اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتشار نسخه آزمایشی سیبچه ۲ | بدون نیاز به جیلبرک !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Alireza apple نمایش پست ها
    دوستان كسي نيست كمك كنه؟
    دوست عزیز سیبچه کلاً مشکل داره
    میتونی بیخیالش بشی

Sent from my iPhone 4S

نظر

• دوستان مشكل برطرف شد.
      باتشكر

نظر

• روی آپد مینی 2 با ios 7.0.4 به خوبی نصب شد و برنامه هم دانلود و نصب شد
        خیلی برنامه جالبیه دمشون گرم واقعا

نظر

• سلام دوستان
          سيبچه ويروسي نيست ؟ برنامه هاش ويروسي نيستن ؟ به گوشي اسيب نميزنن ؟ مثلا گوشي رو لوگو اپل بمونه ؟
          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Hameeeeed نمایش پست ها
            سلام دوستان
            سيبچه ويروسي نيست ؟ برنامه هاش ويروسي نيستن ؟ به گوشي اسيب نميزنن ؟ مثلا گوشي رو لوگو اپل بمونه ؟
            ممنون
            نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد خیالت راحت

نظر

• سلام
              من بعد از نصب سیبچه وارد برنامه میشم ولی منتقل میشم به یه صفحه اینترنتی با آدرس my.sibche.ir و هرچی توی این صفحه میمونم هیچ اتفاقی نمیوفته !!! هربارم سیبچه رو اجرا میکنم ، همین وضع پیش میاد و نمیتونم از برنامه استفاده کنم . چیکار باید بکنم ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط My.Apple نمایش پست ها
                متاسفانه اکثر برنامه های پولی که سری پیش در ورژن قبلی سیبچه قرار داشت و خیلی دوستان مثل خود من خریداری کردن دیگه تو ورژن جدید سیبچه ریلیز نمیشه تنها برنامه ای که احتمالا قرار بگیره دارویاب هست؛
                به نقل از سرپرست سیبچه نرم افزارهای ایرانی که داخل اپ استور قرار دارند و پولی هستن دیگه داخل سورس سیبچه جایی نخواهند داشت؛
                خوب دیگه معلومه که کسی جوابگو نیست برنانه نویس قرار داده و پولشم دریافت کرده حالا سر منو خیلی از دوستان هم کلاه رفته:
                اگه این کلاهبرداری نیست خواهشاً شما بفرمایید معنیش چیه؟؟؟؟
                بازم صد رحمت به اپ استور که با وجود خیلی از مشکلات بازم با ما ایرانیها راه میاد اما جای تأسف داره واسه هموطنای خودمون که یه بازارچه ایرانی رو نمیتونن اداره کنن.
                حرف آخر: برام مهم نیست چه کسایی با حرفام موافقن و چه کسایی مخالف
                این حرفا باید زده میشد.
                سپاس از همگی اپل بازان دوست داشتنی.

Sent from my iPhone 4S
                دوست گرامي شما سعي كن كه هميشه از سرويس هاي استاندارد استفاده كني.
                فقط و فقط از سرويس هاي تاييد شده ي اپل استفاده كنيد. جيلبرك و اين قبيل كارها به نظر من كار جالبي نيست.

Sent By HERO Using Tapatalk Pro

نظر

• سلام، من یه سئوال دارم.
                  گوشی اگه جیلبریک نباشه و همه نرم افزارها از آیتونز ریخته شده باشه.
                  اگه سیب چه رو دانلود کنم و با استفاده از اون نرم افزاری بگیرم .
                  گوشی رو دوباره با آیتونز سینک کنم نرم افزار ها میپره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
                    سلام
                    من بعد از نصب سیبچه وارد برنامه میشم ولی منتقل میشم به یه صفحه اینترنتی با آدرس my.sibche.ir و هرچی توی این صفحه میمونم هیچ اتفاقی نمیوفته !!! هربارم سیبچه رو اجرا میکنم ، همین وضع پیش میاد و نمیتونم از برنامه استفاده کنم . چیکار باید بکنم ؟!

دوست عزیز مراحل خواسته شده را انجام دهید در آخر سیبچه را کامل ببندید مجددا برنامه سیبچه را باز کنید و با ورود به قسمت خانه> حساب من ،در این بازارچه ثبت نام نمایید.

نظر

• نسخه جدید رو الان نصب کردم، ارور میده و نصب نمیشه.
                      یکبار هم برنامه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما نشد. گوشی آیفون ۴ ورژن ۶.۱.۲

نظر

• سلام
                        من هرچی تو سیبچه sygic iran سرچ می کنم نیست
                        دیگه ارایه نمی شه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pedram_zh نمایش پست ها
                          سلام
                          من هرچی تو سیبچه sygic iran سرچ می کنم نیست
                          دیگه ارایه نمی شه ؟
                          طبق گفته مدیر سایت نرم افزارهای پولی اپ استور داخل سیبچه قرار نمیگیره البته شما باور نکنش😜😜😜😜😜😜

Sent from iPhone 4S

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
                            Ios 5 لاک بوده گوشیم و انلاک کردم جیلبریکم هست میخام دانلود کنم تا وسطاش میره بعد میزنه unable to دانلود.
                            تو توضیحات گفته که نیاز به ios 6 یابالاتر داره

نظر

• سلام، دوستان یه سئوال در رابطه با برنامه سیب چه دارم.
                              این برنامه روش کارش به چه صورته؟ اگه گوشیت جیلبریک نباشه.
                              مثلاً اگه برنامه ای بوسیله سیب چه دانلود بشه گوشی رو وصل کنیم به آیتونز برنامه ها همه پاک میشه؟ مثل آیتولز .
                              یا نه میمونه و برنامه هارو آیتونز میشناسه و همچنین میشه باز هم با آیتونز برنامه ریخت و همینطور برنامه های سیبچه هم پاک نشه؟
                              ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره بگه، خیلی وقته که این سئوال برام بدون جواب مونده!

نظر

• با سلام.
                                می خواستم سیبچه را از سایت بگیرم و لی بعد از زدن نصب یه مربع خالی فقط میاد که هیچ چی توش نیست. یه ایکان شطرنجی مانند. با تانگبو هم همین مشکل رو دارم. راهنمایی بفرمایید لطفا. 5s , ios7.1

نظر

صبر کنید ..
                                X