اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Aminxp نمایش پست ها
    من نمیتونم برم تو بازی تو لود کردن گیر میکنه با چیزشکن اینا هن جواب نمیده کسی هست این مشکل رو داشته باشه؟

آره منم همین مشکل رو دارم، کسی میتونه بگه مشکل ار چیه؟

نظر

• به خاطر اینکه باید آپدیت جدید را از اپل استور نصب کنید
      خیلی بهتر شده town hall 10 اضافه شده
      میشه فارسی تایپ کرد
      میشه حملاتی را که کردی ببینی
      و ...

نظر

• یه تغییر مهم دیگه ارزون شدن healer و البته دیگه ۲۰ تا جا نمیگیره و ۱۴ تا جا میگیره

نظر

• نوشته اصلی توسط amoali نمایش پست ها
          به خاطر اینکه باید آپدیت جدید را از اپل استور نصب کنید
          خیلی بهتر شده town hall 10 اضافه شده
          میشه فارسی تایپ کرد
          میشه حملاتی را که کردی ببینی
          و ...
          دوست من اپدیت کردم که این جوری شده

نظر

• با سلم خدمت دوستان فقط نت مخابرات مشکل اره فک کنم اصلا در طول روز نمیشه بازی کرد از ساغت 3 بامداد خوب میشه تا 10 صبح. من که میرم نتمو عوض میکنم اصلا فاده نداره دیگه نت مخابرات با این شرایط.

نظر

• من از شرکت پتیاک نت دارم. هیچ مشکلی نداره. حیف که لوازم اولیه این شرکت(چون wifi هست ) گرونه وگرنه عالیه! هروقت همه قطع بودن برا من وصل میشد.

نظر

• من تو اکانتم 10$ پول هست و میخام 1200 تا جم بخرم اما رو خرید جم تو بازی که کلیک میکنم هیچ عملی انجام نمیگیره رو گوشیم iapfree و iap cracker و imodgames نصب بود همرو پاک کردم اما هیچ تاثیری نداشت
                کسی راهی بلده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط lvlajicl نمایش پست ها
                  من تو اکانتم 10$ پول هست و میخام 1200 تا جم بخرم اما رو خرید جم تو بازی که کلیک میکنم هیچ عملی انجام نمیگیره رو گوشیم iapfree و iap cracker و imodgames نصب بود همرو پاک کردم اما هیچ تاثیری نداشت
                  کسی راهی بلده؟
                  شما باید فبل از خرید اینارو پاک میکردید!
                  فکر نکنم راهی داشته باشید جز اینکه ریستور کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط lvlajicl نمایش پست ها
                    من تو اکانتم 10$ پول هست و میخام 1200 تا جم بخرم اما رو خرید جم تو بازی که کلیک میکنم هیچ عملی انجام نمیگیره رو گوشیم iapfree و iap cracker و imodgames نصب بود همرو پاک کردم اما هیچ تاثیری نداشت
                    کسی راهی بلده؟
                    سلام..داداش احتمالا از اپل آیدی شما روی یک دیوایس دیگه هم داره استفاده میشه !! فرقی نمیکنه آیپد یا آیپاد یا آیفون ولی احتمالا با همین اپل یک نفر دیگه هم داره همین گیم رو واسه خودش بازی میکنه !! در نتیجه نه شما میتونی خرید کنی نه اون یکی !! من که کلا Ban شدم نمیتونم این گیم رو دیگه بازی کنم که بیشتر تست کنم شرمندم !! حیفه !! برای همچین بازی که با یکم تلاش قابل هک شدنه پولی خرج کنی !! البته بعدش دیگه نمی تونی بازی کنی اگه یه اشتباه کوچیک بکنی مثل من !!

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                      سلام..داداش احتمالا از اپل آیدی شما روی یک دیوایس دیگه هم داره استفاده میشه !! فرقی نمیکنه آیپد یا آیپاد یا آیفون ولی احتمالا با همین اپل یک نفر دیگه هم داره همین گیم رو واسه خودش بازی میکنه !! در نتیجه نه شما میتونی خرید کنی نه اون یکی !! من که کلا Ban شدم نمیتونم این گیم رو دیگه بازی کنم که بیشتر تست کنم شرمندم !! حیفه !! برای همچین بازی که با یکم تلاش قابل هک شدنه پولی خرج کنی !! البته بعدش دیگه نمی تونی بازی کنی اگه یه اشتباه کوچیک بکنی مثل من !!
                      شاید اما نمیدونم
                      اگه پسوردم رو عوض کنم میشه ؟

نظر

• اگه یک نفر دیگه با اپل آیدی شما داره بازی میکنه باید حتما sign out کنه !! من فقط حدس زدم اینجوری باشه مثلا خودت با یک دستگاه دیگه و یا برادرت یا فامیل یا کسی که خودت روی دستگاهش براش این گیم رو دانلود کردی و داره بازی میکنه !! اگه خودت به کسی ندادی پس از این که من گفتم نیست !! همون طور که دوستمون بالا فرمودن باید گیم رو Delete کنی و دوباره نصب کنی که درست بشه ! انشاا... که زود مشکلش حل میشه !!

نظر

• من اين بازي رو ريختم اما رو همون لودين اولي گير مكنه هميشه تا يك ساعت منتظر موندم مشكل چيه؟؟

Sent from myiPhone using Tapatalk2

نظر

• نوشته اصلی توسط egbal نمایش پست ها
                            من اين بازي رو ريختم اما رو همون لودين اولي گير مكنه هميشه تا يك ساعت منتظر موندم مشكل چيه؟؟

Sent from myiPhone using Tapatalk2
                            شیلترینگ

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
                            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• سلام دوستان راهی هست که به هرکی که دوست داشتیم حمله کنیم؟و خودمون انتخاب کنیم؟نه اینکه خودش سرچ کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط iHAKEM نمایش پست ها
                                سلام دوستان راهی هست که به هرکی که دوست داشتیم حمله کنیم؟و خودمون انتخاب کنیم؟نه اینکه خودش سرچ کنه
                                خیر دوست عزیز. شما این جور قابلیت هارو تو بازی هایی مثل celtic tribes میتونید تجربه کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X