 را از سایت دانلود کن شاید اون چیزی که داری اشتباهه
    3- بعد ایتونز را باز کن و گوشی را بهش وصل کن قبل از بکاپ گرفتن به ترتیب 3ثانیه پاور را بگیر بعد همزمان 10 ثانیه پاور و هوم را با هم بگیر و بعد 15 ثانیه هوم ......dfu
    4-حالا گوشیت را میشتاسه و بعد شیفت با ریستور را بزن و مسیر فریم ور را بده
    5- حالا با readsn0w 7.2 آنلاک کن
    موفق باشی.

نظر

نمیشه 2.2 روش نصب کنم...
      دوسته عزیز لینکاشو می تونی واسم بزاری من گوشی ایفن 2g
      اگه لینکاش برام بزاری ممنون میشم...
      میگم من گوشی که می ره رو حالت dfu اینطوری داخل ایفن نشونش می ده اصلن گزینه اپدیتش کار نمی کنه مثل این عکس که گذاشتمه...
      http://host.bdl.ir/engineer_yasin/232.bmp

کمککمک

نظر

آپدیت نباید کار کنه.شما باید shift رو نگه دارید و بعد فایل ipsw مورد نظر رو انتخاب کنید تا ریستور کنه.
        در ضمن firmware رو از سایت زیر در قسمت آیفون میتونید دانلود کنید.
        iPod and iPhone Firmware Download

نظر

دوست عزیز من از همین سایت دانلود کردم هم ورژن 3 هم ورژن 2.2 ولی هیچ کدوم جواب نمی ده...
          چرا اون فریمور 1.1.4 دیگه درست کار نمی کنه؟؟

نظر

سلام نمیخوام نا امیدت کنم ولی به احتمال 99 درصد گوشیت صدمه سخت افزاری دیدیه من یه 1.1.4 میشناختم اینجوری شد کل تهرانو از پایتخت تا الاعدین برای درست کردنش چرخیدم نشد که نشد

نظر

سلام
              دوست عزیز من تقریبا 9 ماه پیش به همچین مشکلی بر خوردم ...!

با 6 تا پیسی و 3 تا لپ تاپ (اکس پی ، ویستا ، مک ، 98 ، ) و 6 ورژن آیتیونز و

5 ورژن فرمور و .... 3 روز وقت گذاشتن از صبح تا شب و ... نشد که نشد ..

فقط تونستم مثل شما به 1.1.4 ببرمش با همون شرایطی که گفتی ..

در نهایت : آیفون های 2 جی 2 تا بورد دارن که یکی از آنها کام بورد نام داره مشکل از کام بورد بود و باید عوض میشد .. اگه اشتباه نکنم IMEI , ICCID , Modem Firmware رو کام بورت رایت میشن ...

قیمتش هم اون موقع 110 تومان بود الان رو نمیدونم ...

پیشنهاد میکنم خودتو اذیت نکنی

نظر

همونطور که گفتن احتمالا مشکل از برد دستگاه هست
                و برنامه bootneuter تا حالا بیشتر از اینا قربانی گرفته.... چندین مورد تا حالا داشتم که یکیش درست شد ولی بقیش نه
                ولی نگران نباشید با یه تعویض برد مشکلتون حل میشه..
                far-shad.ir

نظر

دوست عزیز من شهرستان زندگی می کنم اخه کی بلده گوشی ایفن درست کنه...
                  تورو خدا مطمئنی که از سخت افزارش؟؟؟
                  جوابببببببب بدین
                  راه دیگه نداره؟؟

نظر

بچه ها یه چیز دیگه..
                    من یه همچین پیغامی بش برخورد می کنم وقتی 1.1.4 روش نصب می کنم کسی می دونه چیه ؟؟
                    repair needed
                    iphone cannot make or receive calls.
                    Apple - Support

چکارش باید بکنم

نظر

صبر کنید ..
                    X