اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل Clash Of Clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
    شما رمز و تغییر بدید، خریدار اکانت دیگه نمیتونه به بازی دسترسی داشته باشه. کلا باید قید جیمیل رو بزنید یا از طریق مکاتبه با پشتیبانی سوپرسل ایمیل رو تغییر بدید. البته خیلی سخت اینکار رو انجام میدن.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ببخشید دوباره این سوالو میکنم،چرا سوپر سل دست به این اقدام زده که از طریف لینک دیوایس بازی یکبار فقط قابل ارسال و دریافت برای یه گوشی دیگه ست؟!

نظر

• راستش نمیدونم چرا؟ شاید بخاطر امنیت اکانت کاربر یا چیزه دیگری باشه. مثل همون تغییر اسم اکانت هستش که فقط یکبار میتونید اسم دهکده رو تغییر بدید

نظر

• سلام
        یه سوال یکی از دوستان گفتن بدون اینکه با ارتباطات تصویری هم میشه از طریق پشتیبانی یا بصورت ایمیل فرستادن به سوپرسل تقاضا کنم که بشه یه بار دیگه بتونم اکانتمو از طریق link device باز کنند و بتونم اکانتو انتقال بدم (چون یه بار این اکانتو از اندروید به ios الان دیگه واسم امکان پذیر نیست!)

میشه لطفا کمکم کنید؟مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط Iman-Emperatour نمایش پست ها
          سلام
          یه سوال یکی از دوستان گفتن بدون اینکه با ارتباطات تصویری هم میشه از طریق پشتیبانی یا بصورت ایمیل فرستادن به سوپرسل تقاضا کنم که بشه یه بار دیگه بتونم اکانتمو از طریق link device باز کنند و بتونم اکانتو انتقال بدم (چون یه بار این اکانتو از اندروید به ios الان دیگه واسم امکان پذیر نیست!)

میشه لطفا کمکم کنید؟مرسی
          سلام
          از داخل محیط بازی به قسمت Settings/Help and Support برید و اونجا موضوع مورد نظر رو سرچ کنید. از همین جا هم میتونید به پشتیبانی سوپرسل درخواست خودتون رو ارسال کنید.
          ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 19-11-2016, 03:06 AM

نظر

سلام
            از داخل محیط بازی به قسمت Settings/Help and Support برید و اونجا موضوع مورد نظر رو سرچ کنید. از همین جا هم میتونید به پشتیبانی سوپرسل درخواست خودتون رو ارسال کنید.
            سلام اقای کریمی میشه بگین به من دقیقا کدوم قسمت از پشتیبانی داخل بازی برم یا از از طریق چه لینکی از اینجا با پشتیبانی درخواست بدم؟!

یه دنیا ممنون میشم اگه کمک کنید

نظر

• سلام.
              بعد از اجرای بازی، وارد Settings بشید ( شکل چرخ دنده پایین سمت راست )در صفحه بعدی
              گزینه پایین سمت چپ Help and Support رو بزنید. در پنجره باز شده گزینه Contact Us در قسمت بالا سمت راست رو بزنید و درخواست خودتون رو برای پشتیبانی ارسال کنید.

نظر

سلام اقای کریمی میشه بگین به من دقیقا کدوم قسمت از پشتیبانی داخل بازی برم یا از از طریق چه لینکی از اینجا با پشتیبانی درخواست بدم؟!

یه دنیا ممنون میشم اگه کمک کنید
                درود
                به قسمت Settings/Help and Support برید و گزینه Contact US رو از بالا سمت راست انتخاب کنید - اگر این گزینه نبود ،یکی از تاپیک ها رو باز کنید - یک موضوع رو باز کنید و از پایین سمت راست گزینه NO رو انتخاب کنید ،حال در همونجا گزینه CONTACT US نشون داده میشه - اگر هم نشد از چیز شکن استفاده کنید .

Best Regards
                iKamangir
                (From Tapatalk)

نظر

سلام.
                  بعد از اجرای بازی، وارد Settings بشید ( شکل چرخ دنده پایین سمت راست )در صفحه بعدی
                  گزینه پایین سمت چپ Help and Support رو بزنید. در پنجره باز شده گزینه Contact Us در قسمت بالا سمت راست رو بزنید و درخواست خودتون رو برای پشتیبانی ارسال کنید.

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                  درود
                  به قسمت Settings/Help and Support برید و گزینه Contact US رو از بالا سمت راست انتخاب کنید - اگر این گزینه نبود ،یکی از تاپیک ها رو باز کنید - یک موضوع رو باز کنید و از پایین سمت راست گزینه NO رو انتخاب کنید ،حال در همونجا گزینه CONTACT US نشون داده میشه - اگر هم نشد از چیز شکن استفاده کنید .

Best Regards
                  iKamangir
                  (From Tapatalk)

اولا سلام و ممنون از هردوی شما

با بدون چیز شکن گزینه Contact Us باز نمیشد! ولی الان باز شد و وقتی روی Contact Us کلیک میکنم فضایی باز میشه که میخواد متن مورد نظر رو بتویسم و بفرستم..میشه عین دقیق متن رو اینجا بفرمایید من توی این قسمت قرار بدم.....؟

نظر

اولا سلام و ممنون از هردوی شما

با بدون چیز شکن گزینه Contact Us باز نمیشد! ولی الان باز شد و وقتی روی Contact Us کلیک میکنم فضایی باز میشه که میخواد متن مورد نظر رو بتویسم و بفرستم..میشه عین دقیق متن رو اینجا بفرمایید من توی این قسمت قرار بدم.....؟
                    سلام
                    متن خاصی نمیخواد.
                    هر متنی که خودتون در رابطه با مشکل یا درخواستتون میدونید رو آماده و از طریق مترجم گوگل به انگلیسی برگردونید و براشون ارسال کنید.

نظر

سلام
                      متن خاصی نمیخواد.
                      هر متنی که خودتون در رابطه با مشکل یا درخواستتون میدونید رو آماده و از طریق مترجم گوگل به انگلیسی برگردونید و براشون ارسال کنید.
                      ببخشید آقای کریمی اگه ممکنه محبت کنید چون سوالم یکم پیچیده ست واسه من به انگلیسی برگردونین

چون خودتون گفتید سوپرسل یکبار بیشتر نمیذاره اکانت کلش رو بفرستیم روی یه دیوایس اندرویدی یا ios ی یا هرچی..منم قبلا این اکانتو چون روی گوشی اندرویدی داشتم و فرستادمش روی یه دیوایس iosی و از اون به بعد مهلت ارسال اکانتم دیگه تموم شد!
                      حالا میخوام این اکانت رو توی یه سایت فروش اکانت بفروشم نمی تونم Link Device کنم رو هر دیوایسی.

نظر

• بهتره که اصلا حرفی از فروش اکانت نزنید، چون سوپرسل با اینکار مخالف هستش. بهتره یه بهونه دیگه ایی بیارید تا اونها مجاب بشن و براتون اینکار رو انجام بدن. به نظر من بگید که گوشی اول بازی رو گوشی اندروید بوده و بعد گوشی رو تعویض کردید به iOS و دوباره برگشتید به اندروید.

نظر

• زبان بازی رو فارسی کنید و فارسی و مطلب خودتون رو به فارسی تایپ کنید و .... .

Best Regards
                          iKamangir
                          (From Tapatalk)

نظر

• [B]سلام من متن ارسالی رو صبح ساعت 5 امروز فرستادم و بعد از چند ساعت این پیام رو در همون قسمت پشتیبانی دادن به این مضمون که راستیتش درست نگرفتم پیام شون رو!

اگه منظورشون از طریق همون لینک دیوایس که من یکبار اونو قبلا استفاده کردم دیگه!

عکسو رو لطفا ببینید:

توجه :
                            برای درج تصاویر در پستهای خودتان بهترین گزینه استفاده از آپلودسنتر انجمن میباشد.
                            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 23-11-2016, 01:38 AM دلیل: اصلاح لینک تصویر ضمیمه

نظر

• منظور شما رو متوجه نشدند و راه حل انتقال ساده بازی به دیوایس دیگر رو براتون نوشتند
                              کاریکه قبلا هم خودتون انجام دادید.
                              دوباره اقدام کنید و بنویسید که با پیام خطایی مواجه میشید که نمیذاره شما برای چندمین بار بازی رو به دیوایس دیگری انتقال بدید.

نظر

• دوست عزیز انتقال بازی فقط و فقط یکبار انجام میشه و پشتیبانی هم این کار رو دیگه براتون انجام نمیده .

برای اینکه بتونید روی اندروید بازی رو ادامه بدید بایستی همون جیمیلی که بازی رو روش ست کردید (موقع شروع بازی) رو داشته باشید .
                                جیمیل رو در قسمت اکانت دیوایس (در تنظیمات گوشی) وارد کنید ،بازی رو نصب و اجرا کنید .
                                خود بازی اکانت شما رو شناسایی و بهتون پشنهاد میده که آیا میخاید بازی رو روی این دیوایس ادامه بدید یا خیر

Best Regards
                                iKamangir
                                (From Tapatalk)

نظر

صبر کنید ..
                                X