اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هر روزی یک ترفند iphone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اگه از جایی خونده بودم که انقدر شگفت زده نمیشدم

نظر

• نمیدونم کسی اینو قبلا گفته یا نه امیدوارم تکراری نباشه
      شما اگه یه عکسی رو زوم کنین بعد واسه بگراند انتخابش کنین با همون اندازه که زوم کردین تو بگراندتون میاد.

نظر

• نوشته اصلی توسط asmanabiali نمایش پست ها
        این ترفند جالب هست اما گوشی رو شبیه گوشی چینی ها میکنه کاش به جای flash مثلا اون لوگوی اپل روشن میشد مثل macbook
        دروسته جالبه یه جاهای به درد می خوره مثلا جاهای پر سرو صدا
        من هم خیلی دلم می خواست لوگو آیفون هم روشن بشه

نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
        خیلی ممنون اگه از منبع خاصی پیدا کردین سورس سایت انگلیسی را بگین ممنون میشم اگه هم خودتون پیدا کردی دستتون درد نکنه
        از جایی ندیدم و نخوندم کنجکاوی کردم ...

دوباره سلام
        1 ترفند دیگه ... وقتی با دوربین عکس گرفتین همون صفحه دوربین را از چپ به راست بکشید عکسی را که گرفته اید را نشان خواهد داد یعنی می ره تو آلبوم تون . حالا اگه می دونستی که هیچی اما اگه نمی دونستی حالا می دونی
        راستی فکرمیکنم ios 5 داره این امکان رو

نظر

• 1 ترفند دیگه ... وقتی با دوربین عکس گرفتین همون صفحه دوربین را از چپ به راست بکشید عکسی را که گرفته اید را نشان خواهد داد یعنی می ره تو آلبوم تون . حالا اگه می دونستی که هیچی اما اگه نمی دونستی حالا می دونی
          درسته ، این یکی از Feature های iOS5 هست

نظر

• دیدم همه یک ترفند گذاشتن ،گفتم منم یه چی بکم
            البته نمیدونم مربوط به sbsetting میشه یا نه

اگه رو قسمت ساعت در iOS 5 انگشت خودتونو نگه دارید وبه پایین بکشید یه کادری مشکی همزمان پایین میاد که اگه تو notification هر برنامه ای روشن باشه تغیرات ایجاد شده رو نشون میده مثلاً calendar

نظر

• نوشته اصلی توسط aidin pc نمایش پست ها
              دیدم همه یک ترفند گذاشتن ،گفتم منم یه چی بکم
              البته نمیدونم مربوط به sbsetting میشه یا نه

اگه رو قسمت ساعت در iOS 5 انگشت خودتونو نگه دارید وبه پایین بکشید یه کادری مشکی همزمان پایین میاد که اگه تو notification هر برنامه ای روشن باشه تغیرات ایجاد شده رو نشون میده مثلاً calendar
              این که بهترین چیز اضافه شده به ios در ورژن ۵ هست و اصلا به برنامه جانبی ربطی نداره منظور شما Notification center هست.

نظر

• منم یه ترفند بهتون معرفی می کنم

ابتدا مسیر زیر رو دنبال کنید
                SETTING ==> GENERAL ==> ACCESSIBILITY
                گزینه CUSTOM VIBRATION رو ON کنید بعد پیغام Ok روبزنید حالا برگردید به
                setting ==> sound
                حالا آخره صفحه یه گزینه آمده به اسم vibration . برید داخلش
                حالا چند نوع حالت ویبره داره
                در ضمن می تونید خودتون ویبره بسازید
                برای این کار بزنید create ne vibration
                بعد انگشتتون رو روی صفحه بزارین و بردارین
                بعد هم save کنید
                تشکر یادتون نره

نظر

• اون قسمت ساخت ويبرش خيلي جالبه به نظرم.در هر صورت ممنون

نظر

• اگر می شود ترفند ها رو اختصاصی کنید برای iphone 4s
                    iphone4و...

نظر

• اگر می شود ترفند ها رو اختصاصی کنید برای iphone 4s
                      iphone4و...
                      گمان نکنم که ترفند های این 2 گوشی هیچ فرقی باهم داشته باشن ، فقط جز مورد ترفند های سیری که دیگه کاملا مشخص هست ...

نظر

• دوستان نمیدونم قبلا گفته شده یا نه ولی اگه تکراری بود ببخشید
                        ترفند های کار با ریموت هدفون اصل اپل
                        ۱- یک بار زدن دکمه وسط : پخش یا قطع اهنگ همچنین در ۴ اس قطع عملکرد سیری و در بقیه قطع عملکرد وُیس کنترل
                        ۲- نگه داشتن دکمه وسط : در ۴ اس فعال کردن سیری و در بقیه فعال کردن وُیس کنترل
                        ۳- ۲ بار زدن دکمه وسط : رفتن به اهنگ بعد
                        ۴- ۳ بار زدن دکمه وسط : برگشت به اهنگ قبل
                        ۵- یک بار زدن و رها کردن و سریع نگه داشتن دکمه وسط : جلو رفتن با سرعت در اهنگ یا فیلم
                        ۶- ۲ بار زدن دکمه وسط و رها کردن ان و نگه داشتن سریع ان : لرگشت به عقب با سرعتی بالا در اهنگ یا فیلم
                        ۷- دکمه + : افزایش صدا
                        ۸- دکمه - : کاهش صدا
                        ۹ زدن + یا - در برنامه camera در ios5 به بالا : گرفتن عکس.

نظر

• من که خسته شدم بس که دستم رو کشیدم روی lock screen تا باز کنم گوشیو اما امروز فهمیدم که sms یا miss call یا هر چیزی که داری , اگه دستت رو روی اونم همونجوری بکشی باز میشه و مستقیم میره همون قسمت

نظر

• دوست عزیز 1راه سادهتر و راحت تر هم هست
                            همون کلید که شما گفتی رو 2بار سریع بزنید caps lock میمونه و تمام حروف بزرگ نوشته میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط enzevaee نمایش پست ها
                              اگه می خواهید برای تایپ یک کلمه که تمام حروف آن بزرگ (Caps lock) باشد، چه باید کرد؟
                              بسیار ساده و آشنا است فقط کمی دقت می خواهد، درست همان کاری که در windows انجام میدهید.
                              همان طور که میدانید صفحه نمایش iphone تا 256 تماس همزمان را بسیار هوشمندانه تشخیص میدهد پس به راحتی دکمه Shift را نگه دارید و کاراکتر های مورد نظرتان را تایپ کنید همانطور که میبینید تمام حروف بزرگ نوشته میشن، البته باید بگم که اگه میگم مثل windows به این معنی نیست که apple از امکانات windows کپی برداری کرده یا شبیه سازی کرده این امکان ابتده در سیستم عامل Mac وجود داشته.

دوست عزیز 1راه سادهتر و راحت تر هم هست
                              همون کلید که شما گفتی رو 2بار سریع بزنید caps lock میمونه و تمام حروف بزرگ نوشته میشه

نوشته اصلی توسط enzevaee نمایش پست ها
                              اگه می خواهید برای تایپ یک کلمه که تمام حروف آن بزرگ (Caps lock) باشد، چه باید کرد؟
                              بسیار ساده و آشنا است فقط کمی دقت می خواهد، درست همان کاری که در windows انجام میدهید.
                              همان طور که میدانید صفحه نمایش iphone تا 256 تماس همزمان را بسیار هوشمندانه تشخیص میدهد پس به راحتی دکمه Shift را نگه دارید و کاراکتر های مورد نظرتان را تایپ کنید همانطور که میبینید تمام حروف بزرگ نوشته میشن، البته باید بگم که اگه میگم مثل windows به این معنی نیست که apple از امکانات windows کپی برداری کرده یا شبیه سازی کرده این امکان ابتده در سیستم عامل Mac وجود داشته.

دوست عزیز 1راه سادهتر و راحت تر هم هست

نظر

• نوشته اصلی توسط atus نمایش پست ها
                                اینم احتمالا همه میدونید لطفا نزنید
                                دکمه رو هدست آیفون رو اگر یک بار فشار دهید آهنگ رو نگه میداره اگه دوبار بزنید می ره آهنگ بعد اگر سه بار بزنید اگه وسط آهنگ باشه میره اول آهنگ اگه اول آهنگ باشه می ره آهنگ قبل.
                                نمیدوسنم من! ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X