اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هر روزی یک ترفند iphone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط de7il نمایش پست ها
    آقا من دیشب داشتم با گوشی ور میرفتم یه چیزی پیدا کردم عاشقش شدم
    البته احتمال میدم برای ios6 باشه !
    اول برید به آدرس زیر...
    seting --> general --> accessbility --> Guided access
    روشنش کنید و اگه خواستین پسورد بذارین...
    بعد وارد هر برنامه ای که بشین (بازی ، مسیج ، عکس ها و....) با زدن 3 بار کلید Home این حالت اجرا میشه (اگه چیزه دیگه ای هم برای زدن 3 دفعه کلید هوم تعریف کرده باشین یه منو باز میشه که گزینه ی Guided access توش هس...اون رو بزنید)

حالا صفحه ی مورد نظر رو میبینید با چند گزینه اطرافش !
    با دستتون هر شکلی خواستید روی صفحه بکشید (البته میشه بعد ادیتش کرد!)
    حالا با زدن دکمه start ...اون قسمت مورد قفل میشه و بقیه قسمت های صفحه در دسترس هست فقط !
    با زدن کلید option هم میتونید بگید که چرخش (و یا shake) گوشی و یا تمام صفحه قفل بشه !

برای در اومدن از این حالت هم 3 بار دکمه ی هوم رو میزنید و پسورد رو اگه واردکردین بهش میدین و باز میشه...

درضمن با اینکار شما فقط داخل همون برنامه میمونید و امکان خروج ندارید...

خیلی خوبه !
    در مورد کاربرد روزانه ش میشه یکی از دوستان توضیح بده؟
    ممنون

نظر

• خيلى خوبه باحاله دمت گرم (چه جورى پيدا كردى😳😳)اما براى چه كارى خوب؟؟
      ویرایش توسط jahandideh : https://i-phone.ir/forums/member/58720-jahandideh در ساعت 18-10-2012, 06:54 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehr 86 نمایش پست ها
        در مورد کاربرد روزانه ش میشه یکی از دوستان توضیح بده؟
        ممنون
        به فرض میخوای گوشیو بدی دست یکی که اس ام اس ها رو ببینه...ولی نتونه چیزی بفرسته ! اون تیکه ی تایپ رو قفل میکنی !
        یا تو قسمت آهنگا...یه play list برای یکی باز میکنی...ولی نمیخوای به همه ی آهنگا دسترسی داشته باشه...اون قسمت songs اون پایین رو میبندی !
        یا مثلا" میخوای گوشیو بدی دست یه بچه ای باش بازی کنه...ولی میترسی وارد تنظیمات بازی یا قسمت saveهای بازی بشه !
        اون تیکه رو میبندی !
        کاربرد زیاد داره...
        جدا از این مسئله...چیز خوبیه برای پز دادن D:

نظر

• نوشته اصلی توسط de7il نمایش پست ها
          به فرض میخوای گوشیو بدی دست یکی که اس ام اس ها رو ببینه...ولی نتونه چیزی بفرسته ! اون تیکه ی تایپ رو قفل میکنی !
          یا تو قسمت آهنگا...یه play list برای یکی باز میکنی...ولی نمیخوای به همه ی آهنگا دسترسی داشته باشه...اون قسمت songs اون پایین رو میبندی !
          یا مثلا" میخوای گوشیو بدی دست یه بچه ای باش بازی کنه...ولی میترسی وارد تنظیمات بازی یا قسمت saveهای بازی بشه !
          اون تیکه رو میبندی !
          کاربرد زیاد داره...
          جدا از این مسئله...چیز خوبیه برای پز دادن D:
          فوق العادست

نظر

• خیلی کار آمد بود ، نسخه من 6.0.2 هست بعد از on کردن چیزی نیومد که بتونم بکشم و یا توی تنظیماتش فقط 3 گزینه داره که اولی دکمه هوم هست که همیشه off هست و دومی touch سومی هم rotate

نظر

• سلام دوستان نمی دونم تکراری باشه یا نه تا حالا شده گوشیتون رو سایلنت کنید و نخواید ویبره بزنه ولی موقع زنگ خوردن متوجه بشید برای این کار میتونید یه کاری کنید که فلش گوشیتون روشن و خاموش بشه به مسیر زیر برید settings> general<accessibility<LED flash for alert

نظر

• تنظیمات accessbility در کل برای کاربران معلول طراحی شده!

نظر

• دوستان اینجا جای پرسیدن سوال و طرح کردن مشکلاتت نیست
                  اینجا صرفا ترفند های جدیدی که پیدای میکنید رو میتونید قرار بدید

تاپیک بزودی پاکسازی خواهد شد

نظر

• يك ترفند جالب امروز پيدا كردم كه باور كنيد تا حالا نديده بودم!
                    با انگشتتان از بالا به پايين گوشيتون بكشيد تا نوتيفيشن باز بشه... اگه Reminders يا MissCall يا هر نوتيفيشن ديگه اي داشته باشيد زير هم به شما نشان داده خواهد شد.
                    تا به حال فكر كرده ايد كه مي تونيد تمام اين نوتيفيشن ها را يكجا پاك كنيد؟!
                    براي اينكار انگشتتان را از بالا به پايين بكشيد (همانند آپديت كردن ايميل ها) با صدايي همانند Recycle Bin ويندوز تمامي نوتيفيشن هاي شما پاك خواهند شد!

نظر

• برای من کار نکرد مجتبی جان
                      آیفون 4س 6.1.3

نظر

• نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                        يك ترفند جالب امروز پيدا كردم كه باور كنيد تا حالا نديده بودم!
                        با انگشتتان از بالا به پايين گوشيتون بكشيد تا نوتيفيشن باز بشه... اگه Reminders يا MissCall يا هر نوتيفيشن ديگه اي داشته باشيد زير هم به شما نشان داده خواهد شد.
                        براي اينكار انگشتتان را از بالا به پايين بكشيد (همانند آپديت كردن ايميل ها) با صدايي همانند Recycle Bin ويندوز تمامي نوتيفيشن هاي شما پاك خواهند شد!
                        براي منم كار نميكنه!!!!!!!!دليلش چي ميتونه باشه يعني (؛

نظر

• نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
                          برای من هم هر کاری کردم نشد!
                          شاید توییکی از سیدیا نصب کردنی این طوری شده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                            يك ترفند جالب امروز پيدا كردم كه باور كنيد تا حالا نديده بودم!
                            شما احتمالا توییکی نصب کردید. چنین قابلیتی به صورت پیش فرض وجود نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط denudate نمایش پست ها
                              برای من کار نکرد مجتبی جان
                              آیفون 4س 6.1.3
                              نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
                              نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                              برای من هم هر کاری کردم نشد!
                              شاید توییکی از سیدیا نصب کردنی این طوری شده؟
                              نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
                              شما احتمالا توییکی نصب کردید. چنین قابلیتی به صورت پیش فرض وجود نداره
                              از اونجايي كه روي چند ديوايس مختلف اطرافيانم تست كرده بودم و همه كار كرد گفتم شايد پيش فرض باشه كه از همين تريبون عذرخواهي مي كنم... :d
                              همونطور كه دوستان گفتن احتمالا توويك بوده كه هر چي گشتم پيداش نكردم كه معرفي كنم به دوستان. تونستم پيداش كنم همينجا اعلام خواهم كرد...

نظر

• در ios6 من اگه روی شماره گیر گوشی روی دکمه call کلیک کنید آخرین شماره ای که به آن زنگ زدید را میاره

نظر

صبر کنید ..
                                X