اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• clash of clans

سلام
    بچه ها من این بازی رو یه ماه بازی کردم
    بعد گفت باید اپدیت بشه..اپدیتش کردم ولی الان یه دهکده نو بهم داده..اعصابم ریخته بهم..ینی همه چیزم پرید؟؟؟؟؟!!!!؟؟؟؟؟؟!!!

نظر

• من الان ۵۰۰ تا جم خریدم بعد این ۵۰۰ تا رو اضافه نکرد بعد که دوباره امتحان کردم این پیغام و داد :
      you've already purchased this in-app purchase but it hasn't been downloaded
      الان باید چی کار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 51234peyman نمایش پست ها
        من الان ۵۰۰ تا جم خریدم بعد این ۵۰۰ تا رو اضافه نکرد بعد که دوباره امتحان کردم این پیغام و داد :
        you've already purchased this in-app purchase but it hasn't been downloaded
        الان باید چی کار کنم ؟
        میگه خریدی اما دانلود نشده !! خوب یا صبر کن یه مدت در حالی که گیمت بازه و یا اینکه از گیم خارج شو از مولتی تاسک هم گیم رو ببند و با قند شکن گیم رو اجرا کن که اطلاعات خریدت بشینه روی دستگاه !!

من که کلا این گیم رو بازی نمی کنم دوست ندارم نسل ما نسل چیت هستش گیمی رو که نشه هک کرد یا توش چیت کرد ایگنور میکنیم چون زمان ما واسه هر درسی یک کتاب حل المسائل بود و دیگر هیچ نبود !! ما شدیم نسل چیت

نظر

• سلام دوستان کسانی که به دنبال clan میگردن اگه به کلن ما بیان خوشحال میشیم
          Perspolis

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

نظر

• من کماکان گیرم رو دانلوذینگ کانتنت و تو بازی نمیره...خیلی بده. سری قبلی تو یه رستوران که نتش 2 مگ بود درستش کردم این سری هم ظاهرا باید برم یه رستوران دیگه

نظر

• نوشته اصلی توسط mahsan64 نمایش پست ها
              سلام دوستان
              clan هايي كه فقط با دعوت مي شه عضو شد چه طوري مي شه به اعضاش پيام درخواست عضويت داد؟
              بسيار ممنون

نظر

• دوستان کسی اینجا میدونه چه طور می شه با جیفت کارت جم خرید واسه (آندروید) میدونم اینجا انجمن آیفون هس اما اگه کمکم کنید یا کسی رو تو کلن تون میشناسید که اندروید داره و داره خرید می کنه رو به من معرفی کنید
                ویا این امکانش هس من جیمیل ام رو به شما با پسوردش بدم و شما برام جم خرید کنید که پولشو بهتون بدم مرسی

نظر

• سلام .اقا من تازه ثبت نام كردم يه. سوال دارم چرا حمله ميكنم به اين مرحله ها نه بچه هاي ديگه ..وقتي كه بيس و جم ميكنم بهم سه ستاره ميده بعدش كه بر ميگردم به قعله خودم يارام نمي ان ..چرا؟؟؟با اينكه خيلي هاشون زنده ميمونن!!!!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezaT نمایش پست ها
                    سلام .اقا من تازه ثبت نام كردم يه. سوال دارم چرا حمله ميكنم به اين مرحله ها نه بچه هاي ديگه ..وقتي كه بيس و جم ميكنم بهم سه ستاره ميده بعدش كه بر ميگردم به قعله خودم يارام نمي ان ..چرا؟؟؟با اينكه خيلي هاشون زنده ميمونن!!!!!!!

تمام نیروهایی که ظاهر کردید تو میدان جنگ دیگه بر نمیگردن. با توجه به مپ به همون اندازه که فکر میکنید نیرو نیاز داره، نیرو ظاهر کنید تو میدان جنگ تا الکی هدر نرن.

نظر

• سلام من يه مدت دارم بازي مكنم ولي يه مشكلي دارم كه چطور ميتونم دوستامو براي حمله يا دفاع جوين كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Hesam.saghaei نمایش پست ها
                        سلام من يه مدت دارم بازي مكنم ولي يه مشكلي دارم كه چطور ميتونم دوستامو براي حمله يا دفاع جوين كنم؟
                        لطفا بیشتر توضیح بفرمایید!

منظورتون سرباز های کلن کستل هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezaT نمایش پست ها
                          سلام .اقا من تازه ثبت نام كردم يه. سوال دارم چرا حمله ميكنم به اين مرحله ها نه بچه هاي ديگه ..وقتي كه بيس و جم ميكنم بهم سه ستاره ميده بعدش كه بر ميگردم به قعله خودم يارام نمي ان ..چرا؟؟؟با اينكه خيلي هاشون زنده ميمونن!!!!!!!

نيروهات برنميگردن
                          اونايي ك زنده مونده ، تبديل ميشن به قيمت الكسير ك واسشون دادي بهت اضافه ميشن
                          دوباره بايد بسازي

نظر

• دوستان یکی کمک کنه ،

میرم تو بازی این پیغام میاد > Good news ! A new version of the game is available

گویا حتما باید آپدیت شه ، این آیتونز لعنتی هم که باز نمیشه آپدیتش کنم، چی کار باید کرد ؟ دهکدم رو هواست

نظر

• باید صبر کنید یه کی از سایت ها یه جای دیگه اپ کنن

نظر

• آخه من از خود آیتونز دانلود کرده بودم و میتونستم از همونجا آپدیت کنم ولی گویا آیتونز به کل از کار افتاده ،

الان با این اوصاف باید قبلی رو پاک کنم و این جدیده رو نصب کنم ؟ با این کار Save پاک نمیشه ؟!

هیچ راه دیگه ای وجود نداره ؟؟؟؟
                                ویرایش توسط N_Slayer : https://i-phone.ir/forums/member/94144-n_slayer در ساعت 05-12-2013, 06:53 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X