اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتشار نسخه آزمایشی سیبچه ۲ | بدون نیاز به جیلبرک !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با تشکر از توضیحات خوب "سیبچه" عزیز، سوال من اینه:
    وقتی من یه app از سیبچه دانلود و نصب کنم، بعدش دستگاه رو با آیتونز سینک کنم اون appها به شکل فایل ipa. تو پوشه iTunes ذخیره میشن؟
    و اگه میشن یعنی من اون app رو purchase کردم؟
    ممنون میشم "سیبچه" عزیز در این زمینه یه توضیح واسه من بدن.
    سپاس

نظر

چرا روی ایپد مینی کار نمیکنه ؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط سیبچه نمایش پست ها
        دوست عزیز، شما لطف دارین. ما هم به آینده سیبچه خیلی خوش بین هستیم.
        در مورد اینکه خیلی از موارد بخاطر محدودیت هایی که اپل ایجاد می کنه، نیومدن اپ iOS بدن، کاملا حق با شماست. ما مواردی رو که برخورد کنیم حتما پیگیری می کنیم، مثال بارزش هم که قبلا اشاره کردم بانک ها هستن.
        اگه موردی هم شما برخوردین، ممنون میشیم به ما اطلاع بدین تا پیگیری کنیم.

در مورد Gmate، ما پیگیری کردیم. یه شرکتی توی ایران(ویستا تکنولوژی) نمایندگی این محصول رو داره که بحث نرم افزاریش رو هم بر عهده داره. از لحاظ حقوقی اون شرکت که نمایندگی محصول رو داره، صاحب این اثر هست و در واقع اونا باید تصمیم بگیرن. و این اگه از طرف ما انجام بشه ممکنه بعدا مشکلاتی رو ایجاد کنه. شما بهتره از طریق اون شرکت پیگیر این مورد بشین.

با سلام
        من با شرکت ویستا تکنولوژی در ارتباط مستقیم هستم.
        اگر مایل باشید می تونم این مورد رو براتون پیگیری کنم.
        لطفا درخواستتون رو به من اعلام کنید من به شرکت منتقل می کنم.
        BehzadHD@me.com
        ویرایش توسط behzadyamaha : https://i-phone.ir/forums/member/23620-behzadyamaha در ساعت 21-11-2013, 02:42 AM

نظر

نوشته اصلی توسط behzadyamaha نمایش پست ها
          با سلام
          من با شرکت ویستا تکنولوژی در ارتباط مستقیم هستم.
          اگر مایل باشید می تونم این مورد رو براتون پیگیری کنم.
          لطفا درخواستتون رو به من اعلام کنید من به شرکت منتقل می کنم.
          BehzadHD@me.com
          شرمنده این مورد رو من باید پیگیری کنم یا سیبچه ؟ واقعا برای شرکتویستا تکنولوژی هم سود دهی داره می تونه محصول رو به کسانی که ios7 دارن هم بفروش برسونه که تعدادشون کم هم نیستن و رفته رفته بیشتر هم میشن

نظر

نوشته اصلی توسط davooood155 نمایش پست ها
            یه سوال از مدیریت محترم سیبچه؟
            برنامه آی کلینر توی تبلیغات هست. ولی هر چی گشتم پیداش نکردم؟؟!!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
            ما در حال هماهنگ کردن برنامه های نسخه قبلی با نسخه جدید هستیم. ممکنه یه مقدار طول بکشه این فرآیند. پیشاپیش ازتون عذرخواهی می کنیم و امیدوارم هرچه سریع تر سبد برنامه های سیبچه کامل و کامل تر بشه.

دوستانی هم که اپ سفارشی اعلام کردن، ما داریم بررسی می کنیم تا در صورت امکان توی اولین فرصت اونا رو روی سیبچه قرار بدیم.

نظر

نوشته اصلی توسط nima_chapter85 نمایش پست ها
              شرمنده این مورد رو من باید پیگیری کنم یا سیبچه ؟ واقعا برای شرکتویستا تکنولوژی هم سود دهی داره می تونه محصول رو به کسانی که ios7 دارن هم بفروش برسونه که تعدادشون کم هم نیستن و رفته رفته بیشتر هم میشن
              ما پیگیری می کنیم، ممنون نیمای عزیز

نظر

من یه برنامه رو خریداری کردم الان که ابدیت کردم بازبرگشته حالت رایگان بعدا اوکی میشه ؟؟؟
                سوال دیگم اینه که برنامه battery dictorرو میتونید بزارید توسیبچه که رو ios 7 استفادش کنیم ؟؟؟
                یا میشه فایلای دب رو تبدیل به ipa ؟؟

Sent from my iPhone.4s✦6.1.2✦JB✔
                Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mahdy118 نمایش پست ها
                  چرا روی ایپد مینی کار نمیکنه ؟؟؟؟
                  نباید مشکل خاصی باشه! نصب نشد یا بعد نصب کار نکرد؟ لطفا دقیق تر بگین تا بررسی کنیم.

نظر

نوشته اصلی توسط سیبچه نمایش پست ها
                    نباید مشکل خاصی باشه! نصب نشد یا بعد نصب کار نکرد؟ لطفا دقیق تر بگین تا بررسی کنیم.
                    ببخشيد ما اپ هاي درخواستي رو كجا بايد اعلام كنيم؟
                    من برنامه nervsounds رو دانلود كردم اما رو حالت نصب هي ميچرخيد(در آيپد بعد از دانلود شدن از سيبچه)و نصب نميشد،اگه از ليست دانلود ها پاكش نميكردم ميخواست تا ابد اين كار رو انجام بده،بررسي كنيد ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Ho3eyn نمایش پست ها
                      ببخشيد ما اپ هاي درخواستي رو كجا بايد اعلام كنيم؟
                      من برنامه nervsounds رو دانلود كردم اما رو حالت نصب هي ميچرخيد(در آيپد بعد از دانلود شدن از سيبچه)و نصب نميشد،اگه از ليست دانلود ها پاكش نميكردم ميخواست تا ابد اين كار رو انجام بده،بررسي كنيد ممنون
                      اپ های مدنظرتون رو همینجا هم می تونین اعلام کنین(یا به support@sibche.ir بفرستین) تا وارد لیست بررسی ما بشه و در صورت امکان هر چه سریع تر بذاریم روی سیبچه
                      بله چشم. بررسی می کنیم. ممنون که اطلاع دادین

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
                        من یه برنامه رو خریداری کردم الان که ابدیت کردم بازبرگشته حالت رایگان بعدا اوکی میشه ؟؟؟
                        سوال دیگم اینه که برنامه battery dictorرو میتونید بزارید توسیبچه که رو ios 7 استفادش کنیم ؟؟؟
                        یا میشه فایلای دب رو تبدیل به ipa ؟؟

Tapatalk
                        اگه همچنان مشکل برنامه ایی که خریدیدن پابرجاست به ایمیل پشتیبانی اطلاع بدین(support@sibche.ir)
                        اپ هایی رو هم که گفتین بررسی می کنیم.
                        منظورتون battery doctor هست؟

نظر

• اپ هاي درخواستي من:
                          Pou,light-bot,pottery,fieldrunners,360panorma,minecraft,

نظر

• نوشته اصلی توسط سیبچه نمایش پست ها
                            اگه همچنان مشکل برنامه ایی که خریدیدن پابرجاست به ایمیل پشتیبانی اطلاع بدین(support@sibche.ir)
                            اپ هایی رو هم که گفتین بررسی می کنیم.
                            منظورتون battery doctor هست؟
                            بله
                            برنامه اکتیویتور و kualdial هم اگه بشه که عالیه من حاضرم بخرم شخصا .

Tapatalk

نظر

• به نظر من ، فعلا حل مشکل could not be download at this time از همه واجب تره. راه حل جالبی نیست که فرمودید چندین بار امتحان کنید. چون بنده روی 3 دستگاه این مشکل رو دارم و بیش از 10 مرتبه هم دانلود رو انجام دادم و همچنان ادامه داره

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
                                بله
                                برنامه اکتیویتور و kualdial هم اگه بشه که عالیه من حاضرم بخرم شخصا .

Tapatalk
                                اينهايي كه شما نام برديد توويك هستند و برنامه نيستند!
                                در حقيقت امكان پذير نيست تا وقتي جيلبريك نكنيد...

نظر

صبر کنید ..
                                X