اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هر روزی یک ترفند iphone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mahan_james نمایش پست ها
    یک ترفند که امیدوارم تکراری نباشه

وقتیکه توی برنامه سیتینگ هستی و به اخر منو میری و میخوای به اول منو ستینگ بریزی دیگه لازم نیست انگشت رو به صفحه لمس کنی و دستت رو پایین بکشی فقط بالای صفحه جایی که ساعت هست که اشاره کنید به اول میرسه:d
    این کار رو هر جایی انجام بدی همین نتیجه رو میده، مثلا تو Safari

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
      اگر بادکمه هومتون مشکل دارید طبق روش زیر جلو برید ۹۹٪ جواب میده
      ۱- وارد یک برنامه پیش فرض iOS بشید ( مثل clock - weather و... )
      ۲- دکمه پاور رو نگه دارید تا قسمت slide to power off بیاد!
      ۳- با اومدن نوار slide to power off دستتون رو از دکمه پاور بردارید
      ۴- دکمه هوم رو نگه دارید تا نوار بره و از برنامه خارج بشه ( یک راست به صفحه اول بره ) ( چند بار نزنید حدود ۵-۶ ثانیه نگه دارید )
      الان باید مشکل شما با دکمه هوم رفع شده باشه!
      تست شده روی ایفون ۴ ایپاد ۳و۴

B.
      دکمهٔ هوم گوشی من برای اجرا یکم زور می*برد

اینکارو که کردم تقریبا درست شد

چرا...؟!

این کار چیکار می*کنه؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط Hotice1 نمایش پست ها
        به صفحه وارد کردن شماره برويد. سپس کد *#12345#3001* را وارد کرده و Call را لمس کنيد. وارد قسمتي به نام Field Mode خواهيد شد. در Field Mode ميتوانيد اطلاعات دروني آيفون را مشاهده کنيد. اطلاعات تخصصي پيرامون شبکه ، باتري و نظاير آن.

کد #06#* به مانند ساير گوشي ها شماره سريال IMEI آيفون شما را در اختيارتان قرار ميدهيد. با استفاده از اين شماره و بهره گيري از اين ترفند ميتوانيد به اصل بودن آيفون خود پي ببريد.

#777* را وارد کرده و Call را لمس کنيد. بالانس مالي خود را در سيم کارت مورد استفاده مشاهده مي نماييد (فقط مخصوص اپراتور AT&T در آمريکا).

#225* را وارد کرده و Call را لمس کنيد تا صورت حساب مالي خود را مشاهده کنيد (فقط مخصوص اپراتور AT&T در آمريکا).

#646* را وارد کرده و Call را لمس کنيد. ميزان دقايق مانده و استفاده شده در سيم کارت مورد استفاده را مشاهده مي نماييد (فقط مخصوص اپراتور AT&T در آمريکا).

#21#* را وارد کرده و Call را لمس کنيد. با اينکار تنظيمات مربوط به Call Forwarding يا عمليات ارجاع تماس را مشاهده خواهيد کرد. اين تنظيمات شامل فعال يا عدم فعال بودن Call Forwarding در Voice، Data، Fax، Sms، Sync، Async، Packet Access و Pad Access ميشود.

#30#* را وارد کرده و Call را لمس کنيد. اين کد جهت چک نمودن خط تماس به کار ميرود.

#76#* را وارد کرده و Call را لمس کنيد. فعال يا عدم فعال بودن خط تماس را مشاهده خواهيد کرد.

#43#* را وارد کرده و Call را لمس کنيد. اين کد فعال بودن يا نبودن قابليت انتظار مکالمه Call Waiting را مشخص ميکند. اين تنظيمات شامل فعال يا عدم فعال بودن Call Waiting در Voice، Data، Fax، Sms، Sync، Async، Packet Access و Pad Access ميشود.

#61#* را وارد کرده و Call را لمس کنيد. اين کد جهت چک نمودن شماره براي تماس هاي پاسخ داده نشده به کار ميرود. نمايش شماره براي تماس هاي تلفني ارجاعي هنگامي که يک تماس پاسخ داده نميشود. اين تنظيمات شامل فعال يا عدم فعال بودن اين موضوع در Voice، Data، Fax، Sms، Sync، Async، Packet Access و Pad Access نيز ميشود.

#62#* و #67#*و #33#* نيز هر يک به ترتيب به بررسي تنظيمات گوشي به هنگام ارجاع تماس در زمان خارج از دسترس بودن سرويس ، اشغال بودن خط و انتقال خط ميپردازد. اين تنظيمات نيز شامل Voice، Data، Fax، Sms، Sync، Async، Packet Access و Pad Access
        ممنون از پستتون

همیشه دوست داشتم یه همچین کدی رو از آیفون بدونم

شما میدونید چطور میتونم شماره مرکز Voice mail خطم رو روی گوشیم تنظیم کنم؟

گزینشو در بخش phone داره ولی نمیتونم به پیغامهای Voice mail box دسترسی داشته باشم
        ویرایش توسط nima250n : https://i-phone.ir/forums/member/66175-nima250n در ساعت 12-08-2012, 03:41 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23
          اگر بادکمه هومتون مشکل دارید طبق روش زیر جلو برید ۹۹٪ جواب میده
          ۱- وارد یک برنامه پیش فرض iOS بشید ( مثل clock - weather و... )
          ۲- دکمه پاور رو نگه دارید تا قسمت slide to power off بیاد!
          ۳- با اومدن نوار slide to power off دستتون رو از دکمه پاور بردارید
          ۴- دکمه هوم رو نگه دارید تا نوار بره و از برنامه خارج بشه ( یک راست به صفحه اول بره ) ( چند بار نزنید حدود ۵-۶ ثانیه نگه دارید )
          الان باید مشکل شما با دکمه هوم رفع شده باشه!
          تست شده روی ایفون ۴ ایپاد ۳و۴

B.
          در کمال ناباوری این ترفند جواب داد !!!!!!
          من آیفون 3gs دارم و مدتی بود که دکمه ی home رو هر ۳-۴ باری که می زدم یک دفعه اش عمل نمی کرد
          ولی الان کاملا درست شد !!
          باورم نمیشه !

 Think differenet

نظر

• نوشته اصلی توسط nima250n نمایش پست ها
            دکمهٔ هوم گوشی من برای اجرا یکم زور می*برد

اینکارو که کردم تقریبا درست شد

چرا...؟!

این کار چیکار می*کنه؟!
            بله این کارو خوده اپل گزاشته و برای بیشتر افراد کار میکنه !

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
              بله این کارو خوده اپل گزاشته و برای بیشتر افراد کار میکنه !
              به نظر من این یک جور ریست کردن حالت اجرای دکمهٔ هوم هستش و در اون زمان که دکمهٔ هوم رو نگاه میدارید تا به صفحهٔ اول بیاد با مقدار فشاری که به دکمه میدین بهش یاد میدین که چه مقدار فشار نیز داره

نظر

به نظر من این یک جور ریست کردن حالت اجرای دکمهٔ هوم هستش و در اون زمان که دکمهٔ هوم رو نگاه میدارید تا به صفحهٔ اول بیاد با مقدار فشاری که به دکمه میدین بهش یاد میدین که چه مقدار فشار نیز داره
                خیر این کار حافظه ram رو خالی میکنه

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

خیر
                  اگر شما مشکل سخت افزاری دکمتون نداشته باشه درست میشه فقط !
                  چون این کار مثل کامپیوتر فایل های خالی رو از بین میبره و فایل هارو بهم میچسبونه !
                  پس با دکمه کاری نداره اصلا فقط حافظتون رو خالی تر میکنه تا راحت تر کار کنین !

نظر

• نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                    اینم شاید جالب و صد البته کارایی داشته باشه:
                    همونطور که می دونید کسانی که iMessages اونها فعال باشه، وقتی کانکت باشند و به یک نفر دیگه که می خواهند مسیج بفرستند دکمه Send اونها آبی می مونه! دلیلش هم اینکه تشخیص می ده که طرف مقابلتون هم دارای سرویس iMessages هست!
                    حالا شاید شما نخواهید با وی ارتباط iMessages داشته باشید. یعنی یک کار فوریتی دارید و می خواهید برای وی Message بفرستید نه iMessages.
                    راه حل اینه که شما کافیست انگشت خودتون رو روی دکمه Send نگه دارید تا رنگ آن از آبی به سبز تبدیل بشه... به همین راحتی!
                    با تکرار دوباره این کار می تونید آن را تعویض کنید...
                    امیدوارم کارایی براتون داشته باشه!

این داستان iMassages دهن من یکی رو ... !
                    این کاری که گفتید انجام دادم اما نشد علت چیه ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Horror نمایش پست ها
                      این داستان iMassages دهن من یکی رو ... !
                      این کاری که گفتید انجام دادم اما نشد علت چیه ؟؟
                      این حالت در مسیج گوشی وجود نداره، با برنامه biteSMS میشه این کار رو انجام داد.
                      وقتی شما برای کسی که آی مسیج داره پیامک میدین ، برنامه بصورت اتوماتیک پیامک رو بصورت آی مسیج میفرسته و اگر به هر دلیلی آی مسیج به طرف مقابل نرسه، برنامه آی مسیج رو در قالب پیامک ارسال میکنه.

نظر

• با سلام
                        ميخوام روش دايورت كردن را براي دوستان توضيح بدم:
                        با گرفتن كد *21*915# ميتوانيد گوشي خود را كلأ از دسترس خارج كنيد،
                        براي خارج شدن و لغو دايورت كد #21# را اجرا كنيد.
                        جهت انتقال شماره بر روي خط ديگر به اينصورت عمل كنيد
                        *21*شماره مورد نظر#
                        كد لغو انتقال تماس
                        #21#

نظر

• يك ترفند جالب ديگه با كد:
                          *67*094012#
                          با اجراي اين كد شما به محض اينكه رد تماس كنيد اين پيام براي شخص تماس گيرنده پخش خواهد شد 'شماره مشترك مورد نظر در شبكه موجود نميباشد'

#67# كد جهت غيرفعال كردن اين ترفند

نظر

• نوشته اصلی توسط Baran90 نمایش پست ها
                            با سلام
                            ميخوام روش دايورت كردن را براي دوستان توضيح بدم:
                            با گرفتن كد *21*915# ميتوانيد گوشي خود را كلأ از دسترس خارج كنيد،
                            براي خارج شدن و لغو دايورت كد #21# را اجرا كنيد.
                            جهت انتقال شماره بر روي خط ديگر به اينصورت عمل كنيد
                            *21*شماره مورد نظر#
                            كد لغو انتقال تماس
                            #21#
                            این کدی که گفتین هیچ کدومش اجرا نمیشه. پست بعدی هم همینطور
                            ویرایش توسط I-GEM : https://i-phone.ir/forums/member/39656-i-gem در ساعت 15-08-2012, 01:22 PM
                            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• من کد دایورت رو میزنم همچین اروری میده:
                              خطم ایرانسله.طرف هم ایرانسله

نظر

• نوشته اصلی توسط msb88 نمایش پست ها
                                این کدی که گفتین هیچ کدومش اجرا نمیشه. پست بعدی هم همینطور
                                دوست عزيز من خودم تست كردم و مشكلي نداره
                                ترتيب شماره گيري را رعايت كنيد

نظر

صبر کنید ..
                                X