اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کسی میدونه چرا تاپیک جدید هک clash of clans حذف شده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط مهرنوش نمایش پست ها
      من شدیدا به این بازی معتاد شدم
      level من الآن 57 هست و کلی مهارت یاد گرفتم کسی کمک خواست در خدمتم

- - - - - - - - - -

اگر اطلاعی راجع به هک بازی پیدا کردین ما رو هم بی خبر نذارین
      سلام من بهزادم و همه ی طلا ها ما خرج کردم حا لا چیکار کنم

نظر

• salaaaam bachehaa 1soal ,chejuri mishe in bazio sefr kard ,yani az aval shuru kardesh ????? ba tashakorr
        ویرایش توسط Ahmad 021 : https://i-phone.ir/forums/member/138811-ahmad-021 در ساعت 19-09-2013, 03:33 AM

نظر

• سلام یکی بگه چه جوری بازی رو از اول شروع کنم
          پاکش کردم دوباره نصب کردم بازم از همون جای قبلی شروع میشه

نظر

• تنها راهش ریستور هست

نظر

• نوشته اصلی توسط i-iman نمایش پست ها
              سلام یکی بگه چه جوری بازی رو از اول شروع کنم
              پاکش کردم دوباره نصب کردم بازم از همون جای قبلی شروع میشه
              باید روی یه دستگاهی که تا حالا بازی اجرا نشده بازی و شروع کنی و با یه اپل ایدی جدید Set کنی بازی و
              راه دیگه ای نداره کلا

نظر

• نوشته اصلی توسط mj.pier نمایش پست ها
                باید روی یه دستگاهی که تا حالا بازی اجرا نشده بازی و شروع کنی و با یه اپل ایدی جدید Set کنی بازی و
                راه دیگه ای نداره کلا
                میتونم روی همین دیوایس خودم با یه اپل آیدی دیگه نصب کنم

نظر

• man chejori beram marhaleye badi k betonam abare jangi bekharM ?!?!?!!?!?!?!?!?

نظر

• lotfan mano rahnami konin k chejori mitonam beram marhaleye badi!? akhe nemishe alan abzar e jangi bekharam

نظر

• سلام جواب بدين ممنون ميشم
                      من اصلا أهل بازي نبودم ولي وقتي اينو ديدم شيفتش شدم كه حتي در حال رانندگي هم يه سري بهش ميزنم يه سؤال اگه فكر ميكنين ترفند خاصي هست كه بشه تو بازي كمك كنه بگين ممنون ميشم
                      مثلا اگه بهت حمله بشه و نري سراغ بازي امكانش هست كسي ديگه بهت حمله نكنه چون شهر كه بازسازي نشده وهمه چي غارت شده
                      سپاسگذارم از هر كي كه جوابمو بده

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Bahar shafagh نمایش پست ها
                      lotfan mano rahnami konin k chejori mitonam beram marhaleye badi!? akhe nemishe alan abzar e jangi bekharam
                      بايد اون خونه بزرگه هست اونو آپگريد كني تا بري مرحله بعد

نظر

• نوشته اصلی توسط raph نمایش پست ها
                        سلام جواب بدين ممنون ميشم
                        من اصلا أهل بازي نبودم ولي وقتي اينو ديدم شيفتش شدم كه حتي در حال رانندگي هم يه سري بهش ميزنم يه سؤال اگه فكر ميكنين ترفند خاصي هست كه بشه تو بازي كمك كنه بگين ممنون ميشم
                        مثلا اگه بهت حمله بشه و نري سراغ بازي امكانش هست كسي ديگه بهت حمله نكنه چون شهر كه بازسازي نشده وهمه چي غارت شده
                        سپاسگذارم از هر كي كه جوابمو بده

- - - - - - - - - -

بايد اون خونه بزرگه هست اونو آپگريد كني تا بري مرحله بعد
                        کلا اگه بصورت کامل غارت بشی فکر کنم ۱۶ ساعت شیلد میگیری که تا وقتی به کسی حمله نکنی توی اون ۱۶ ساعت٬ شیلد باقی میمونه و کسی نمیتونه دیگه بهت حمله کنه٬ اگه فکر کنم زیر ۱۰۰ درصد باشه٬ ۱۲ ساعت شیلد میگیری بصورت اتوماتیک.

نظر

• نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                          کلا اگه بصورت کامل غارت بشی فکر کنم ۱۶ ساعت شیلد میگیری که تا وقتی به کسی حمله نکنی توی اون ۱۶ ساعت٬ شیلد باقی میمونه و کسی نمیتونه دیگه بهت حمله کنه٬ اگه فکر کنم زیر ۱۰۰ درصد باشه٬ ۱۲ ساعت شیلد میگیری بصورت اتوماتیک.
                          دیگه اگه بازی ترفند خاص دیگه ای داره بگین ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط raph نمایش پست ها
                            دیگه اگه بازی ترفند خاص دیگه ای داره بگین ممنون میشم
                            در مواقع حمله همیشه Loot ها داخل Storage ها نیستن و بیشتر در Mine ها و Collector ها هستن که اگه به اونا حمله کنین به جایStorage میتونید کل مقدار Loot رو بگیرید

۲. زمانی که Army Camp فول شده داخل Barracks بازم سربازاتون رو برای ساخت بزارید تا کمیش ساخته شه تا بعد از حمله و خرج همه Troops کمی به کمپ اضافه شه

۴. در مواقعی که نمیخواید حمله کنید و کمپ فول هست بهتره در Barracks تا میتونید دراگون بذارید تا کمی Elixir ذخیره شه !

نظر

• سلام انم بیس من
                              [IMG][/IMG]

نظر

• بچها من الان دو سه روزه نمیتونم وارد کلاش بشم اول صفه ای لودینگ میاد بعد مینویسه دانلودینگ کانتنت اما همونجا گیر میکنه
                                اخرین اپدیت هم کمکی نکرده بهم
                                اپش رو بستم دوباره باز کردم
                                پاکش کردم و دوباره ریختمش
                                اکانت گیم سنتر رو ساین اوت و این کردم دوباره
                                و حتی به خودشونم ایمیل زدم و مشکلمو مطرح کردم اما جز یه ایمیل که نشون میده ایمیلم به دستشون رسیده جوابی نگرفتم
                                راستی ایپد ۴ وای فای ۱۶ گیگ دارم
                                کسی نظری داره؟؟؟ ممنون میشم کسی کمک کنه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X