اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساختن سورس برای Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خب شما package مربوط به اون رو نصب ندارید ٬ از fink یا darwin ports استفاده کنید برای دریافتش

نظر

خوب لینک fink که همش خرابه!
      darwin ports هم من هرچی سرچ میکنم لینک دانلود ندیدم

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad759 نمایش پست ها
        خوب لینک fink که همش خرابه!
        darwin ports هم من هرچی سرچ میکنم لینک دانلود ندیدم
        اینم لینک مستقیم fink

فقط من الان یه مشکلی دارم....من ورژن آخر fink رو دانلود کردم ولی میگه این فقط ماله 10.5 هست
        چی کار کنم ؟؟
        ویرایش توسط R.NaFaS : https://i-phone.ir/forums/member/3680-r-nafas در ساعت 21-08-2010, 12:28 PM

نظر

نوشته اصلی توسط R.NaFaS نمایش پست ها
          اینم لینک مستقیم fink

فقط من الان یه مشکلی دارم....من ورژن آخر fink رو دانلود کردم ولی میگه این فقط ماله 10.5 هست
          چی کار کنم ؟؟
          کمک

نظر

نوشته اصلی توسط R.NaFaS نمایش پست ها
            کمک
            واسه ۱۰.۶ رو باید نصب کنی و بعد طبق Tutrial سایتش برای نصب و آپدیتش اقدام کنی ! نحوه نصب و آپدیت رو برای 10.6 نوشته دیگه !

نظر

یک سوال این پکیج های جدید app. رو که بعدا باهاش فایل deb میسازید از کجا میشه گرفت؟

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
                یک سوال این پکیج های جدید app. رو که بعدا باهاش فایل deb میسازید از کجا میشه گرفت؟
                سورس های مختلف و روش های مختلف . یا از اینترنت و سایت هایی که فایل دب میزارن . رفرنس خاصی نیست معمولا فایل دب رو از سایتهای مختلف میشه پیدا کرد .

نظر

ممنون اگه بشه دارم روی یک سورس کار می کنم البته در مک

نظر

برای ویندوز باید چه کار هایی کرد؟

نظر

چون ویندوز Debian ساپورت نیست کاری نمیشه کرد !

نظر

چطوری می شه تشخیص داد که کاربر از iPod / iPad / iPhone هست یا از PC / Mac
                        یعنی می خوام اگه کسی از اون 3تا اومد redirect شه به یه ساب دومین اگه از اون 2تا به یکی دیگه ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط dkjicsow نمایش پست ها
                          چطوری می شه تشخیص داد که کاربر از iPod / iPad / iPhone هست یا از PC / Mac
                          یعنی می خوام اگه کسی از اون 3تا اومد redirect شه به یه ساب دومین اگه از اون 2تا به یکی دیگه ممنون
                          اون تنظیمات ربطی به سورس و Cydia نداره . Alireza بهتر میتونه تو این رابطه راهنماییت کنه .

نظر

سلام

یه سوال در مورد BackUp گرفتن از فایل های سیستم داشتم.

فرض کنید من میخوام یه برنامه نصب کنم که 3 تا از فایل های سیستم رو جایگزین میکنه.

چه جوری باید آدرس 3 فایل رو به Preinst بدم؟

میشه اون کدی رو که توی آموزش برای یک فایل مثال زده شده، برای 3 فایل باز نویسی کنید؟

ممنون

نظر

چند تا سوال دیگه هم داشتم

چطوری میشه دستگاه رو بعد از نصب فایل DEB هایی که نیاز یه backup نداره مجبور به Respring یا ReBoot کرد؟

اگر در قسمت Depends نیاز باشه که بیشتر از چند Package رو نام برد. چه طوری باید این Package هارو از هم جدا کرد؟

کد:
                              Depends: com.xxx.first , com.xxx.second ..............????!!!!
                              ممنون میشم اگه که مدیران محترم به سوالات جواب بدهند.

نظر

نوشته اصلی توسط erfan.m نمایش پست ها
                                سلام

یه سوال در مورد BackUp گرفتن از فایل های سیستم داشتم.

فرض کنید من میخوام یه برنامه نصب کنم که 3 تا از فایل های سیستم رو جایگزین میکنه.

چه جوری باید آدرس 3 فایل رو به Preinst بدم؟

میشه اون کدی رو که توی آموزش برای یک فایل مثال زده شده، برای 3 فایل باز نویسی کنید؟

ممنون
                                باید آدرس هر کدوم رو در یک کامند اضافه کنی ! اگر ۳ تا فایل هست باید ۳ خط جدا گانه command بنویسی .

کد:
                                #!/bin/bash

declare -a cydia
                                cydia=($CYDIA)

if [[ $1 == install || $1 == upgrade ]]; then
                                  if [ -f /System/Library/Fonts/Cache/Helvetica.ttf.back ]; then
                                    echo "Helvetica.ttf.back already present, skip BackUp."
                                  else
                                    cp /System/Library/Fonts/Cache/Helvetica.ttf /System/Library/Fonts/Cache/Helvetica.ttf.back
                                    echo "Helvetica.ttf.back created."
                                  fi
                                  if [ -f /System/Library/Fonts/Cache/HelveticaBold.ttf.back ]; then
                                    echo "HelveticaBold.ttf.back already present, skip BackUp."
                                  else
                                    cp /System/Library/Fonts/Cache/HelveticaBold.ttf /System/Library/Fonts/Cache/HelveticaBold.ttf.back
                                    echo "HelveticaBold.ttf.back created."
                                  fi
                                  if [[ ${CYDIA+@} ]]; then
                                      eval "echo 'finish:restart' >&${cydia[0]}"
                                  fi
                                fi
                                #end script
                                همین کد بالا برای ۲ فایل هست ! برای ۳ فایل هم به همین صورت هست .

نوشته اصلی توسط erfan.m نمایش پست ها
                                چند تا سوال دیگه هم داشتم

چطوری میشه دستگاه رو بعد از نصب فایل DEB هایی که نیاز یه backup نداره مجبور به Respring یا ReBoot کرد؟

اگر در قسمت Depends نیاز باشه که بیشتر از چند Package رو نام برد. چه طوری باید این Package هارو از هم جدا کرد؟

کد:
                                Depends: com.xxx.first , com.xxx.second ..............????!!!!
                                ممنون میشم اگه که مدیران محترم به سوالات جواب بدهند.
                                ۱. اگر بخوای ریبوت یا ریستارت بشه

و اما تیکه آخر :

if [[ ${CYDIA+@} ]]; then
                                eval "echo 'finish:restart' >&${cydia[0]}"
                                fi
                                fi
                                #end script

finish:restart یعنی گوشی شما ریسپرینگ میشه .
                                اگه جاش reload بزارید اتفاقی نمیافته و return to cydia میده .
                                اگه reboot بزارید گوشی خاموش روشن میشه .
                                همه اینا تو آموزش هست !

با ویرگول ! یعنی به این صورت :

Depends: iphone.ir.icon, winterboard, iphone.ir.repofile

نظر

صبر کنید ..
                                X