اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتشار نسخه آزمایشی سیبچه ۲ | بدون نیاز به جیلبرک !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از برنامه اقتصاد نوین چه خبر؟
    بازیهای زیر میشه اضافه بشه؟
    cut the rope / angry birds ها...

کلا بنظرم سیبچه برای پیشرفت به موارد زیر نیاز داره
    انتشار هرچه بیشتر برنامه های فارسی
    انتشار نزدیک به 80% برنامه های app store
    انتشار کرک بازیها و برنامه های پولی خارجی

نظر

• نوشته اصلی توسط ewqewqewq نمایش پست ها
      به نظر من ، فعلا حل مشکل could not be download at this time از همه واجب تره. راه حل جالبی نیست که فرمودید چندین بار امتحان کنید. چون بنده روی 3 دستگاه این مشکل رو دارم و بیش از 10 مرتبه هم دانلود رو انجام دادم و همچنان ادامه داره
      ما داریم این مورد و بقیه مواردی رو که دوستان فرمودن رو پیگیری می کنیم. امیدواریم هرچه زودتر این موارد برطرف بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط sasane نمایش پست ها
        از برنامه اقتصاد نوین چه خبر؟
        بازیهای زیر میشه اضافه بشه؟
        cut the rope / angry birds ها...

کلا بنظرم سیبچه برای پیشرفت به موارد زیر نیاز داره
        انتشار هرچه بیشتر برنامه های فارسی
        انتشار نزدیک به 80% برنامه های app store
        انتشار کرک بازیها و برنامه های پولی خارجی
        ممنون میشم جوابی بدید

نظر

• سلام تو سیبچه۲ برنامه رهیار وقتی نقشه تهران دانلود میکنم دانلود تموم میشه میزنه خطا و وقتی دوباره میزنم از ادامه دانلود شروع میشه که تا صد مگابایتم دانلود کردم تموم نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط sasane نمایش پست ها
            ممنون میشم جوابی بدید
            ببخشید دیر جواب میدم. اپ اقتصاد نوین و بانک ملت به احتمال زیاد به زودی عرضه میشن و بازی های زیادی در حال اضافه شدن به لیست برنامه های سیبچه هستند.

ممنون از پیشنهادات و پیگیری تون

نظر

• نوشته اصلی توسط ramin28914 نمایش پست ها
              سلام تو سیبچه۲ برنامه رهیار وقتی نقشه تهران دانلود میکنم دانلود تموم میشه میزنه خطا و وقتی دوباره میزنم از ادامه دانلود شروع میشه که تا صد مگابایتم دانلود کردم تموم نشد

ممنون بابت اطلاع، برای بررسی بیشتر و رفع اشکال برنامه از لیست خارج شد و بزودی می تونین دریافت کنین نقشه ها رو

نظر

• نوشته اصلی توسط Hhhf
                اقا خواهشا این ساستتون رو عوض کنید... چی میشه اپ پولی بزارید؟ از چی کم میشه؟
                در این مورد، باید یه سری بررسی انجام بشه و به زودی اطلاع رسانی خواهیم کرد.
                ممنون از پیگیری شما

نظر

• خواهشا این اپ بانک ملت رو تو اولویت قرار بدید
                  خسته شدیدم از بس یه نوکیا ضاقارتی با گوشی ای فون مان این ور و اونور بردیم ...

نظر

• آقا برنامه سیریاس که معادل فارسی سریری هست و نیاز به سیدیا داره هم بزارین لطفا
                    خواهشا برنامه هایی که به سیدیا وابسطه هستن و به همین خاطر کسانی که نمی تونن سیدیا داشته باشن هم تو الویت بزارین به خدا ثواب داره

نظر

• نوشته اصلی توسط nima_chapter85 نمایش پست ها
                      آقا برنامه سیریاس که معادل فارسی سریری هست و نیاز به سیدیا داره هم بزارین لطفا
                      خواهشا برنامه هایی که به سیدیا وابسطه هستن و به همین خاطر کسانی که نمی تونن سیدیا داشته باشن هم تو الویت بزارین به خدا ثواب داره
                      واقعا درخواست شما خنده دار نیست؟
                      وقتی یه توییک در سیدیا قرار داره این به این معناست که باید به فایل های سیستمی دسترسی پیدا کنه و در اون تغییر ایجاد کنه. وقتی یه توییک پیش نیازش سیدیا و جیلبریک هست ، مسلماً نمیتونه بدون جیلبریک بر روی دستگاه ها نصب بشه. پس نتیجه میگیریم درخواست شما اصلا مطابق با شرایط نیست

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط nima_chapter85 نمایش پست ها
                      آقا برنامه سیریاس که معادل فارسی سریری هست و نیاز به سیدیا داره هم بزارین لطفا
                      واقعا درخواست شما خنده دار نیست؟
                      وقتی یه توییک در سیدیا قرار داره این به این معناست که باید به فایل های سیستمی دسترسی پیدا کنه و در اون تغییر ایجاد کنه. وقتی یه توییک پیش نیازش سیدیا و جیلبریک هست ، مسلماً نمیتونه بدون جیلبریک بر روی دستگاه ها نصب بشه. پس نتیجه میگیریم درخواست شما اصلا مطابق با شرایط نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط Hhhf
                        اها ! خب پس روش شما برای اپ های پولی کار نمیکه...! ایشالا یه روشی هم واسه این پیدا میکنید
                        هر چقدر تلاش کردم بفهمم چطوری از جمله "در این مورد، باید یه سری بررسی انجام بشه و به زودی اطلاع رسانی خواهیم کرد." شما به این نتیجه رسیدید که " خب پس روش شما برای اپ های پولی کار نمیکه...!" به نتیجه ای نرسیدم!
                        امیدوارم خودتون بهم کمک کنین ارتباط این دو تا رو متوجه بشم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                        خواهشا این اپ بانک ملت رو تو اولویت قرار بدید
                        خسته شدیدم از بس یه نوکیا ضاقارتی با گوشی ای فون مان این ور و اونور بردیم ...
                        دوست من، شما خودتون که به سیر کارهای اداری ایران آشنایی دارین، ما تمام تلاش مون رو داریم انجام می دیم.
                        شاید بهتر باشه کاربران عزیز iOS درخواستشون رو به بانک ملت هم مطرح کنن.
                        هر چند نگران نباشین، بزودی از طریق سیبچه در دسترس همه قرار میگیره

نظر

• یرنامه پول من کجاست برای سیبچه ۲ آپدیت نمیشه؟

نظر

• زمانی که یک برنامه را از سیبچه دانلود میکنیم دیگر امکان آپدیت آن را ازطریق اپل استور نداریم و پیغامی میدهد مبنی بر اینکه این برنامه بوسیله یک "نام کاربری" دیگر دانلود شده دقیقا" مانند حالتی که در بازار برنامه ها را بصورت فله ای برروی دستگاه نصب میکنند , آیا راهکاری برای رفع این مشکل وجود دارد؟

نظر

• سلام من iPhone5 ورژن 7.1 دارم وقتی برای نصب اقدام میکنم با پیغام cannot connect to my.cibche میاد . ولی روی آیپدم با ۶.۱.۲ نصب شد . فکر میکنید مشکل از ۷.۱ هست ؟
                              کلا که این ۷.۱ پر از باگ هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط sadeghpa80 نمایش پست ها
                                سلام من iPhone5 ورژن 7.1 دارم وقتی برای نصب اقدام میکنم با پیغام cannot connect to my.cibche میاد . ولی روی آیپدم با ۶.۱.۲ نصب شد . فکر میکنید مشکل از ۷.۱ هست ؟
                                کلا که این ۷.۱ پر از باگ هستش
                                دوست خوبم برای من برروی هردو ورژن 7.0.3 و 7.0.4 به راحتی کار کرد

نظر

صبر کنید ..
                                X