اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هر روزی یک ترفند iphone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

فک کنم کسی بلد نباشه
    ios 4.2.1
    وقتی توی آی پاد روی اون گردالی که آهنگو باش عقب و جلو میکنی انگشتتو نگه میداری با بالا و پایین کردن انگشتت میتونی scrubbing rate گوشتیو تغییر بدی

نظر

نوشته اصلی توسط hidden2255 نمایش پست ها
      فک کنم کسی بلد نباشه
      ios 4.2.1
      وقتی توی آی پاد روی اون گردالی :d که آهنگو باش عقب و جلو میکنی انگشتتو نگه میداری با بالا و پایین کردن انگشتت میتونی scrubbing rate گوشتیو تغییر بدی
      آره مثل اینکه این تازه به 4.3 اضافه شده، چون منم تازه فهمیدم، این قضیه برای ویدئو هم صدق میکنه،

نظر

توي iOS 4 به بالا وقتي مي خوايد برنامه ها رو از مولتي تسكينگ بار خارج كنيد ( ٢ بار دكمه home رو فشار ميديد و يكي از آيكون ها رو نگه مي داريد تا علامت منفي قرمز رنگ ظاهر بشه) خب در اين حالت مي تونيد همزمان چند تا برنامه رو خارج كنيد نه يكي يكي.

نظر

نوشته اصلی توسط sahba_08 نمایش پست ها
          آره مثل اینکه این تازه به 4.3 اضافه شده، چون منم تازه فهمیدم، این قضیه برای ویدئو هم صدق میکنه،
          ابن قابليت حداقل از ٣.١.٣ بوده. ديگه قبلشو نمي دونم.

نظر

با سلام من ميخوام رو گوشيم (ايفون 4)اهنگ بريزم اما گوشيم تو ايتونز كامپيوتر بالا نمياد مشكل كجاس با تشكر

نظر

در پست اول دوست عزیزمون در مورد کیبورد و بزرگ نوشتن گفتن من میخوام کاملش کنم.
              اول از اینجا caps lock فعال میکنید
              general > keyboard

در هنگام تایپ کردن کافی ۲بار روی ایکون caps lock بزنید رنگش ابی رنگ میشه حالا میتونید هر تعداد کاراکتر که میتونید حرف بزرگ تایپ کنید

نظر

نحوه استفاره از دوربین جلوی ایفون همونجور که تو عکس میبینید وقتی camera میزنید برای عکس گرفتن بالای سمت راست یه ایکون وجود داره که اگه اونو بزنید دوربین سوییچ میشه روی دوربین جلو

نظر

تا حالا شده گوشیتون روی ویبره باشه زنگ بخوره و اس ام اس بیاد ولی متوجه نشده باشین؟من زیاد با این مشکل مواجه شدم یه بار گوشیم زنگ خورد و در خالت ویبره بود ولی فقط لایت میزد تنها راه حل این مشکل اینه که گوشی رو تو دستتون تکون بدید حالا میبینید که ویبره میزنه البته من ۴.۳.۱ ایفون ۴ هستم وفقط یه بار این کارو کردم و مشکلم برطرف شد

نظر

وقتی گوشیتون قفل و قصد استفاده از ipod دارید نیاز نیست گوشیتونو باز کنید در همون حالت که گوشی قفله کافیه ۲بار دکمه هوم بزنید و از ipod استفاده کنید

نظر

• به قسمت photo که میرید پایین یه گزینه داره به نام place اونجا میتونید موقعیت تمام عکسایی که انداختین نشون میده البته باید به اینترنت متصل باشید

نظر

• سلام.
                        شما میتونید برای پاک کردن sms هاتون انگشت خودتونو از چپ به راست روی sms بکشید تا گزینه ی Delete ظاهر بشه ودیگه لازم نیست اول گزینه ی Edit رو بزنید و بعد sms هاتونو پاک کنید.
                        امیدوارم کمکی کرده باشم.
                        … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط m-iphone
                          عکس هایی که از طریق آیتونز سینک شده اند پاک نمی شوند
                          با ifile ميشه پاكش كرد
                          البته وقتي با آيتونز سينك كنيد دوباره بر مي گرده !.!...!!!!

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

• نوشته اصلی توسط amirnaragh
                            دوست عزیز سیستم عاملت مکه؟
                            به ایتونز برو وارد گوشیت که شدی به قسمت photo میری در photo در قسمت album روی هر پوشه یا هر عکسی که نمیخوای تیکشو ور میداری بعد syn (ساین ) میکنی
                            دوست عزیز ساین نه سینک sync!

نظر

• عالیه این ترفند ها هیچ جایی نیستن.

نظر

• ios5: تو messages وقتی داری یه sms رو میخونی اگه صفحه رو بکشی پایین کیبورد محو میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X