اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط test14 نمایش پست ها
    سلام من چند روزه شروع كردم چند تا سوال داشتم
    1- چجوري ميشه رفت تو تيم؟
    2- نيروهايي كه بعد از حمله سالم ميمونن چي ميشن؟ ميشه برشون گردوند براي استفاده دوباره؟
    1-باید کلن کستل رو بازسازی کنید.
    2-نمیشه دیگه ازشون استفاده کرد

نظر

• سلام

این اپدیت red چیه ؟ کسی اطلاعاتی ازش داره ؟ چیزی اضافه میشه به بازی ؟ کلا فلسفه این اپدیت رد چی بود ؟
      من اپدیتش کردم منتهی دیگه بدون فیل کش نمیره توی بازی !
      دانگرید میشه کرد کلش و ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط princo_65 نمایش پست ها
        سلام

این اپدیت red چیه ؟ کسی اطلاعاتی ازش داره ؟ چیزی اضافه میشه به بازی ؟ کلا فلسفه این اپدیت رد چی بود ؟
        من اپدیتش کردم منتهی دیگه بدون فیل کش نمیره توی بازی !
        دانگرید میشه کرد کلش و ؟
        امسال اپل براي حمايت از بيماران مبتلا به ايدز بيست و پنج تا از برنامه ها رو در اپ استور به رنگ قرمز در اورده تا از بقيه برنامه ها مجزا بشه و تمام مبالغ دريافتي از اين برنامه ها و خريد هاي داخل برنامه ايي هم جزوه اين مبالغ حساب ميشه ، بازي كلاش هم جزوه اين برنامه ها حساب ميشه اگر براي خريد جم وارد قسمت خريد بشيد بخش خريد پنج دلاري به دو بخش تقسيم شده كه يكي خريد به صورت عادي هست كه به حساب شركت سوپرسل ميره يكي هم به حساب كمك به مبتلايان ايدز . در ضمن متاسفانه در حال حاضر بايد از قندشكن براي ورود به بازي استفاده كرد ربطي هم به ورژن جديد نداره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• من دوبار بهشون ایمیل زدم برای رفع این مشکل ولی جوابشون این بود که کاری از دستشون بر نمیاد و این به خاطر محدودیت هایی هست که اپل و گوگل اعمال کردند و به اونها ربطی نداره.
          مشکل اصلی دانلود کانتکت هست که اول ورود به بازی مجبور میکنه که از قندشکن استفاده بشه که قبلا فقط بعد از آپدیت جدید یکبار این کار انجام میشد و برای دفعات بعد نیازی به این کار نبود ولی الان قبل از هربار ورود به بازی گزینه دانلود کانتکت میاد. فکر میکنم و امیدوارم بعد از اتمام مهلت کمک مالی این بازی که هشت دسامبر هست این مسئله حل بشه. وگرنه باید از این به بعد با قند شکن بازی کنیم((((((

نظر

• من هم مشکل ورود به بازی رو داشتم ولی با تغییر dns گوشی به 8.8.8.8 مشکلم حل شد شما هم امتحان کنید امیدوارم که حل بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط king-like نمایش پست ها
              من هم مشکل ورود به بازی رو داشتم ولی با تغییر dns گوشی به 8.8.8.8 مشکلم حل شد شما هم امتحان کنید امیدوارم که حل بشه
              میشه توضیح کاملتری بدین ؟
              من کلا از این dns که گفتین چیزی سر در نمیارم و نمیدونم مربوط به چیه

یه سرچ کردم متوجه شدم
              ممنون از راهنماییتون
              ویرایش توسط metal7933007 : https://i-phone.ir/forums/member/38809-metal7933007 در ساعت 27-11-2014, 02:15 PM

نظر

• عالی بود دوست عزیز و بعد از عوض کردن dns بدون نیاز به قند شکن تونستم وصل بشم.
                دمت جیز

نظر

• من بدون مشکل بازی میکنم
                  دوستان اگه کلن قوی دارین و کمکش بالاس بگین بیام تو
                  کاپم 1050 هست

نظر

• سلام
                    این پستی بود که من چندوقت پیش گذاشتم
                    حالا تعداد برد در وارهامون به 79 رسیده
                    اگر لول بالای 75 هستید بیاید به کلن ما

نوشته اصلی توسط flydark313 نمایش پست ها
                    سلام

دنبال یک کلن عالی می گردید؟؟؟؟ با 49 برد؟؟؟؟ تعداد وار زیاد؟؟؟؟؟ مهمتر از همه محیط دوستانه؟؟؟؟دونات زیاد می خواهید؟؟؟؟
                    لول بالای 60 هستید؟؟؟؟ و بالای 1500 کاپ؟؟؟؟
                    خوب بیاید به کلن ما

per$ian gulf

نظر

• دوستان من یه سوال داشتم اونی که اپل داره چطور میتونه از بازی کلش جم بخره چون میگن برای خرید جم باید گیف کارت گوگل داشته باشی ولی من الان آیدی آیتونزم توش پول دارم میخوام از کلش جم بگیرم چطوری میشه گرفت آیا فقط باید اکانت گوگلت شارژ باشه یا از طریق آیتونز هم میشه جم گرفت

- - - - - - - - - -

دوستان من یه سوال داشتم اونی که اپل داره چطور میتونه از بازی کلش جم بخره چون میگن برای خرید جم باید گیف کارت گوگل داشته باشی ولی من الان آیدی آیتونزم توش پول دارم میخوام از کلش جم بگیرم چطوری میشه گرفت آیا فقط باید اکانت گوگلت شارژ باشه یا از طریق آیتونز هم میشه جم گرفت

نظر

• نوشته اصلی توسط a_armin نمایش پست ها
                        دوستان من یه سوال داشتم اونی که اپل داره چطور میتونه از بازی کلش جم بخره چون میگن برای خرید جم باید گیف کارت گوگل داشته باشی ولی من الان آیدی آیتونزم توش پول دارم میخوام از کلش جم بگیرم چطوری میشه گرفت آیا فقط باید اکانت گوگلت شارژ باشه یا از طریق آیتونز هم میشه جم گرفت

- - - - - - - - - -

بله با استفاده از آیتونز میشه خرید

نظر

• دوستان الآن کلش رو برای من بدون v**p**n باز نمیکنه
                          برای شما ههم همینجوریه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط AminBully نمایش پست ها
                            دوستان الآن کلش رو برای من بدون v**p**n باز نمیکنه
                            برای شما ههم همینجوریه؟؟
                            خیر راحت باز میکنه
                            شما اگه با رایتل هستی مکنه این مشکل رو داشته باشید
                            با سه isp دیگه تست کنید

نظر

• منم همین مشکل رو داشتم ولی وقتی دوستان راهنمایی کردند که dns رو باید به 8.8.8.8 عوض کرد، منم عوض کردم و درست شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                                منم همین مشکل رو داشتم ولی وقتی دوستان راهنمایی کردند که dns رو باید به 8.8.8.8 عوض کرد، منم عوض کردم و درست شد.
                                سلام
                                دوست عزیز میشه یکم توضیح بدی برای ما مبتدیها

نظر

صبر کنید ..
                                X