اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل Clash Of Clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Arian.1757 نمایش پست ها
    دوستان انجمن کلن رسمی نداره ؟
    رسمي ديگه يعني چي؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
      رسمي ديگه يعني چي؟

بچه های اینجا تو کدوم کلن هستن؟یه کلن احد هست یا نه هر کی تو یه کلن

نظر

بچه های اینجا تو کدوم کلن هستن؟یه کلن احد هست یا نه هر کی تو یه کلن
        يادم نيست اين انجمن يا انجمن همسايه كلن داشتن ولي خيلي لولا پايين بود.اعضا هم كم بودن.شما لول چندين؟

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
          يادم نيست اين انجمن يا انجمن همسايه كلن داشتن ولي خيلي لولا پايين بود.اعضا هم كم بودن.شما لول چندين؟

من اخرای 95[emoji1] [emoji1]

نظر

من اخرای 95[emoji1] [emoji1]
            پيغام خصوصيتو چك كن.

نظر

• ما توی
              tehran (aces)

هستیم
              دوستان که تروپسه ماکس دارن خوشحال میشیم بیاید

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان من چجوری از گوشی اندرویدیم اکانتمو بیارم روی دیوایس آیفونم؟

اینم بگم که وقتی با لینک دیوایس میرم چون قبلا با اپل آیدیم یه بک آپ دارم نمیزاره این اکانتم ست شه روی آیفون چجوری حلش کنم

نظر

• سلام. من چند روزه برام پیغام 1009 میاد روی گوشی.از دیروزم که بازی و باید آپدیت کنم نمی تونم. باید چیکار کنم؟ بازم همین پیغتم میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط Haleh69 نمایش پست ها
                    سلام. من چند روزه برام پیغام 1009 میاد روی گوشی.از دیروزم که بازی و باید آپدیت کنم نمی تونم. باید چیکار کنم؟ بازم همین پیغتم میاد
                    در مورد این پیغام بارها سوال شده و اطلاعات ارائه شده است. باید از روش های تغییر آدرس IP استفاده کنید و با آدرس غیر از ایران استفاده کنید.

نظر

• سلام من قبلا بازی کلش رو روی یه دستگاه جیمیلی بازی میکردم و بعده مدتی که گوشیو عوض کردم انتقالش دادم رو ایفون فایو اس م ولی حالا مشتری پیدا شده واسه اکانتم و میخوام بفروشمش، چون گوشی خریدار اندرویدی هستش
                      اول این اکانت رو که اپل آیدی هستش روی جیمیل سابقم که بازی رو از این اکانت جیمیل شروع کردم ریختم و حالا با جیمیل خودم میخوام انتقالش بدم به جیمیل خریدار ولی این پیغام رو میه تو قسمت لینک دیوایس

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 15-11-2016, 08:42 PM دلیل: اصلاح لینک تصویر ضمیمه

نظر

• نوشته اصلی توسط Iman-Emperatour نمایش پست ها
                        سلام من قبلا بازی کلش رو روی یه دستگاه جیمیلی بازی میکردم و بعده مدتی که گوشیو عوض کردم انتقالش دادم رو ایفون فایو اس م ولی حالا مشتری پیدا شده واسه اکانتم و میخوام بفروشمش، چون گوشی خریدار اندرویدی هستش
                        اول این اکانت رو که اپل آیدی هستش روی جیمیل سابقم که بازی رو از این اکانت جیمیل شروع کردم ریختم و حالا با جیمیل خودم میخوام انتقالش بدم به جیمیل خریدار ولی این پیغام رو میه تو قسمت لینک دیوایس
                        سلام
                        شما فقط کافیه که ایمیلی که بازی روی اون ست شده را در قسمت اکانت های گوگل گوشی مشتری وارد و ست کنید.
                        بهتره به فکر ساختن اپل آیدی جدید هم باشید...!

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                          سلام
                          شما فقط کافیه که ایمیلی که بازی روی اون ست شده را در قسمت اکانت های گوگل گوشی مشتری وارد و ست کنید.
                          بهتره به فکر ساختن اپل آیدی جدید هم باشید...!
                          ممنون اقای کریمی بابت راهنمایی
                          اینجوری بعدش روی هر دو دیوایس یعنی ایفون من و گوشی ایشون قابل اجرا میشه نه؟ البته قصد من فقط فروش و پاک کردن این بازی بطور همیشه ست نه دخالت در بازی هر کسی.

و یه سوال دیگه این بابا بخواد باز بازیو روی یه گوشی دیگه مثلا بریزه فقط با این جیمیل که بهش دادم قابل اجراست؟
                          ویرایش توسط Iman-Emperatour : https://i-phone.ir/forums/member/190788-iman-emperatour در ساعت 15-11-2016, 09:35 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Iman-Emperatour نمایش پست ها
                            ممنون اقای کریمی بابت راهنمایی
                            اینجوری بعدش روی هر دو دیوایس یعنی ایفون من و گوشی ایشون قابل اجرا میشه نه؟ البته قصد من فقط فروش و پاک کردن این بازی بطور همیشه ست نه دخالت در بازی هر کسی.

و یه سوال دیگه این بابا بخواد باز بازیو روی یه گوشی دیگه مثلا بریزه فقط با این جیمیل که بهش دادم قابل اجراست؟
                            خواهش میکنم
                            درسته . تا زمانیکه همون اپل آیدی رو گوشی شما و در قسمت گیم سنتر ست شده باشه ، شما هم میتونید وارد بازی بشید.
                            کلا اون دهــکده با همون لول روی همون جیمیل ست شده و روی هر دیوایس دیگه فقط با همون جیمیل و یا اپل آیدی قابل اجراست.
                            دقت داشته باشید که فقط یکبار قابلیت لینک دادن به دیوایس دیگه از طریق تنظیمات خوده بازی وجود داره.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                              خواهش میکنم
                              درسته . تا زمانیکه همون اپل آیدی رو گوشی شما و در قسمت گیم سنتر ست شده باشه ، شما هم میتونید وارد بازی بشید.
                              کلا اون دهــکده با همون لول روی همون جیمیل ست شده و روی هر دیوایس دیگه فقط با همون جیمیل و یا اپل آیدی قابل اجراست.
                              دقت داشته باشید که فقط یکبار قابلیت لینک دادن به دیوایس دیگه از طریق تنظیمات خوده بازی وجود داره.
                              ببخشید چرا سوپر سل دست به این اقدام زده که از طریف لینک دیوایس بازی یکبار فقط قابل ارسال و دریافت برای یه گوشی دیگه ست؟!
                              ----------------
                              این جیمیل ست شده من از بخت بدم اصلی کاریه یعنی تمام کارهامو با این جیمیل میکنم و حالا برای فروش باید جیمیل و رمزشو بدم دست خدیدار!
                              بنظرتون من رمز جیمیلمو تغییر بدم خریدار اکانت رمز اکانتش تغییر میکنه یا ربطی بهش نداره؟ ممنون

نظر

• شما رمز و تغییر بدید، خریدار اکانت دیگه نمیتونه به بازی دسترسی داشته باشه. کلا باید قید جیمیل رو بزنید یا از طریق مکاتبه با پشتیبانی سوپرسل ایمیل رو تغییر بدید. البته خیلی سخت اینکار رو انجام میدن.

نظر

صبر کنید ..
                                X