اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دور زدن iCloud Activation Lock در iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من چند تا گوشی دارم چه با ورژن 7.1.1 چه با ورژن های پایین تر!امتحان کردم نشد!!!

نظر

منم الان امتحان کردم و جواب نداد
      دوستان سرور دیگری وجود نداره؟
      کسی هست که امتحان کرده باشه و این روش بهش جواب داده باشه؟
      اگر نه راه دیگری وجود داره؟
      یا کلا نا امید باشیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط ShahinPars نمایش پست ها
        منم الان امتحان کردم و جواب نداد
        دوستان سرور دیگری وجود نداره؟
        کسی هست که امتحان کرده باشه و این روش بهش جواب داده باشه؟
        اگر نه راه دیگری وجود داره؟
        یا کلا نا امید باشیم؟
        بله تست شده و جواب میده روش
        ولی سرور هاشون فعلا خاموش هست و باید توییتر شون رو دنبال کنید تا آی پی ها و زمان آنلاین بودنشون رو بدست بیارید

نظر

طبق آخرین اخبار
          مثل اینکه قراره به زمان ما شنبه و یک شنبه به ترتیب 24 و 25 خرداد انلاین بشن

This weekend 14-15 juni will be the old server on

نظر

حالا چرا اینقدر همه میخوان از شر icloud activation خلاص بشند ؟ اگر کسی گوشی خودش باشه که دیگه احتیاج به این کار نیست ! موقع خرید دست دوم هم با طرف شرط کنید که خاموشش کنه ! در غیر اینصورت به نظر من این کار غیر قانونی هست و از مدیران میخوام این تایپیک را حذف کنند تا مبادا دزدان و افراد شرور بتونن سو استفاده کنند ! با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
              حالا چرا اینقدر همه میخوان از شر icloud activation خلاص بشند ؟ اگر کسی گوشی خودش باشه که دیگه احتیاج به این کار نیست ! موقع خرید دست دوم هم با طرف شرط کنید که خاموشش کنه ! در غیر اینصورت به نظر من این کار غیر قانونی هست و از مدیران میخوام این تایپیک را حذف کنند تا مبادا دزدان و افراد شرور بتونن سو استفاده کنند ! با تشکر
              دقیقا به همون مقداری که احتمالش هست از این تاپیک سو استفاده بشه ممکن هم هست برای افرادی که پسوردشون رو یادشون رفته کاربردی باشه
              از اینجا هم پاک بشه صد جای دیگه موجوده ...

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                زمانی که اپل ای دی رو خریده باشی و گوشی لاک بشه
                بعد اپل ایدی رو بخواد ازت و تو پسورد رو یاد رفته و از اونجایی که هنگام خرید نه پسورد ایمیل رو بهت میده نه جواب سوال های امنیتی اپل
                بعد گوشیت پر میشه
                حالا چاره چیه؟

نظر

من منتظر انلاین شدنشون هستم

نظر

New ip : 83.157.63.86

نظر

نوشته اصلی توسط lordofpilot نمایش پست ها
                      New ip : 83.157.63.86
                      باز نمیشه!

نظر

هنوز هیچ ای پی از طرف هکر اعلام نشده
                        خبر جدید در وب سایت خودشون
                        doulCi team IOS 8 BETA 1

نظر

هنوز هیچ خبری ازشون نیست ، گفته بودن 14 15 ولی انگار نه انگار

نظر

نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
                            باز نمیشه!
                            علت باز نشدنشون اينكه فقط ٤ دقيقه انلاين شد و يك عدد ٤اس اكتيو كردم

نظر

به همه كسانيكه از اين روش ميخوان اكتيو كنن ميخوام بكم كه منتظر نرم افزار اين گروه كه گفتن ٧٠٪ كار تموم شده باشن چون با اين برنامه ديگه مشكل انتن و بوت لوپ رو نخواهيد داشت و از همه مهمتر سازگاري كامل با ايفون ٥اس ولي اگه از اين اي پي هايي كه گروه هكري ميدن بيرون استفاده كنين مشكل انتن رو خواهيد داشت پس يكم صبر و حوصله.

نظر

نوشته اصلی توسط lordofpilot نمایش پست ها
                                به همه كسانيكه از اين روش ميخوان اكتيو كنن ميخوام بكم كه منتظر نرم افزار اين گروه كه گفتن ٧٠٪ كار تموم شده باشن چون با اين برنامه ديگه مشكل انتن و بوت لوپ رو نخواهيد داشت و از همه مهمتر سازگاري كامل با ايفون ٥اس ولي اگه از اين اي پي هايي كه گروه هكري ميدن بيرون استفاده كنين مشكل انتن رو خواهيد داشت پس يكم صبر و حوصله.
                                شما کی اینکارو انجام دادید ؟!
                                من از دیروز صبح منتظرم تا کانکت شن و هربار میزنم یه قضیه ای رو بهم نشون میده ، جالبیش اینه میره اطلاعات گوشیم رو نشون میده تو ایتیونز ولی تو گوشی همچنان رو اپل ای دی هستش
                                از چه ای پی استفاده کردید ؟!
                                و همچنان منتظرشونم و از تو یییترررر دارم چکشون میکنم
                                خیلی خوش شانسین که تونستین 4استون رو اکتیو کنید
                                بعد اینکه به ایتوینز وصل میکنید دقیقا چه اتفاقی میفته ؟!

نظر

صبر کنید ..
                                X