اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط i-morteza نمایش پست ها
    سلام

من بازی کلشمو میخوام از ios به اندروید انتقال بدم - آیا این امکان وجود داره ؟

اگه میشه لطفا مراحلشو بگید.

با تشکر
    از طریق Link Device که به بازی اضافه شده می تونید این کار رو انجام بدید،
    روی iOS گزینه ی Old Device و Android گزینه ی New device رو بزنید،سپس کدی که توی iOS در اختیارتون میذاره رو وارد Android کنید!
    ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 16-06-2014, 10:56 AM

نظر

• سلام روز اول كه بازى رو شروع كردم تازه level1 بودم دوستم خواست وليجش رو چك كنه گيم سنتر خودش رو وارد كرد بازيشو چك كرد بعد من كه گيم سنتر خودمو وارد كردم بازى دوستم اومد منظورم اينه كه كلن توو گوشيم حتى با آيكلود خودم بازى دوستم باز ميشه چند بار بازى رو از اول دانلود كردم يا با ي اكانت ديگه رفتم توو بازى هنوزم ويليج دوستمه اگه يكى كمك كنه ممنونش ميشم اين جيميلمه navidjashk@Gmail.com

نظر

• نوشته اصلی توسط N4vid92 نمایش پست ها
        سلام روز اول كه بازى رو شروع كردم تازه level1 بودم دوستم خواست وليجش رو چك كنه گيم سنتر خودش رو وارد كرد بازيشو چك كرد بعد من كه گيم سنتر خودمو وارد كردم بازى دوستم اومد منظورم اينه كه كلن توو گوشيم حتى با آيكلود خودم بازى دوستم باز ميشه چند بار بازى رو از اول دانلود كردم يا با ي اكانت ديگه رفتم توو بازى هنوزم ويليج دوستمه اگه يكى كمك كنه ممنونش ميشم اين جيميلمه navidjashk@Gmail.com
        تو setting قسمت icloud اپل ايديتونو sign out كنيد
        دوباره تو setting قسمت itunes & app store اونجا هم بريد و اپل ايديتونو sign out كنيد
        از game center هم sign out كنيد
        حالا بازى و پاك كنيد
        از طريق ايتونز بازى رو نصب كنيد
        دوباره از همه اينايي كه sign out كردى sign in كن
        و اگه اين راه حل جواب نداد گوشى و يكبار reset all setting كنيد
        و يا اگه بك اپى از قبل اينكه اين اتفاق پيش بياد دارى روى گوشى ريستور كن

Sent from my iPhone using Tapatalk
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• فايده نداره
          ايشون تنها راحشون اينه كه reaset all setting and erase all content كنند و بعد بازي رو دوباره دانلود و با آي دي گيم سنتر جديد واردش بشن
          منم همينطوري شد ازم
          تنها راحش همينه
          اين نشكل براي اين پيش مياد كه دستگاه فكر كرده شما دستگاه جديد داريد مي مي خواد دهكده ي قبلي رو بزاريد
          تا زماني كه level اتون از ٣ بالا تر نرفته كه اكانت ثابت بشه و ازتون اسم بپرسه نبايد آي دي رو تغيير بدين

نظر

• فروش فوری فوری

سلام بچه ها
            لول 103 میفروشم قیمت (توافقی)
            جزو 200 تای اول ایران
            در صورت خرید email بزنید poopoomj@ymail.com

h

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...61d6f35419.JPG

نظر

• نوشته اصلی توسط poopooMJ نمایش پست ها
              فروش فوری فوری

سلام بچه ها
              لول 103 میفروشم قیمت (توافقی)
              جزو 200 تای اول ایران
              در صورت خرید email بزنید poopoomj@ymail.com

h

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...61d6f35419.JPG
              دوست عزیز قیمت رو چند میگی ؟

نظر

• [QUOTE=majid33;950325]دوست عزیز قیمت رو چند میگی ؟[/Q

داداش 1 میلیون
                حالا اگه خواستی پایین ترم میام ایمیل بزن

نظر

• آقا برا منم لول 75 هستش کع می فروشم..هرکی خواست sms بده قیمت پیشنهادیش را...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان یه سوال داشتم اگه گوشی جیبریک باشه این بازی هک میشه یعنی همه چی بینهایت بشه
                    میشه ؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein98 نمایش پست ها
                      سلام دوستان یه سوال داشتم اگه گوشی جیبریک باشه این بازی هک میشه یعنی همه چی بینهایت بشه
                      میشه ؟؟؟؟
                      نه دوست من هیج ربطی نداره

هک این بازی جداگونه هست که پیشنهاد میکنم اینکارو نکنید. چون اگه متوجه بشن٬ آیدی تون بلاک میشه و دیگه نمیتونید ادامه بدید

نظر

• من دوروز است كه ميخواهم جم بخرم ولي موفق نميشوم
                        قبلا چندباري خريده ام و الان هم بيش از ١٨دلار درحساب دارم ولي هم بسته ٥دلاري و هم ١٠دلاري را تست كردم و نتوانستم بخرم
                        همه مراحل انجام ميشود و بعد از اينكه خريد را تاييد ميكنم پيام ميدهد كه با قسمت ساپورت آيتيونز تماس بگيرم و بعد هم يك پيغام مي آيد كه نميتواند به آيتينوزاستور كانكت بشه
                        با وي..ي ان هم تست كردم بازهم بي نتجه بود
                        آيا راهي براي رفع مشكل مي شناسيد؟

نظر

• سلام رفقا عزیز هر کی دوست داره توی یه کلن با ادب بامرام و قوی و حسابی باشه حتما بیاد به کلن ما اسم کلن hakem

نظر

• حواستون به کاربرایی که اکانت واسه فروش میذارن باشه.من به یه کاربر pm دادم با یه اکانت دیگه از همین فروم جوابمو داد.بهش میگم من که به شما pm ندادم چرا با همون اصلی جواب نمیدی.کلا غیب شد دیگه جواب نداد.معلوم نیست چند تا یوزر دارن

نظر

• لطفا به كلن من بيايد تا يك كلن قوي بسازيم
                              قوانين كلن:1به همديگه احترام بگزاريم 2 لطفا ادب رو رعايت كنيد
                              اسم کلن : Ben emran king

نظر

صبر کنید ..
                              X