اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هر روزی یک ترفند iphone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط daash_Ashkan نمایش پست ها
    ios5: تو messages وقتی داری یه sms رو میخونی اگه صفحه رو بکشی پایین کیبورد محو میشه
    چه عجب ! بل اخره اپل یه کار مثبت توی iOS 5 انجام داد .خبر خوبی بود.

نظر

• سلام
      ایجاد فولدر-تغییر نام فولدر-از بین بردن فولدر
      براحتی بعد از اینکه به مدت چند ثانیه رویه یک ایکون انگشت گذاشتید و مشاهده شد که ایکون ها در حال لرزش هستند میتونید یک برنامه رو با انگشت گرفته و ببرید رویه یک برنامه دیگه مشاهده میشه که فولدر ساخته شده و شما کافیست یک برنامه را روی دیگری رها کنید در این صورت فولدر تشکیل شده و 2 برنامه در ان فولدر قرار گرفته.
      برای تغببر نام فولدر کافیت برنامه ها به حالتی که ذکر شد در حال لرزش باشد و ان فولدر باز باشد مشاهده میشود که قسمت نام فولدر قابل رینیم است.
      برای در اوردن 2 برنامه از یک فولدر کافیست برنامه ها به شکلی که ذکر شد در حال لرزش باشد یکی از برنامه ها را گرفته و به بیرون از فولدر هدایت میکنیم در صورتی که در ان فولدر فقط 2 برنامه بوده باشد ان فولدر از بین میرود و هردو برنامه به صفحه هوم شامل می شود

نظر

• ios 5 :توی برنامه ی weathers اگر روی دمای هر روز یک بار تپ بکنید دمای ساعت به ساعت (۲۴ ساته ) رو بهتون برای همون روز نشون میده

نظر

• پاک کردن بعضی برنامه های نالازم اضافی
          برای بعضی برنامه ها که پاک نمیشن و سمج هستن میتونین بعضی از اونا که چندان نقش اساسی ندارن رو با اجرای برنامه سیدیا و اینیسال کردن برنامه سی دلیت cydelete میتونین برنامه های ذکر شده رو پاک کنین

نظر

• دوستانی که از ios5آشنایی دارن ازش بیشتر برامون بگن

نظر

• واسه برنامه هايي كه از برنامه ي iFile نصب كرديم چطور ميتونيم پاكشون كنيم ؟
              من برنامه Celeste با پسوند debرو با iFileنصب كردم ولي الان نميدونم چطور پاكش كنم ؟!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط arash64a نمایش پست ها
                واسه برنامه هايي كه از برنامه ي ifile نصب كرديم چطور ميتونيم پاكشون كنيم ؟
                من برنامه celeste با پسوند debرو با ifileنصب كردم ولي الان نميدونم چطور پاكش كنم ؟!!!
                شما 2تا راه دارید.اول میتونی از طریق سیدیا اون برنامه رو پاک کنی .دوم میتونی از برنامه icy که فایل دب تو سایت موجوده استفاده کنی

نظر

• فرید

نوشته اصلی توسط hirad نمایش پست ها
                  مطمئنم خیلی ها تاحالا به این توجه نکردن!

وقتی توی ماشین حساب هستین ایفون رو 90 درجه بچرخونین!چی شد؟ حالا شما یه ماشین حساب حرفه ای دارید!!!!

من اتفاقا دیروز دیدمش خیلییییی باحاله

نظر

• ios5=شما میتونین با کشیدن انگشت روی یه شماره یا نام ، توی ریسنت کالز ...یکی یا چند تا رو حذف کنین ...قبلا فقط کل لیست با هم کلییر میشد....

نظر

• یه امکان خیلی جالبی که تو 5 اضافه شده و من خیلی باهاش حال کردم اینه که با دکمه + هندزفری می تونی عکس بگیری !
                      شده مثل سیم دکلانشور توی دوربین های SLR

نظر

• نوشته اصلی توسط eslamifarid نمایش پست ها
                        من اتفاقا دیروز دیدمش خیلییییی باحاله

عزیزم از ios2 به بعد این بوده...

نظر

• سلام دوستان.
                          یه چیز جالب تو ios 5.
                          نمیدونم شاید هم جالب نباشه.
                          اما به هر حال میگم.
                          وقتی تو قسمت دوربین هستید میتونید با فشار دادن کلید بلند کردن صدا عکس بگیرید و دیگه احتیاج نیست صفحه ی گوشی رو لمس کنید.
                          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط farzam50595 نمایش پست ها
                            نحوه پاک کردن عکس تو آیفون

1.انگشته خودتونو روی عکس مورد نظر نگه دارید

2.در گوشه سمت چپ یه گزینه میاد که بازدن اون به راحتی می تونید عکساتونو پاک کنید

واسه من جدید بود چون تازه کارم
                            من این کارو انجام دادم سمت چپ چیزی نیومد.کلا فکر کنم نمیشه عکس هارو رو گوشی پاک کرد؟!

نظر

• چه عكسايى منظورته؟سينك شده با كامپيوتر؟

Life is short...be happy and grateful

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                                چه عكسايى منظورته؟سينك شده با كامپيوتر؟

life is short...be happy and grateful
                                چه سینک شده با کامپیوتر و چه عکس هایی که با دوربین آیفونم گرفتم.

نظر

صبر کنید ..
                                X