اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دور زدن iCloud Activation Lock در iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

هنوز هیچ ای پی آدرسی یا برنامه ای اعلام نشده

نظر

با توجه به گفته هاشون انگاری این نرم افزار پولی هست و مثلا هرکی ای دی مخصوص خودشو داره که باید بخره.

نظر

نوشته اصلی توسط parsa008 نمایش پست ها
        با توجه به گفته هاشون انگاری این نرم افزار پولی هست و مثلا هرکی ای دی مخصوص خودشو داره که باید بخره.
        خير گفتن ١٠٠٪ فيريه

نظر

نوشته اصلی توسط lordofpilot نمایش پست ها
          خير گفتن ١٠٠٪ فيريه
          میشه خواهشا جواب بنده هم بدین

نظر

نوشته اصلی توسط sasuke-7 نمایش پست ها
            شما کی اینکارو انجام دادید ؟!
            من از دیروز صبح منتظرم تا کانکت شن و هربار میزنم یه قضیه ای رو بهم نشون میده ، جالبیش اینه میره اطلاعات گوشیم رو نشون میده تو ایتیونز ولی تو گوشی همچنان رو اپل ای دی هستش
            از چه ای پی استفاده کردید ؟!
            و همچنان منتظرشونم و از تو یییترررر دارم چکشون میکنم
            خیلی خوش شانسین که تونستین 4استون رو اکتیو کنید
            بعد اینکه به ایتوینز وصل میکنید دقیقا چه اتفاقی میفته ؟!
            شرمنده متوجه پستتون نشده بودم اگه تو چويتر گروه رو فالو ميكنيد شايد متوجه شده ايد كه ٣نفرن و ديروزم كه يكيشون همون اي پي كه تو پست قبلي گفته بودم رو انلاين كرد اما فقط به مدت ٤دقيقه بعدش اف شد اما گروه گفته شايد امروز انلاين بشن ولي طبق روش قبلي و مشكل انتن ولي قول دادن در روزهاي اينده ي نچندان دور برنامه مجزا از ايتيونز رو ريليز كنن.

نظر

شرمنده متوجه پستتون نشده بودم اگه تو چويتر گروه رو فالو ميكنيد شايد متوجه شده ايد كه ٣نفرن و ديروزم كه يكيشون همون اي پي كه تو پست قبلي گفته بودم رو انلاين كرد اما فقط به مدت ٤دقيقه بعدش اف شد اما گروه گفته شايد امروز انلاين بشن ولي طبق روش قبلي و مشكل انتن ولي قول دادن در روزهاي اينده ي نچندان دور برنامه مجزا از ايتيونز رو ريليز كنن.
              خوب شما که اکتیو کردی مشکل انتن داری ؟!
              بعد الان واسه من میزنه 74% bypass شده و device detected میزنه و ... قضیه این از چه قراره ؟! چجور بفهمیم داره کار انجام میده ، هرچی ویدیو و ... بود گرفتم همه تا قبل از اتصال به tunes رو توضیح دادن ، نگفتن و نشون ندادن اون موقع سرور با گوشی چیکار میکنه !

یعنی میگید صبر کنم ؟!
              خوب حداقل انتن بره بشه ایپاد تا موقعی که انتنش رو حل کنن !
              ولی خیلیا مشکل انتن نخوردن !

- - - - - - - - - -

راستی ورژن ios بنده 7.1.1 iهستش و دستگاه 4اس هست !
              تقریبا 3 4 ماه میشه و واقعا منتظر این روزم تا کمی از اندروید خلاص شم

نظر

نوشته اصلی توسط sasuke-7 نمایش پست ها
                خوب شما که اکتیو کردی مشکل انتن داری ؟!
                بعد الان واسه من میزنه 74% bypass شده و device detected میزنه و ... قضیه این از چه قراره ؟! چجور بفهمیم داره کار انجام میده ، هرچی ویدیو و ... بود گرفتم همه تا قبل از اتصال به tunes رو توضیح دادن ، نگفتن و نشون ندادن اون موقع سرور با گوشی چیکار میکنه !

یعنی میگید صبر کنم ؟!
                خوب حداقل انتن بره بشه ایپاد تا موقعی که انتنش رو حل کنن !
                ولی خیلیا مشکل انتن نخوردن !

- - - - - - - - - -

راستی ورژن ios بنده 7.1.1 iهستش و دستگاه 4اس هست !
                تقریبا 3 4 ماه میشه و واقعا منتظر این روزم تا کمی از اندروید خلاص شم
                بله بنده هم يه ٥اس و٤اس رو اكتيو كردم و مشكل انتن رو دارم و فقط من نه بلكه تمام كساييكه از اين روش استفاده كردن اين مشكل رو دارن از من ميشنوي يه چند روزي صبر كنيد تا برنامهشون ريليز بشه كه گفتن تا الان ٨٠٪ كار تموم شده

نظر

خوب اگه پولی کنن برنامه رو اونوقت دستمون به همین بدون انتن بودن هم بند نیست ، حداقل بدون انتن استفاده میکنم ، راستی وقتی انتن میپره ولی گوشی اوکی میشه ، نمیشه دوباره ریستور کرد ؟!
                  هیچ راه حلی نداره ؟!
                  موقع اکتیو کردن شما مثلا تست کردید سری سیم کارت رو در بیارید ببینید چی میشه ؟!
                  اخه من پوویییترر رو دنبال میکنم اونایی که انجام دادن حرفی نزدن اون چنان ، تو این تاپیک هم به جز شما یه اقا سعید انجام داده که اونم چیزی نگفته !

نظر

دوستان بیچاره شدیم رفت ، همین یه راهی هم که بود رو احتمالا ازمون بگیرن !
                    خیلی از سایت های خبری اینارو متقلب شناسایی کردن و سردسته این تیم هم خیلی عصبانی کردن که گفته ما واسه مردم این کار رو رایگان انجام میدیم و اونا جور دیگه ای جواب میدن !
                    اقا ما بدون انتن هم قبول داریم فقط بشه ...
                    خود Apple باید بیاد از این راه حمایت کنه ، اگر بیاد این گوره رو جمع کنه دیگه هیچی !!!
                    کد HTML:
                    http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2458399,00.asp
                    http://www.cultofmac.com/280189/icloud-hacker-calls-apples-response-little-late/
                    http://www.nbcnews.com/tech/mobile/hackers-bypass-apples-iphone-kill-switch-good-or-evil-n112276
                    http://www.techtimes.com/articles/7410/20140522/doulci-hacks-ios-devices-through-apples-icloud-vulnerability.htm
                    http://appleinsider.com/articles/14/05/21/hackers-claim-to-have-exploit-for-icloud-use-vulnerability-to-disable-activation-lock

نظر

خوب 14 و 15 ام گذشت و اینا سرور رو روشن نکردن

نظر

دلیل اینکه اخر هفته نتونستن سرورو ان کنن اینه که PayPal اکانتشون رو بلاک کرده و نتونستن برای سرور جدید پول واریز کنن ،دیشب هم تو چویتر عکس سافتور جدیدشون رو گزاشتن که گفتن اخرایه کاره و منتظر باشین

نظر

اره دیدم و منتظرم واقعا درست بشه برنامشون و ما این 4اسمون رو اوکی کنیم

نظر

به همه كسانيكه از اين روش ميخوان اكتيو كنن ميخوام بكم كه منتظر نرم افزار اين گروه كه گفتن ٧٠٪ كار تموم شده باشن چون با اين برنامه ديگه مشكل انتن و بوت لوپ رو نخواهيد داشت و از همه مهمتر سازگاري كامل با ايفون ٥اس ولي اگه از اين اي پي هايي كه گروه هكري ميدن بيرون استفاده كنين مشكل انتن رو خواهيد داشت پس يكم صبر و حوصله.
                            این نرم افزار که میگین پولی هست فیلمش تو doulci/blog
                            هست
                            این ای پی امشب ساعت 2.30 یا 3:30 انلاین میشه
                            162.253.154.177 albert.apple.com
                            تونستین اکتیو کنین
                            ویرایش توسط saeid000 : https://i-phone.ir/forums/member/9963-saeid000 در ساعت 17-06-2014, 02:21 AM

نظر

براي ٣ تا ديوايس فيريه و بعد از اون بايد پول پرداخت كنيد واين اي پي اصلا اعتبار نداره چون اگه الان بگن سريع هك ميشه

نظر

براي ٣ تا ديوايس فيريه و بعد از اون بايد پول پرداخت كنيد واين اي پي اصلا اعتبار نداره چون اگه الان بگن سريع هك ميشه
                                من با این ای پی 4اس خودمو تو 7.0.6 اکتیو کردم
                                امشب هم انلاین میشه هر کس تونست تست کنه
                                ویرایش توسط saeid000 : https://i-phone.ir/forums/member/9963-saeid000 در ساعت 17-06-2014, 02:02 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X