اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohammad2012 نمایش پست ها
    دقیقا برا منم همینه

- - - - - - - - - -

هیچ راهی نیست که اون بن شه؟
    ميگم كه ايميل دادم اما مشخصات بيس رو ميپرسن منم جواب دادم اما نميدونم تا كي بايد صبر كرد. رمز اپل ايدي رو هم عوض كن.

نظر

دقیقا برا منم همینه

- - - - - - - - - -

هیچ راهی نیست که اون بن شه؟
      دوست عزیز این مسئله به این راحتی ها حل نمیشه و شایدم اصلا حل نشه.
      فرض کنید موضوع برعکس باشه.مثلا شما اکانت یک نفر رو بدست آورده باشید و به سوپرسل ایمیل بزنید که اکانت مال خودتونه و یه نفر دیگه داره باهاش بازی میکنه. سوپر سل از کجا باید تشخیص بده که اکانت مال کیه.
      پس بهتره دوستانی که این بازی رو انجام میدن مواظب اپل ایدی و پسوردشون باشن. چون قطعا این بازی هک نمیشه مگر اینکه کسی اپل آیدی و پسوردتون رو داشته باشه و یا روی یه گوشی دیگه یکبار اونو وارد کرده باشید.( حالا چطور اونو بدست آورده معلوم نیست)

نظر

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
        دوست عزیز این مسئله به این راحتی ها حل نمیشه و شایدم اصلا حل نشه.
        فرض کنید موضوع برعکس باشه.مثلا شما اکانت یک نفر رو بدست آورده باشید و به سوپرسل ایمیل بزنید که اکانت مال خودتونه و یه نفر دیگه داره باهاش بازی میکنه. سوپر سل از کجا باید تشخیص بده که اکانت مال کیه.
        پس بهتره دوستانی که این بازی رو انجام میدن مواظب اپل ایدی و پسوردشون باشن. چون قطعا این بازی هک نمیشه مگر اینکه کسی اپل آیدی و پسوردتون رو داشته باشه و یا روی یه گوشی دیگه یکبار اونو وارد کرده باشید.( حالا چطور اونو بدست آورده معلوم نیست)
        دوست عزيز به اين راحتي ها هم كه ميگي نيست وگرنه راحت تمام اكانت ها هك ميشد و شركت سوپرسل هم هيچ كاري نميتونست انجام بده اما تا اونجا كه همه ميدونن اين بازي انلاين هست و سرور اصلي بازي مربوطه رو چك ميكنه بالاخره وقتي يك نفر يه مدت طولاني با يك دستگاه متصل بشه به نظرتون هيچ مشخصاتي به سرور بازي ارسال نميشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
          دوست عزيز به اين راحتي ها هم كه ميگي نيست وگرنه راحت تمام اكانت ها هك ميشد و شركت سوپرسل هم هيچ كاري نميتونست انجام بده اما تا اونجا كه همه ميدونن اين بازي انلاين هست و سرور اصلي بازي مربوطه رو چك ميكنه بالاخره وقتي يك نفر يه مدت طولاني با يك دستگاه متصل بشه به نظرتون هيچ مشخصاتي به سرور بازي ارسال نميشه؟
          منم نگفتم هک کردن اکانت و بدست آوردن اپل آیدی دیگران راحته . به نظر خود من تا 90 درصد اکانت رو معمولا خود فرد وارد دستگاه یکنفر دیگه میکنه یا دستگاهی که داشته رو میفروشه و اکانت هنوز روشه و خلاصه اشتباهات جزیی که خود شخص انجام میده باعث این اتفاقات میشه.
          ولی بحث من سر این موضوع نبود. من منظورم اینه که به هر دلیل یک نفر تونست اکانت رو بدست بیاره اونوقت سوپرسل از کجا باید بفهمه اون بازی مال کدوم طرفه. مدت زمان بازی با یک دستگاه رو نمیدونم سوپرسل میتونه تشخیص بده یا نه ولی باز این هم ملاک نمیشه. فرض کنید شما بازیتون رو بفرشین به صورت آنلاین و بعد طرفی که بازی رو فروخته بیاد بگه بازی مال منه و یه نفر اکانتمو بدست آورده. تکلیف چیه.
          پس نتیجه میگیریم مجدد که اپل ایدی و پسورد هر فردی به اندازه کارت های اعتباری و پسوردهاشون مهمه و باید ازشون مراقبت کرد.

نظر

دوستان بالاخره امروز صبح بعد از اینکه دوباره ۶ ملیون گلد و الکسیرم خرج شد سوپر سل تو خود بازی بهم پیام داد و مشخصات رو براش فرستادم برام دعا کنید

نظر

دوستان بالاخره امروز صبح بعد از اینکه دوباره ۶ ملیون گلد و الکسیرم خرج شد سوپر سل تو خود بازی بهم پیام داد و مشخصات رو براش فرستادم برام دعا کنید
              من هم ايميل فرستادم به همراه مشخصاتي كه خواسته بود مخصوصا رسيد خريد اولين پك جم رو . شما هم دعا كن بيس من برگرده.

نظر

من هم ايميل فرستادم به همراه مشخصاتي كه خواسته بود مخصوصا رسيد خريد اولين پك جم رو . شما هم دعا كن بيس من برگرده.
                خیلی بده بابا این که منو هک کرده وقتی میاد تو بازی اصن کلن کلش من بسته میشه کامل

نظر

• بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

نوشته اصلی توسط mohammad2012 نمایش پست ها
                  خیلی بده بابا این که منو هک کرده وقتی میاد تو بازی اصن کلن کلش من بسته میشه کامل
                  اره دوست عزيز شما ميتوني خودت رو دو تا دستگاه نصب كني وقتي وارد اولي ميشي دومي بسته ميشه حالا نكته جالب اينجاست شخصي كه اكانت من رو داره فقط جم ها رو خرج كرده و كاري به سكه و الكسيرم نداشته از از اون موقع تا حالا نزديك بيست ميليون سكه و الكسير گرفتم كه خودم خرج كردم .
                  ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 08-01-2015, 12:10 PM

نظر

اره دوست عزيز شما ميتوني خودت رو دو تا دستگاه نصب كني وقتي وارد اولي ميشي دومي بسته ميشه حالا نكته جالب اينجاست شخصي كه اكانت من رو داره فقط جم ها رو خرج كرده و كاري به سكه و الكسيرم نداشته از از اون موقع تا حالا نزديك بيست ميليون سكه و الكسير گرفتم كه خودم خرج كردم .
                    میدونم اما هیچ وقت بازی کرش نمیکنه که فقط رلود میاد اما برا من کرش میکنه

نظر

میدونم اما هیچ وقت بازی کرش نمیکنه که فقط رلود میاد اما برا من کرش میکنه
                      ميشه اسكرين بگيري واسه من به اينصورته وقتي وارد بازي هستم پيغام ميده با دستگاهي ديگر وارد دهكده ي شما شدن و پيغام بارگذاري دوباره ميده .

نظر

ميشه اسكرين بگيري واسه من به اينصورته وقتي وارد بازي هستم پيغام ميده با دستگاهي ديگر وارد دهكده ي شما شدن و پيغام بارگذاري دوباره ميده .
                        خب برا من اون رلود نمیاد دیگه که بتونم اسکرین بگریم بازیم از رو گوشی بسته میشه بعد که باز میکنم میبینم از کلن لفت داده یا رفته یه کلن دیگه

نظر

• سلام

میخواستم بدونم چطور میشه وقتی داری بازی میکنی یک اکانت دیگه هم بسازی و استفاده کنی
                          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ramin amiri نمایش پست ها
                            میخواستم بدونم چطور میشه وقتی داری بازی میکنی یک اکانت دیگه هم بسازی و استفاده کنی
                            ممنون
                            با يك اپل اي دي ه ديگه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با اپل آی دی دیگه چطور تنظیم کنیم؟وقتی بازی با آی دی قبلی نصب شده و تو گیم سنتر سیوه

نظر

• نوشته اصلی توسط ramin amiri نمایش پست ها
                                با اپل آی دی دیگه چطور تنظیم کنیم؟وقتی بازی با آی دی قبلی نصب شده و تو گیم سنتر سیوه
                                میری گیم سنتر ای دی جدید و میزنی از همونجا وارد بازی کلش میشی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X