اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• كاملن صحيحه، ٤تا بيلدرم خرجش 37000 تومنه

نظر

• این سایت کسی رو نداره که جواب بده؟
      مدیر سایت چرا جوابگو نیستید؟

روی آیفون با یه اپل ایدی وارد شدم و بازی کلش روی ان سیو شد ولی چون سوال امنیتی اپل ایدی رو بلد نبودم مجبور شدم برای خرید جم یه اپل ایدی دیگه بسازم و با اپل ایدی جدید وارد شدم و بازی از همون اپل ایدی قدیم اجرا شد و جم خریدم و استفاده کردم
      الان بعضی مواقع بازی با اپل ایدی قبلی بالا میاد و من از گیم سنتر ساین اوت میکنم و با اپل ایدی جدید ساین این میکنم و بازی از همون جا ادامه پیدا میکنه ولی بعد از چند ساعت دوباره میگه رمز اپل ایدی قبلی رو وارد کن
      با 2 تا اپل ایدی بازی از یک جا سیو شده و ادامه پیدا میکنه
      حالا من باید چکار کنم که گیم سنتر دیگه با اپل ایدی قدیم بالا نیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pooma نمایش پست ها
        این سایت کسی رو نداره که جواب بده؟
        مدیر سایت چرا جوابگو نیستید؟

روی آیفون با یه اپل ایدی وارد شدم و بازی کلش روی ان سیو شد ولی چون سوال امنیتی اپل ایدی رو بلد نبودم مجبور شدم برای خرید جم یه اپل ایدی دیگه بسازم و با اپل ایدی جدید وارد شدم و بازی از همون اپل ایدی قدیم اجرا شد و جم خریدم و استفاده کردم
        الان بعضی مواقع بازی با اپل ایدی قبلی بالا میاد و من از گیم سنتر ساین اوت میکنم و با اپل ایدی جدید ساین این میکنم و بازی از همون جا ادامه پیدا میکنه ولی بعد از چند ساعت دوباره میگه رمز اپل ایدی قبلی رو وارد کن
        با 2 تا اپل ایدی بازی از یک جا سیو شده و ادامه پیدا میکنه
        حالا من باید چکار کنم که گیم سنتر دیگه با اپل ایدی قدیم بالا نیاد؟
        دوست عزیز شما در مورد بازی سوال دارید! چه دلیلی داره که مدیران حتما این بازی رو انجام بدن که بتونن به سوال شما پاسخ بدن؟؟!!!

مشکل شما اینه که دو تا اپل آیدی دارید و نباید با اپل آیدی دوم اقدام به خرید جم میکردید.

الآن بازی با اپل آیدی جدید بالا میاد یا با اپل آیدی قدیم؟ یعنی ذخیره سازی بازی روی کدوم اپل آیدی انجام میشه؟

در صورت لزوم و ادامه دار بودن این مشکل، بازی رو پاک کنید و مجدد با همون اپل آیدی که ذخیره سازی روش انجام میشه دانلود کنید و با همون هم وارد بشید. فکر نکنم دیگه مشکلی وجود داشته باشه

نظر

• آقا سلام، ميگم آيفون هندزفري بلوتوثو نميشناسه ايرادش چيه

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamidrezaa65 نمایش پست ها
            آقا سلام، ميگم آيفون هندزفري بلوتوثو نميشناسه ايرادش چيه
            دوست عزیز چه ربطی به Clash Of Clans داره؟

سوال خود را اینجا مطرح کنید:http://www.i-phone.ir/forums/thread50737-870.html

نظر

• توروخدا زود کمکم کنین یکی از دوستام دیگه نمی خواد بازی کنه چجوری میتونم من رو ایفون خودم ادامه بدم,اپل آیدی ها قاطی نمیشه ,یکی از دوستام گفت اون باید بریزه رو یک اندرویدی تو ازون اندرویدی بگیری بازی ,حالا چیکار کنم به نظر شما ,ممنون میشم زود پاسخ بدین

نظر

• نوشته اصلی توسط webwoob نمایش پست ها
                توروخدا زود کمکم کنین یکی از دوستام دیگه نمی خواد بازی کنه چجوری میتونم من رو ایفون خودم ادامه بدم,اپل آیدی ها قاطی نمیشه ,یکی از دوستام گفت اون باید بریزه رو یک اندرویدی تو ازون اندرویدی بگیری بازی ,حالا چیکار کنم به نظر شما ,ممنون میشم زود پاسخ بدین
                اکانت گیم سنترشو بگیرید و وارد بشید همین

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                  دوست عزیز شما در مورد بازی سوال دارید! چه دلیلی داره که مدیران حتما این بازی رو انجام بدن که بتونن به سوال شما پاسخ بدن؟؟!!!

مشکل شما اینه که دو تا اپل آیدی دارید و نباید با اپل آیدی دوم اقدام به خرید جم میکردید.

الآن بازی با اپل آیدی جدید بالا میاد یا با اپل آیدی قدیم؟ یعنی ذخیره سازی بازی روی کدوم اپل آیدی انجام میشه؟

در صورت لزوم و ادامه دار بودن این مشکل، بازی رو پاک کنید و مجدد با همون اپل آیدی که ذخیره سازی روش انجام میشه دانلود کنید و با همون هم وارد بشید. فکر نکنم دیگه مشکلی وجود داشته باشه
                  سلام
                  منظورم مسئول این پست بود
                  مرسی بابت جواب
                  من با اکانت دوم که جم خریدم بازی رو دانلود کردم و نصب کردم
                  بعضی وقتا با اکانت دوم بالا میاد بعضی وقتا اکانت اول میاد و میگه رمز رو وارد کن
                  توی گیم سنتر اکانت دوم بازی من هیچ امتیازی نداره ولی تو اکانت اول امتیاز داره
                  حالا راه حلش چیه که من فقط رو اکانت دوم سیو داشته باشم؟
                  میترسم اصلا بازی سیو نداشته باشه با این اوضاع
                  ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط pooma نمایش پست ها
                    سلام
                    منظورم مسئول این پست بود
                    مرسی بابت جواب
                    من با اکانت دوم که جم خریدم بازی رو دانلود کردم و نصب کردم
                    بعضی وقتا با اکانت دوم بالا میاد بعضی وقتا اکانت اول میاد و میگه رمز رو وارد کن
                    توی گیم سنتر اکانت دوم بازی من هیچ امتیازی نداره ولی تو اکانت اول امتیاز داره
                    حالا راه حلش چیه که من فقط رو اکانت دوم سیو داشته باشم؟
                    میترسم اصلا بازی سیو نداشته باشه با این اوضاع
                    ممنون
                    وقتی که هر بار وارد بازی میشید و زمین اصلی تون بالا میاد، نشون دهنده این هست که زمین ذخیره شده

حالا من پیشنهاد میکنم اپل آیدی دوم تون که باهاش جم خریدید رو در گیم سنتر وارد کنید و بازی رو اجرا کنید. اگر زمین تون ریست شد و از صفر شروع شد، که نشون میده کاری نمیتونید بکنید دیگه. اگه زمین اصلی تون اومد که میتونید امیدوار باشید مشکلی نیست و دیگه اپل آیدی اول رو ازتون نمیخواد

نظر

• سلام
                      من 1 مشکل دارم
                      ميخواهم save بازی خودم را از يک apple id به يک apple id ديگه انتقال بدم
                      چيکار بايد بکنم ؟

نظر

• سلام دوستان
                        من قبلا اندورید داشتم و برای خرید جم با یکی از این شرکت ها تماس گرفتم و اونها هم از من درخواست کردن که از طریق دیوایس تو قسمت Another Device اون کد رو براشون بخونم تا بتونن برام جم بخرن
                        الان من خودم آیپد خریدم و به اون شرکته زنگ زدم و گفتم میخوام بازی رو روی آیپدم اجرا کنم اونها هم یک اپل ایدی با پسورد بهم دادن و گفتن تو گیم سنتر اینو وارد کن و با این بازی کن
                        الان مشکل اینجاست که من خودم یک اپل ایدی دیگه دارم که مال خودمه و میخوام بازی رو بیارم رو این اپل ایدی
                        باید چیکار کنم دوستان؟
                        ببخشید که یکم زیاد شد

نظر

• نوشته اصلی توسط IeRwiRa نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          من قبلا اندورید داشتم و برای خرید جم با یکی از این شرکت ها تماس گرفتم و اونها هم از من درخواست کردن که از طریق دیوایس تو قسمت Another Device اون کد رو براشون بخونم تا بتونن برام جم بخرن
                          الان من خودم آیپد خریدم و به اون شرکته زنگ زدم و گفتم میخوام بازی رو روی آیپدم اجرا کنم اونها هم یک اپل ایدی با پسورد بهم دادن و گفتن تو گیم سنتر اینو وارد کن و با این بازی کن
                          الان مشکل اینجاست که من خودم یک اپل ایدی دیگه دارم که مال خودمه و میخوام بازی رو بیارم رو این اپل ایدی
                          باید چیکار کنم دوستان؟
                          ببخشید که یکم زیاد شد
                          نمیشه بازی رو از یه اپل آیدی به آپل آیدی دیگر منتقل کرد .باید اون اپل آیدی که به شما دادن تو گیم سنتر وارد کنید تا بتونید با اون بازی کنید

نظر

• دوستان سلام...من یه اپل ایدی دیگه ساختم که بتونم بازی کلش آف کلنزم که روی تبلت اندرویدیم هست ، بیارم رو گوشیم...
                            خب در حال حاظر با گوشیم بازی میکردم و لول 60 بودم... بعد من اون اپل ایدی قبلی از گیم سنتر لاگ اوت کردم با جدیده اومدم ، دیدم با ایدی گیم سنتر جدیده هم همون لولی هست که با آیدی قبلیم بودم....

مشکل کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_yas نمایش پست ها
                              دوستان سلام...من یه اپل ایدی دیگه ساختم که بتونم بازی کلش آف کلنزم که روی تبلت اندرویدیم هست ، بیارم رو گوشیم...
                              خب در حال حاظر با گوشیم بازی میکردم و لول 60 بودم... بعد من اون اپل ایدی قبلی از گیم سنتر لاگ اوت کردم با جدیده اومدم ، دیدم با ایدی گیم سنتر جدیده هم همون لولی هست که با آیدی قبلیم بودم....

مشکل کجاست؟
                              برای ریست شدن بازی و شروع رهکده جدید راهی جز ریستور نیست !
                              منم می خواستم از صفر شروع کنم.هر کاری کردم نشد جز ریستور.توی قسمت پشتیبانی سایت supercell هم همین رو نوشته.

نظر

• سلام
                                من الان قصد فروش دارم اما یک app پولی در اپل ایدی خود دارم باید چیکار کنم؟
                                راهی نیست تا سینک این بازی را در اندروید یا اکانت دیگری بریزم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X