اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان یه سوالی ذهن منو درگیر کرده اونم اینه که بعضی ها level سربازاشون به شکل آتیشی یعنی دور اون لول شعله هستش میخواستم بدونم این دقیقا چیه ?

نظر

• نوشته اصلی توسط a_armin نمایش پست ها
      دوستان یه سوالی ذهن منو درگیر کرده اونم اینه که بعضی ها level سربازاشون به شکل آتیشی یعنی دور اون لول شعله هستش میخواستم بدونم این دقیقا چیه ?
      دوست عزيز تو ورژن جديد بازي به اين شكل در اومده معني و مفهومش هم اينه سرباز موردنظر اخرين لول هست.

نظر

• با سلام
        دوستان در مورد sb game hacker حتما شنيدين
        و اينكه اين هك براي اندرويد هست و ميتوان با اين هك تعداد زيادتري نيرو براي اتك مجازي اماده كرد
        ايا اين هك براي سيستم اي او اس هم موجوده؟
        در منابع خارجي چيزهايي ديدم ولي درست نفهميدم چطوري ميشه براي اي او اس اين برنامه رو اجرا كرد
        ممنون ميشم كمك كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
          با سلام
          دوستان در مورد sb game hacker حتما شنيدين
          و اينكه اين هك براي اندرويد هست و ميتوان با اين هك تعداد زيادتري نيرو براي اتك مجازي اماده كرد
          ايا اين هك براي سيستم اي او اس هم موجوده؟
          در منابع خارجي چيزهايي ديدم ولي درست نفهميدم چطوري ميشه براي اي او اس اين برنامه رو اجرا كرد
          ممنون ميشم كمك كنيد
          دوست عزیز اینو بگم که شرکت supercell هر آپدیتی که میده بازی رو ایمن میکنه و یه جوری داره دست هکر هارو میبنده کلی برنامه هستش برای هک این بازی ولی همشون فقط وقت گرفتن شما رو در نظر دارن به نظرم نری دنبالش بهتره چون من خودم پی این قضیه بودم ولی به هیچ جا نرسیدم

نظر

دوست عزیز اینو بگم که شرکت supercell هر آپدیتی که میده بازی رو ایمن میکنه و یه جوری داره دست هکر هارو میبنده کلی برنامه هستش برای هک این بازی ولی همشون فقط وقت گرفتن شما رو در نظر دارن به نظرم نری دنبالش بهتره چون من خودم پی این قضیه بودم ولی به هیچ جا نرسیدم
            دوست عزیز من حداقل پنج ماهه که دارم از ایکس مود استفاده میکنم و در این مدت سوپرسل چندین آپدیت ارائه کرده و هنوز که هنوزه برای ایکس مود مشکلی پیش نیومده. در مورد وقت گرفتن هک هم باهاتون موافق نیستم. ایکس مود الان اونقدر برای من مهم شده که اگه نباشه اصلا بازی نمیکنم. بزرگترین کاری که کرده هم وقت منو خریده. گزینه ها رو تنظیم میکنم و خودش سرچ میکنه. کلن وار رو راحت تست میزنم قبلش و با خیال راحت اتک میزنم.
            این هکی هم که در بالا گفتم ربطی به بازی اصلی نداره و یه جورایی جنبه فان داره. مثلا شما به یه زمین با 300 تا گولم اتک میزنی همین.
            الان برای اندروید هست که از مدتهاست داره کار میکنه. برای ای او اس هم میگن قابل اجراست ولی من منبع درستی پیدا نکردم و واسه همین اینجا مطرح کردم و اگه دوستان اطلاعاتی دارن ممنون میشم راهنمایی کنن.

نظر

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
              دوست عزیز من حداقل پنج ماهه که دارم از ایکس مود استفاده میکنم و در این مدت سوپرسل چندین آپدیت ارائه کرده و هنوز که هنوزه برای ایکس مود مشکلی پیش نیومده. در مورد وقت گرفتن هک هم باهاتون موافق نیستم. ایکس مود الان اونقدر برای من مهم شده که اگه نباشه اصلا بازی نمیکنم. بزرگترین کاری که کرده هم وقت منو خریده. گزینه ها رو تنظیم میکنم و خودش سرچ میکنه. کلن وار رو راحت تست میزنم قبلش و با خیال راحت اتک میزنم.
              این هکی هم که در بالا گفتم ربطی به بازی اصلی نداره و یه جورایی جنبه فان داره. مثلا شما به یه زمین با 300 تا گولم اتک میزنی همین.
              الان برای اندروید هست که از مدتهاست داره کار میکنه. برای ای او اس هم میگن قابل اجراست ولی من منبع درستی پیدا نکردم و واسه همین اینجا مطرح کردم و اگه دوستان اطلاعاتی دارن ممنون میشم راهنمایی کنن.
              دوست عزیز من فکر کردم که شما هک جم رو میگی اگر چه هک جم هم وجود داشته باشه ولی به اون راحتیام نیست
              دوستان اساتید من یه سوال داشتم فکر کنم جاش اینجا نیست ولی چون اینجا شلوغه اینجا بپرسم بهتره من میخوام با استفاده از برنامه ی free my apps امتیاز بگیرم و جم بگیرم ولی امروز از یکی شنیدم که میگفت من امتحان کردم گیفت کارت تقلبی میدن که باعث میشه اکانت جیمیلت رو ببندن این موضوع راسته یا نه ممنون میشم از جواباتون

نظر

دوست عزیز من فکر کردم که شما هک جم رو میگی اگر چه هک جم هم وجود داشته باشه ولی به اون راحتیام نیست
                دوستان اساتید من یه سوال داشتم فکر کنم جاش اینجا نیست ولی چون اینجا شلوغه اینجا بپرسم بهتره من میخوام با استفاده از برنامه ی free my apps امتیاز بگیرم و جم بگیرم ولی امروز از یکی شنیدم که میگفت من امتحان کردم گیفت کارت تقلبی میدن که باعث میشه اکانت جیمیلت رو ببندن این موضوع راسته یا نه ممنون میشم از جواباتون
                خیر سایت free my apps یه سایت معتبر هست که بنده خودم تا به حال 100$ گیفت ازش گرفتم اما دیگه خسته شدم :دی
                و هیچ مشکلی هم برام پیش نیومده

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
                  خیر سایت free my apps یه سایت معتبر هست که بنده خودم تا به حال 100$ گیفت ازش گرفتم اما دیگه خسته شدم :دی
                  و هیچ مشکلی هم برام پیش نیومده

موفق باشید
                  مرسی از اطلاعتون دوست عزیز
                  دوستان من دنبال یه کلن خوب که تو اتک وار قوی باشن لازم دارم خودم فول دراگ میرم اتک اگه کسی کلن خوب و فعال داره بگه که بیام خسته شدم از بس دنبال کلن گشتم لول اکانتمم 46 البته از نظر لول پایینم وگرنه همه چیزم بالاس

نظر

• دوستان منم دقيقا همين مشكل بالايي رو دارم اگر راهي هست بگيد (

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان من یه سوالی در مورد این برنامه freemyapps دارم اونم اینه که من چیز شکن گرفتم وقتی میرم تو سایتش هیچ برنامه جدیدی نمیاد به نظرتون مشکل از کجاس

نظر

دوستان من یه سوالی در مورد این برنامه freemyapps دارم اونم اینه که من چیز شکن گرفتم وقتی میرم تو سایتش هیچ برنامه جدیدی نمیاد به نظرتون مشکل از کجاس
                        بدون و* پی ا* میرید برنامه پیشنهاد نمیده؟
                        اگه میخواید برنامه زیاد پیشنهاد بده باید با ip های مختلفی برید.

نظر

• بدون v پی n میرم چیزی نمیاد با v پی n هم میرم چیزی نمیاد
                          چیز شکننم برای uk هستش

نظر

• یه مدت صبر کن برنامه اعلام میکنه
                            کلا برنامه جدیدا کم معرفی میکنه

نظر

بدون v پی n میرم چیزی نمیاد با v پی n هم میرم چیزی نمیاد
                              چیز شکننم برای uk هستش
                              برنامه هتی قند شکنی هستن که میتونید مدام با ip های مختلف وارد بشید یکی از اون هارو دانلود بکنید و استفاده بکنید

نظر

• بهتر نبود اسم برنامه رو اینگیلیسی بنویسی تا ما هم کارمون راه بیفته

نظر

صبر کنید ..
                                X