اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یعنی برنامه ایتونز کسی میتونا انجامش بده واسم

نظر

• دوست عزیز
      اون چیزی که مد نظر شماست فقط از طریق کامپیوتر امکان پذیره و راه دیگه ای هم ندارید.

این لینک رو ببینید ، احتمالا اطلاعاتی که میخواهید در این لینک مشخصه
      https://support.apple.com/en-us/HT204088

لینکی هم که دوستان گذاشتند اصلا به کار شما نمیاد.
      دوست داشتید در پیام خصوصی اطلاعات اپل آیدی خودتون رو برام ارسال کنید تا کنترل کنم
      موفق باشید

نظر

• من كلش را از سيبچه ٢دانلود كرده بودم الان از سيبچه ٣دانلود ميكنم از اول مياد چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط بهنام ملک زاده نمایش پست ها
          من كلش را از سيبچه ٢دانلود كرده بودم الان از سيبچه ٣دانلود ميكنم از اول مياد چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟

خوب اگه اکانتتون رو سینک کرده باشید(روی اپل ایدی) الان ااپل ایدی رو بزنید تا از ادامش لود شه.
          اگرم که سینک نکرده بودید باید با اون خداحافطی کنید و از اول بازی کنید.
          موفق باشید.

نظر

• سلام یه سوال مهم!
            من قبلا روی گوشی اندروید کلش داشتم! و اونو روی ایفون 5 سینک کردم چن روزی بازی باش کردم اما بعد مدتی پاک شد از گوشیم با اپل سنتر هم سینک کردم راهی برای ادمه بازی هست!

نظر

• نوشته اصلی توسط LOVEFORLOVE نمایش پست ها
              سلام یه سوال مهم!
              من قبلا روی گوشی اندروید کلش داشتم! و اونو روی ایفون 5 سینک کردم چن روزی بازی باش کردم اما بعد مدتی پاک شد از گوشیم با اپل سنتر هم سینک کردم راهی برای ادمه بازی هست!
              نگاه کنید.برای انتقال از اندزوید به ios و بالعکس از link a device استفاده میشه که به خودی خود سینک محسوب نمیشه.
              اگر شما اکانت رو موقعی که در اندروید بازی می کردید روی جیمیلتون سینک کرده باشید(یا حتی روی اپل ایدی-مطمین نیستم این کارو بشه کرد) , باید بگم که بازیتون سیو شدس و هیچ جوره از بین نمیره.
              کافیه که شما یه دیوایس اندرویدی پیدا کنید و جیمیلتون ذو بزنید و بازی رو بالا بیارید و سپس از قسمت link a devicce میتوتید بازی رو در ios بازی کنید.
              موفق باشید.

نظر

• سلام اغا من بازی کلش رو از سیبچه 2 دانلود کردم تا قبل آپدیت هالوین خوب بود که یهو بالا نیومد . سیبچه 3 رو نصب کردم و بازی رو از تو اون دان کردم ک اونم ، بازی از صفر شروع شد؟
                خواهشاً راهنماییم کنید کمک کمک کمک

نظر

• نوشته اصلی توسط antonov نمایش پست ها
                  سلام اغا من بازی کلش رو از سیبچه 2 دانلود کردم تا قبل آپدیت هالوین خوب بود که یهو بالا نیومد . سیبچه 3 رو نصب کردم و بازی رو از تو اون دان کردم ک اونم ، بازی از صفر شروع شد؟
                  خواهشاً راهنماییم کنید کمک کمک کمک
                  داداش رابطی به اون نداره گیم سنتر تنظیم میکنه اونو.

نظر

• سلام خسته نباشید .. ببخشید بازی رو ایفن رو میشه ب جیمیل انتقال داد ؟( اندروید ) ک رو هر دو باشه !

نظر

• نوشته اصلی توسط metih نمایش پست ها
                      سلام خسته نباشید .. ببخشید بازی رو ایفن رو میشه ب جیمیل انتقال داد ؟( اندروید ) ک رو هر دو باشه !
                      سلام
                      بله میشه به راحتی ...
                      چند تا پست بالاتر توضیح مختصر دادن دوستان
                      اگر هم توضیحات کامل خواستید تو نت سرچ کنید بصورت تصویری و کاملا واضح میتونید پیدا کنید.

نظر

• واسه ios نرم افزاری مثل coc auto reloader نیستش؟؟؟ همین اتو ریلودر واسه ios نیست؟؟؟ من نگاه کردم واسه اندروید بود فقط!!!

مرسی...
                        ویرایش توسط spirit palsy : https://i-phone.ir/forums/member/78247-spirit-palsy در ساعت 12-11-2015, 12:20 PM

نظر

• سلام دوستان من اکانتمو سیو نکردم
                          ولی با اپل ای دی باهاش جم خریدم
                          طبق مکاتبات با پشتیبانی برای بازگردانی
                          همه اطلاعات دقیق رو میگم قبول هم میکنه وای به تاریخ ساخت اکانت گیر میده
                          منم هرچی یادم میاد رو میگم
                          باز گیر میده
                          چیکارش کنم .?!

نظر

• کاری نمیشه کرد دوست عزیز. تاریخ ساخت اکانت یا حدود آن را باید بدونید.

نظر

• آیا راهی هست که مپ هایی رو واسه اتک بیاره که تان هالشون کنار مپ هست؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط spirit palsy نمایش پست ها
                                آیا راهی هست که مپ هایی رو واسه اتک بیاره که تان هالشون کنار مپ هست؟؟؟؟
                                جیلبریک کنید و xmodgames رو نصب کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X