اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتشار نسخه آزمایشی سیبچه ۲ | بدون نیاز به جیلبرک !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

یه سوال و اون اینه که .... اگر ما ios عوض کردیم این برنامه ها داستانشون چی میشه که از سیبچه خریدیم و نصب کردیم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen12251 نمایش پست ها
      یه سوال و اون اینه که .... اگر ما ios عوض کردیم این برنامه ها داستانشون چی میشه که از سیبچه خریدیم و نصب کردیم ؟
      شما هر برنامه ای که خریدید رو بعد از ریستور یا آپدیت هم میتونید استفاده کنید. من از vvalet استفاده میکنم. موقعی که اونو خریدم رو ۶.۱.۲ بودم حالا هم رو ۷.۰.۴ مجدد نصبش کردم و دارم استفاده میکنم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من شخصا میگم آینده خیلی خیلی خوبی برای سیبچه2 می بینم
        باور کنید من فقط فقط به خاطر استفاده از gmate که نیازمند سیدیا هست رو 6.1.4 موندم و همچنان در انتظار جیلبریک هستم
        اگه سیبچه بیاد این نیاز منو برطرف کنه یا یه چندتا از این جور برنامه ها که نیازمند سیدیا هستن رو بزطرف کنه یعنی با کله میرم رو ios 7
        یه سری برنامه ها هستن مثل برنامه جیب و .... که به خاطر محدودیت های اپل تا به حال برای آیفون برنامه ندادن همه واسه آندروید دارن واسه آیفون نه اگه سیبچه همکاری خوبی با این شرکت ها داشته باشه و با هم در تعامل باشن دیگه نیازی به جیلبریک نخواهد بود
        امید وارم این آرزو به حقیقت بپیونده که همان طوری که برنامه های آندروید هرجا لینک کافه بازار می بینیم لینک سیبچه هم در کنارش باشه

نظر

نوشته اصلی توسط nima_chapter85 نمایش پست ها
          من شخصا میگم آینده خیلی خیلی خوبی برای سیبچه2 می بینم
          باور کنید من فقط فقط به خاطر استفاده از gmate که نیازمند سیدیا هست رو 6.1.4 موندم و همچنان در انتظار جیلبریک هستم
          اگه سیبچه بیاد این نیاز منو برطرف کنه یا یه چندتا از این جور برنامه ها که نیازمند سیدیا هستن رو بزطرف کنه یعنی با کله میرم رو ios 7
          یه سری برنامه ها هستن مثل برنامه جیب و .... که به خاطر محدودیت های اپل تا به حال برای آیفون برنامه ندادن همه واسه آندروید دارن واسه آیفون نه اگه سیبچه همکاری خوبی با این شرکت ها داشته باشه و با هم در تعامل باشن دیگه نیازی به جیلبریک نخواهد بود
          امید وارم این آرزو به حقیقت بپیونده که همان طوری که برنامه های آندروید هرجا لینک کافه بازار می بینیم لینک سیبچه هم در کنارش باشه
          دوست عزیز، شما لطف دارین. ما هم به آینده سیبچه خیلی خوش بین هستیم.
          در مورد اینکه خیلی از موارد بخاطر محدودیت هایی که اپل ایجاد می کنه، نیومدن اپ iOS بدن، کاملا حق با شماست. ما مواردی رو که برخورد کنیم حتما پیگیری می کنیم، مثال بارزش هم که قبلا اشاره کردم بانک ها هستن.
          اگه موردی هم شما برخوردین، ممنون میشیم به ما اطلاع بدین تا پیگیری کنیم.

در مورد Gmate، ما پیگیری کردیم. یه شرکتی توی ایران(ویستا تکنولوژی) نمایندگی این محصول رو داره که بحث نرم افزاریش رو هم بر عهده داره. از لحاظ حقوقی اون شرکت که نمایندگی محصول رو داره، صاحب این اثر هست و در واقع اونا باید تصمیم بگیرن. و این اگه از طرف ما انجام بشه ممکنه بعدا مشکلاتی رو ایجاد کنه. شما بهتره از طریق اون شرکت پیگیر این مورد بشین.

نظر

اولین اپلیکیشن تعاملی کودک ایرانی روی سیبچه قرار گرفت

دوستان عزیز، سیبچه افتخار داره که اولین اپلیکیشن تعاملی کودک ایرانی رو به کاربران عزیز معرفی کنه. یه تاپیک مخصوص برای این برنامه ایجاد شد تا بحث های مرتبط اونجا گردآوری بشه.
            این اپلیکیشن، نقطه آغازی است برای یک حرکت خیلی گسترده و خوب برای کودکان ایرانی که تاکنون تکنولوژیست های عزیز کمتر بهش توجه کردن. بزودی خبرهای خیلی خوبی از این حرکت خواهید شنید.

قطعا نقطه نظرات و پیشنهادات شما، راهنمای ضروری و مفیدی برای دست اندر کاران این حرکت خوب خواهد بود. منتظر تون هستیم توی این تاپیک

نظر

نوشته اصلی توسط Hhhf
              جناب مصطفی روی ما کاربرا رو زمین نندازین دیگه
              ۴ تا اپ خارجی هم بزارید که ما هم بگین یه چیزی بهتر از بازار اندرویدی ها داریم
              این حرف رو نزنین دوست عزیز، چه اپ هایی مد نظر شماست؟ اسم شون رو برامون بفرستین تا بررسی بشه و در صورت امکان روی سیبچه قرار بدیم.

نظر

نوشته اصلی توسط سیبچه نمایش پست ها
                این حرف رو نزنین دوست عزیز، چه اپ هایی مد نظر شماست؟ اسم شون رو برامون بفرستین تا بررسی بشه و در صورت امکان روی سیبچه قرار بدیم.
                تو همين تايپك بهتون بگيم اپ ها رو ميزاريد؟
                Pou,fieldrunners.pottery.light-bot,360camera و غيره برنامه هايي هستند كه تا به حال رايگان نشدند(اخيرا)اگه امكان داره از اين نوع بازي ها بزاريد

نظر

من نصب کردم ولی متاسفانه اصن باز نمیشه (بدون هیچ اروری)

نظر

نوشته اصلی توسط ReyhaneJB2 نمایش پست ها
                    من نصب کردم ولی متاسفانه اصن باز نمیشه (بدون هیچ اروری)
                    یک بار ریستارت کنید
                    مال منم همینطور بود

نظر

يه مشكلي وجود داره
                      برنامه هايي كه با سيبچه نصب ميشن تو قسمت مديريت دسترسيهاي سلولار نيستند

🌵

نظر

يه باگ ديگه هم تو سيبچه هست،من nervsounds رو دانلود كردم نصب نميشه فقط نيم ساعته هي داره لود ميشه ولي نصب نميشه،اه

نظر

دوستان من آیفون ۵باورژن۶دارم چه نسخه ای از این سیبچه رو نصب کنم؟
                          یه سوال که تا به حال باعث شده من این برنامه رو نصب نکنم اینه که آیا با نصب این برنامه مشکلی از نظز خالی کردن شارژباطری و...برای گوشیم پیش نیاد؟

نظر

نوشته اصلی توسط Partovei نمایش پست ها
                            دوستان من آیفون ۵باورژن۶دارم چه نسخه ای از این سیبچه رو نصب کنم؟
                            یه سوال که تا به حال باعث شده من این برنامه رو نصب نکنم اینه که آیا با نصب این برنامه مشکلی از نظز خالی کردن شارژباطری و...برای گوشیم پیش نیاد؟
                            براي نصب به sibche.ir بريد ! من تو شارژ باتري مشكلي نداشتم .

نظر

یه سوال از مدیریت محترم سیبچه؟
                              برنامه آی کلینر توی تبلیغات هست. ولی هر چی گشتم پیداش نکردم؟؟!!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

برنامه مهم دیگه ای برای من و شاید هم برای بعضی ها که تو اپل استور نرفتته برنامه خرید و فروش سهام بازار بورس تهران ساخته شده توسط شرکت etadbir هسستش که با بسیاری از کارگذاری های معروف ایران کار میکنه
                                اگه بتونید اون برنامه رو هم تو سیبچه قرار بدهید ممنون میشم
                                این هم آدرس اپلیکیشن شرکت eatdbirکه فقط برای جلبریکی ها برنامه قرار داده:‌

همراه تریدر > صفحه اصلی
                                ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 20-11-2013, 12:40 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X