اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دور زدن iCloud Activation Lock در iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط jasper7 نمایش پست ها
    اقا یکی از سایتای ایرانی که معتبرم هست ادعا کرده که درس میکنن ایفونو البته 500 میخان
    روش به نظر درست میاد از طرف ی سایت خارجی انلاک فکتوری اقدام مینن ک کار ای کلاد انجام میده اون سایت
    من سایت خارجیشم دیدم
    3 تا 15 روز ظول میکشه برا گوشی هایی ک سرقتی نباشه
    کسی میتئونه راه نمایی کنه ک میتونیم اعتماد کنیم یا نه؟
    از همون سایت خارجی بنده اقدام کردم ۸ روز شده و فعلا خبری نیست

نظر

• داداش مدیر اون سایت ایرانی گفت ما داشتیم 100 درصد جواب میده اون میگفت داشتیم سر 15 روز دقیق جوابش اومده 8 روز داشتن 10 روز داشتن
      ی لطفی بکن ب من اگه مطمینی جواب قطعی بمن بده منم انجام بدم لطف میکنی تو

نظر

داداش مدیر اون سایت ایرانی گفت ما داشتیم 100 درصد جواب میده اون میگفت داشتیم سر 15 روز دقیق جوابش اومده 8 روز داشتن 10 روز داشتن
        در ضمن اینم به خاطر داشته باشید که فقط گوشی هایی رو این شرکت قبول میکنه که حالت lost mode روش فعال نباشه
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• اها همین سوالو داشتم این لاست مودو چجوری بفهمم داره یا گوشیم؟
          ممونت اگه جواب بدی

نظر

داداش مدیر اون سایت ایرانی گفت ما داشتیم 100 درصد جواب میده اون میگفت داشتیم سر 15 روز دقیق جوابش اومده 8 روز داشتن 10 روز داشتن
            خیلی قشنگ سر کار گذاشته مردم رو پس، دقیقا ۸ روزه این سرویس اومده و دقیقا ۱۰ دقیقه بعد اومدنش من سفارش دادم، حالا اینا چطوری ۱۵ روزه داشتن و ۱۰ روز داشتن جکه دیگه

نظر

• نه فک نکنم داداش کمه کمش دو هفتس زدن تو سایتشون دیگه نمیدونم والا

نظر

نه فک نکنم داداش کمه کمش دو هفتس زدن تو سایتشون دیگه نمیدونم والا
                این حرفو به کسی بگید که چیزی حالیش نباشه

New service bypasses Apple’s Activation Lock theft deterrent feature for $150 | 9to5Mac

۴ جولای تا ۱۲ جولای میشه ۸ روز، اگه باز هم قبول نداری توییت صاحب سایت رو خدمتتون بدم تاریخش رو چک کنید؟

نظر

• من طرف دار هیچ سایتی نیستم اقا من فقط اینجام که یه نفر اگه چیزی حالیشه مردو مردونه بدون اینکه بخاد سر کسی کلا بزا ره کمک کنه فقط

نظر

من طرف دار هیچ سایتی نیستم اقا من فقط اینجام که یه نفر اگه چیزی حالیشه مردو مردونه بدون اینکه بخاد سر کسی کلا بزا ره کمک کنه فقط
                    شما برگشتی گفتی ۱۵ روزه منم گفتم کلا سرویسش ۸ روزه معرفی شده سایت سر کارتون گذاشته شما هم برگشتی گفتی نخیر ۲ هفتس بنده هم لینک تاریخ دار دادم که چک کنید، چه ربطی داره الان این حرف؟

نظر

• در ضمن اون ساتی که من دارم ادرسش اینی نیس ک شما دادین البته فک کنم یکارای کردن و میتونن باز کنن دیگه

نظر

در ضمن اون ساتی که من دارم ادرسش اینی نیس ک شما دادین البته فک کنم یکارای کردن و میتونن باز کنن دیگه
                        شما بفرمایید از هر سایتی که راحت ترید مکاتبه کنید، اگه مشکلی دارید پس چرا اینجا سوال می کنید؟ از همون سایت بپرسید

نظر

• من فقط میخام اگه هر کسی اطلاع درستی داره کمک کنه
                          همه منافع خودشون در نظر می***ن کلا

نظر

من فقط میخام اگه هر کسی اطلاع درستی داره کمک کنه
                            همه منافع خودشون در نظر می***ن کلا
                            اطلاع رسانی شده، فعلا هیچ راهی نیست. سرویس مربوطه هم کار نکرده فعلا.

نظر

• لاست مودو از کجا بفهمیم؟

نظر

• من از دوستانی که اینکارو کردن یک جستجوی کردم که این سایت هایی که bypass میکنن
                                بعد از یک مدتی دوباره برمیگرده اکتیویشن ایکلود . حالا تا چقدر درست هست این موضوع اطلاعاتی ندارم
                                در ضمن سایت اون تیم هکر خوشگل شده D: و انگار دارن روو برنامه کار میکنن هنوز

i.Cloud bypass
                                doulCi is the world’s first Alternative i.Cloud Server, and the world’s first i.Cloud Activation Bypass. doulCi will bypass and activate your iDevice for you when you are stuck at the Apple activation menu.
                                So, why would you use it? For example, if you have forgotten your Apple ID and password or no longer have access to your old iTunes email account then its impossible to regain control of your Apple Product! doulCi is the solution that will enable you to regain permanent access.
                                More Information will follow soon !

Status of bypass doulCI server 82%

ویرایش توسط fx_mpa : https://i-phone.ir/forums/member/145693-fx_mpa در ساعت 12-07-2014, 03:32 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X