اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هر روزی یک ترفند iphone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط shayanjojo نمایش پست ها
    در ios6 من اگه روی شماره گیر گوشی روی دکمه call کلیک کنید آخرین شماره ای که به آن زنگ زدید را میاره
    دوست عزيز اين قابليت از ٤ هست عزيزم. ؛)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• شاید بدانید ولی در iOS7 یه قابلیتی اضافه شده که خیلی برای iPhone 5 دارها خبر خوبیه؛ چون دیگه یک مشکل بزرگ بودن صفحه و استفاده از یک دست را کمتر حس می کنند!
      یادتون باشه قبلا اگر وارد یک قسمتی میشدید حتما باید سمت چپ بالا را که یک دکمه Back تعبیه شده بود را لمس می کردید ولی هم اکنون به راحتی با سوویپ کردن از چپ به راست وسط صفحه می تونید به قسمت قبل برگردید...

نظر

• نوشته اصلی توسط shayanjojo نمایش پست ها
        در ios6 من اگه روی شماره گیر گوشی روی دکمه call کلیک کنید آخرین شماره ای که به آن زنگ زدید را میاره
        اینکه خیلی قدیمیه

نظر

• کسانی که سفیدی بیش از حد ios 7 مثل من اذیتشون میکنه این کارو انجام بدن (سفیدی یکدست مسیج)
          settings/general/accessibility/invert colors on
          رنگها به حالت نگاتیو در میان بد نیست جالبه
          ویرایش توسط raph : https://i-phone.ir/forums/member/133103-raph در ساعت 27-09-2013, 11:28 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط raph نمایش پست ها
            کسانی که سفیدی بیش از حد ios 7 مثل من اذیتشون میکنه این کارو انجام بدن (سفیدی یکدست مسیج)
            settings/general/accessibility/invert colors on
            رنگها به حالت نگاتیو در میان بد نیست جالبه
            از من كار نميكنه

نظر

• نوشته اصلی توسط i-iman نمایش پست ها
              از من كار نميكنه
              مگه ميشه اينكه خيلي سادست

نظر

• زمانی که در سافاری هستید و چند تب رو باز کردید ، اگر اشتباهی یک یا چند تب رو که لازم داشتید بستید نگران نباشید :دی روی علامت + تب ها تب کرده و دست خود را نگه دارید ! لیستی از آخرین تب های بسته شده برایتان به نمایش در میاید!

موفق باشید !

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
                  زمانی که در سافاری هستید و چند تب رو باز کردید ، اگر اشتباهی یک یا چند تب رو که لازم داشتید بستید نگران نباشید :دی روی علامت + تب ها تب کرده و دست خود را نگه دارید ! لیستی از آخرین تب های بسته شده برایتان به نمایش در میاید!

موفق باشید !
                  ببخشید من + پیدا نکردم!

Sent from my iPhone "4s" using Tapatalk - now Free

نظر

• نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                    شاید بدانید ولی در iOS7 یه قابلیتی اضافه شده که خیلی برای iPhone 5 دارها خبر خوبیه؛ چون دیگه یک مشکل بزرگ بودن صفحه و استفاده از یک دست را کمتر حس می کنند!
                    یادتون باشه قبلا اگر وارد یک قسمتی میشدید حتما باید سمت چپ بالا را که یک دکمه Back تعبیه شده بود را لمس می کردید ولی هم اکنون به راحتی با سوویپ کردن از چپ به راست وسط صفحه می تونید به قسمت قبل برگردید...
                    واسه من قبلن اين ويژگي فعال بود؛ اما وقتي دوباره به ٧ ريستور كردم، ديگه اين ويژگي كار نميكنه. چند بار هم ريستور كردم، فايده نداشت.
                    كسي راه حلي داره؟

نظر

• نشد...!

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                      يك ترفند جالب امروز پيدا كردم كه باور كنيد تا حالا نديده بودم!
                      با انگشتتان از بالا به پايين گوشيتون بكشيد تا نوتيفيشن باز بشه... اگه Reminders يا MissCall يا هر نوتيفيشن ديگه اي داشته باشيد زير هم به شما نشان داده خواهد شد.
                      تا به حال فكر كرده ايد كه مي تونيد تمام اين نوتيفيشن ها را يكجا پاك كنيد؟!
                      براي اينكار انگشتتان را از بالا به پايين بكشيد (همانند آپديت كردن ايميل ها) با صدايي همانند Recycle Bin ويندوز تمامي نوتيفيشن هاي شما پاك خواهند شد!

نظر

• نوشته اصلی توسط nima250n نمایش پست ها
                        نشد...!
                        دوست عزيز؛
                        اگه دقت كنيد من در چند پست پايين تر توضيح دادم:

از اونجايي كه روي چند ديوايس مختلف اطرافيانم تست كرده بودم و همه كار كرد گفتم شايد پيش فرض باشه كه از همين تريبون عذرخواهي مي كنم... :d
                        همونطور كه دوستان گفتن احتمالا توويك بوده كه هر چي گشتم پيداش نكردم كه معرفي كنم به دوستان. تونستم پيداش كنم همينجا اعلام خواهم كرد...

نظر

• نشد

Sent from my iPhone "4s" using Tapatalk - now Free

نظر

• یک قابلیت جدید هم در قسمت Music در سیستم عامل iOS 7 اینه که میتونید متن آهنگ (Lyrics) مورد علاقه خودتون رو کپی کنید یا اگه انگلیسی هست و دیکشنری دستگاه شما فعاله روی هر کلمه کلیک کنید و معنی اونو ببینید

نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                            مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                            --------------------------------------------------------
                            فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                            طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

• سلام مرسي كه ترفند ها رو مي زاريد ولي آموزشش كجاس ؟؟؟
                              يعني چه جوري بايد متن آهنگ و اضافه كنم ؟ گجا برم ؟؟؟

نظر

• بله اكه بزارى ممنون ميشم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X