اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هر روزی یک ترفند iphone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بله تکراریه

نظر

نوشته اصلی توسط EDRIS_3GS نمایش پست ها
      دوستان نمیدونم این مطلب تکراری باشه یا نه

دقت کردید وقتی گوشی لاک هستش دوبار پشت سر هم دکمه ولوم رو بزنید یک صفحه ظاهر میشه که شما میتونید متن مسیج خود رو در اون بنویسید و نیز در همون حالت لاک بودن گوشی کیبورد فعال میشه و نیز میتونید از کانتکت ها شما ره مورد نظر رو انتخاب کرده و دکمه send رو بزنید

یه حالت Quick message باید باشه
      این حالتی که فرمودید به صورت دیفالت هستش یا باید برنامه ای نصب باشه مثل bite sms یا .... تا فعال بشه ؟

چون به صورت دیفالت که فعال نمیشه !!!

باتشکر
      -----------------------------------------------------------------------

نظر

باید bitesms یا quick replay و...... نصب باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط EDRIS_3GS نمایش پست ها
          دوستان نمیدونم این مطلب تکراری باشه یا نه

دقت کردید وقتی گوشی لاک هستش دوبار پشت سر هم دکمه ولوم رو بزنید یک صفحه ظاهر میشه که شما میتونید متن مسیج خود رو در اون بنویسید و نیز در همون حالت لاک بودن گوشی کیبورد فعال میشه و نیز میتونید از کانتکت ها شما ره مورد نظر رو انتخاب کرده و دکمه send رو بزنید

یه حالت Quick message باید باشه
          این کار مخصوص 3gs؟ تو گوشیه من نمیشه

نظر

توی پست قبلی هم گفتم شما باید یکی از برنامه های bitesms یا quick replay رو نصب کنید.

این قابلیت به گوشیه شما اضافه خواهد شدددددددددددددد.

نظر

اگه دکمه home رو 3 بار بزنید اینا ظاهر می شه
              1-voice over
              2-zoom
              3-white on black on

نظر

سلام. اگه موقع تایپ اس ام اس یه گزینه رو اشتباه زدین. اگه آیفونو تکان بدین امکان undo رو بهتون میده.

نظر

موقع تایپ متن و اس ام اس اگر خواستین بعد از مطلبتون نقطه و سپس فاصله بذارین لارم نیست شیفت رو بزنین بعد نقطه و بعد فاصله!
                  کافیه 2 بار پشت سر هم Space رو لمس کنید!!!خواهید دید به راحتی تبدیل به نقطه و فاصله میشه.
                  آقایون سپاس لازم نیستا !
                  ویرایش توسط Mitra20 : https://i-phone.ir/forums/member/21764-mitra20 در ساعت 08-06-2010, 11:53 AM

نظر

اگر برای آیفون رمز بزارید و 5 بار رمز رو اشتباه بزنید بعد از 1 مین که 2باره رمز درست رو بزنید و به عکس ها برید میبینید که یه اسکرین شات از صفحه در حالتی که ارور داده گرفته شده !!
                    انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

روی متن اس ام اس انگشتتونو از چپ به راست بکشید.خواهید دید زمان و تاریخ کامل و دقیق نمایان میشود.

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
                        فکر کنم چیزی نصب شده که برای شما اینطوریه.برای من که هرکاری کردم نشد
                        بله من هم که امتحان کردم نشد. احتمالا روی آیفون شما برنامه ای نصب شده.

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
                          فکر کنم چیزی نصب شده که برای شما اینطوریه.برای من که هرکاری کردم نشد
                          نوشته اصلی توسط iAmir نمایش پست ها
                          بله من هم که امتحان کردم نشد. احتمالا روی آیفون شما برنامه ای نصب شده.
                          عزیزان( تذکر دادند که دیگه از لفظ جگر استفاده نشود ) شما خطابتون به کیه اگه با اون قفل گذاشتنه هست و اینکه رمزو اشتباه بزنی عکس میگیره که منم کردم نشد ولی اگر در جواب میترا هست بله روی هر اس ام اسی که فرستادید اگه یکبار tab کنید ساعت و تاریخ ارسالتون میاد.

نظر

دوستان نمی دونم این قدیمی هست یا نه ,,وقتی که می خواهید یک آدرس اینترنتی رو تایپ کنید کافیه فقط اسمشو بنویسد مثلا اگر می خواهید به سایت اپل برید فقط بنویسیدapple
                            search engine باید گوگل باشه
                            Rest in peace Steve
                            Do What You Love
                            Steve Jobs

نظر

دوستان اگه برنامه Iphone delivery روی iOS4 داشته باشین،یک بار رو sms کلیک کنید زمان رو نشون میده
                              همینجوری نشون نمیده.
                              در ضمن فقط sms هایی که شما فرستادین،smsهایی که براتون اومده رو زمانشو نشون نمیده.
                              ویرایش توسط navid : https://i-phone.ir/forums/member/1298-navid در ساعت 07-07-2010, 01:08 AM

نظر

تو os 4 میتونید برای folder بسازید

فقط دستتون رو روی برنامه بگذارید وقتی* که لرزید بعد ببریدش روی یک برنامه دیگه راهش کنید تا به صورت اتوماتیک یک folder درست می*شه

نظر

صبر کنید ..
                                X