اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من هروقت می خواهم از تو بازی وارد گوگل اکانت بشوم می نویسد از تان هال سه بیاید چطوری می توانم ان را پاک کنم جدید به ان بدهم؟

نظر

• با سلام
      میخواستم ببینم من این بازی رو با یک اپل ایدی و یک ایدی گیم سنتر اغاز کردم
      حالا می خوام سینک کنم روی گیم سنتر و اپل ایدی جدیدم
      ایا امکان این کار هست یا حتما همون گیم سنتر اولی که بازی رو باهاش انجام دادی همیشه باید با همون باشی که از زمین خودت بیاد؟!!!
      ممنون می شم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط miladsau نمایش پست ها
        با سلام
        میخواستم ببینم من این بازی رو با یک اپل ایدی و یک ایدی گیم سنتر اغاز کردم
        حالا می خوام سینک کنم روی گیم سنتر و اپل ایدی جدیدم
        ایا امکان این کار هست یا حتما همون گیم سنتر اولی که بازی رو باهاش انجام دادی همیشه باید با همون باشی که از زمین خودت بیاد؟!!!
        ممنون می شم راهنمایی کنید
        دوست عزیز فقط یک راه وجود داره اونم در صورتی که 2 تا دیوایس اپل داشته باشید!
        روی دیوایس اول گیم سنتر قدیمی و روی دیوایس دوم گیم سنتر جدید رو وارد کنید و با استفاده از امکان Link Device که در بازی با کلیک کردن روی گزینه ی تنظیمات نمایان میشه،میتونید بازی خودتون رو انتقال بدید.

نظر

• سلام من یک اکنت لول بالای دوستم رو(که با اپل ای دی خودش توی گیم سنترش سیو شده) می خوام به آیپد خودم (که با اپل ای دی خودم ست شده) و هنوز coc به تون هال ۴ نرسیده انتقال بدم.بعد از مراحل رد و بدل کردن کد ها اینو میگه:
          you don't need to use the code link to play on multiple iOS devise........
          اینو هم بگم که هر روی هر دو دیوایس اپل اپل ایدی جداگانه بود و من نمیخوام اپل ایدی گیم سنتر اون روی دیوایس من ست بشه.
          چکار باید کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alk1380 نمایش پست ها
            سلام من یک اکنت لول بالای دوستم رو(که با اپل ای دی خودش توی گیم سنترش سیو شده) می خوام به آیپد خودم (که با اپل ای دی خودم ست شده) و هنوز coc به تون هال ۴ نرسیده انتقال بدم.بعد از مراحل رد و بدل کردن کد ها اینو میگه:
            you don't need to use the code link to play on multiple iOS devise........
            اینو هم بگم که هر روی هر دو دیوایس اپل اپل ایدی جداگانه بود و من نمیخوام اپل ایدی گیم سنتر اون روی دیوایس من ست بشه.
            چکار باید کرد؟
            دقیقا ارور هم همینو میگه که شما برای بازی کردن روی 2 تا دیوایس iOS به این کد نیاز ندارید.تنها راهش هم ست کردن Game Center می باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
              دقیقا ارور هم همینو میگه که شما برای بازی کردن روی 2 تا دیوایس iOS به این کد نیاز ندارید.تنها راهش هم ست کردن Game Center می باشد
              ممنون.یعنی چکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alk1380 نمایش پست ها
                ممنون.یعنی چکار کنم؟
                تنها راه استفاده از گیم سنتر ایشون روی دیوایس شما می باشد

نظر

• من یه راه حلی به ذهنم رسید
                  اکانت رو لینک کنید به یک دیوایس اندرویدی بعد ببرید رو دیوایس خودتون
                  شاید عملی شه

نظر

• crusaders اسم كلن ما است . هر هفته جنك با يك كلن داريم . با ما و همراه ما كلن خودتان را تقويت كنيد و به لول بالاتر بريد .

نظر

• دوستان من اپل ایدیم رو میفروشم که بازی کلش بنده لول هشتاد هست نگاه کنید اگه خریدار هستید پیشنهاد قیمت رو به پیام خصوصی بدید.اسم کلن
                      hakem نفر اول کلن هستم پرچم قرمز هست کلن.
                      ویرایش توسط iHAKEM : https://i-phone.ir/forums/member/64361-ihakem در ساعت 08-06-2014, 10:28 PM

نظر

• با سلام،در اين بازي لول 81 هستم،اگه مايل به خريد اين اك هستيد به من پ.خ كنيد،اسم كلن هم kaqaz record و اسم من هم amirnajd

نظر

• سلام من الان توی تون هال لول ۸ هستم ولی یه مشکل کوچیک دارم
                          میخواستم بدونم بهترین روش برای جمع کردن دارک اکسیر چیه ؟؟
                          بعد توی چه لیگی بیشتر بدست میاد
                          لطفا طریقه ش رو هم بگین

نظر

• از روی دیوایستون پاک کنید مجددا اینستال کنید ازتون میپرسه از روی گیم سنتر اکانت قبلیتون باشه؟ شما کنسل رو بزنید بازی از اول شروع میشه براتون

نظر

• سلام , اكسير سياه مثل اكسير بنفش و طلا بدست مي ايد از معادن استخراج بشه يا با جنك بدست بيايد . شما ميتونيد معدن و دلر اكسير سياه را خريد كنيد (با اكسير بنفش ) . اكسير سياه براي خريد و اموزش باربرين كينك استفاده ميشه .

نظر

• سلام

من بازی کلشمو میخوام از ios به اندروید انتقال بدم - آیا این امکان وجود داره ؟

اگه میشه لطفا مراحلشو بگید.

با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X