اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب اپلیکیشن بر روی iDevice ها (اصلی + کرک شده)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط KaQaZ نمایش پست ها
    سلام دوست من

شما باید برنامه های کرک شده را دانلود کنید. برای دانلود به سایت هایی چون :

Cracked iOS & Mac App Store Apps Free Download | AppCake و یا www.appaddict.org مراجعه کنید. پس از دانلود در آیتونز اضافه کنید و سینک کنید. فقط قبل از نصب باید توییک App Sync را از سیدیا نصب کرده باشید.

موفق باشید.
    رفتم دانلود کردم ولی باز نصب نشد
    خواهش میکنم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه چطور از سایت بازی بگیرم و نصب کنم رو گوشی جلبریک شده بازی هم کرک شده از سایت هایی که فرمودید دان کردم
    هم با آیتونز تست کردم هم با ifun box
    بازی رو که انتقال میدم تو ifun box و میزنم برا نصب میزنه در حال نصب ولی نصب نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

appsync رو از یه سورس دیگه نصب کنید ممکنه درست بشه. و متناسب با ورژن دستگاه باشه.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
        appsync رو از یه سورس دیگه نصب کنید ممکنه درست بشه. و متناسب با ورژن دستگاه باشه.
        ممنون استاد احتمال داره همین حرف شما درست باشه
        ورژن گوشی من 7.1.1
        ورژنی که نصب کرده بودم از سورس و پاک کردم +app sync for ios 7.0 بعد پایینش آبی نوشته 4.0.2
        یعنی من اشتباه نصب کرده بودم؟
        اسم ی سورس رو اگه میدونی که فایل گوشی من باشه رو بگی ممنون میشم من که میرم فایل ها به این شکل هستن +app sync for ios 7.0 دو تاش رو هم عوض کردم نشد باز

راستی ی بازی پو رو من اول که گوشی گرفتم از طریق ای تونز داشتم نصب میکردم که نصب نشده و همون جور کم رنگ اومده تو صفحه ومونده و پایینش زده waiting بعد ریست هم نرفت رو برنامه نگه میدارم برا پاک شدن هم علامت پاکشدن نمیاد تا پاکش کنم نکنه آیتونز نمیزاره چون قبل جلبریک نشده بود بازی پو رو نصب کردم همون جور موندهو اون سیستم رو مختل کرده؟
        ویرایش توسط delikanle : https://i-phone.ir/forums/member/172374-delikanle در ساعت 03-08-2014, 10:53 PM

نظر

احتمال زیاد همه مشکل زیر سر همین appsync هست.
          از سورس انجمن نصب کنید مشکلی نداره.
          .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
            احتمال زیاد همه مشکل زیر سر همین appsync هست.
            از سورس انجمن نصب کنید مشکلی نداره.
            ممنون که راهنمایی کردید-
            مشکل رو پیداکردم گوشی رو ریستور کردم با فایل 7.1.2 بعد جلبریک و نصب app sync مربوط و از طریق برنامه آیتولز به راحتی بازی نصب شد
            مشکل من به نظرم برمیگشت به قبل جلبریک که بازی های رایگان از طریق ود آیتونز دانلود کرده بودم و نصب کرده بودم و ناقص بوده باعث ایجاد مشکل شده بود که هر کاری کردم جواب نداد
            آخر ریستوریش کردم به راحتی جواب داد

نظر

سلام
              من ميخ واستم بدونم با يك اپل آيدي روي چند دستگاه ميشه برنامه نصب كرد
              من يك اپل آيدي دارم با يك آرشيو نرم افزار
              اپل محدوديتي براي اين داستان داره ؟
              فقط نصب نرم افزار !

نظر

دوستان روی ایپد ایر میخوام بازی های کرک شده نصب کنم نمیخوام دستگاه رو جیل کنم راهی هست واسه نصب ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Pooya Rezaei نمایش پست ها
                  دوستان روی ایپد ایر میخوام بازی های کرک شده نصب کنم نمیخوام دستگاه رو جیل کنم راهی هست واسه نصب ؟
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread53630.html

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mahyar_jam نمایش پست ها
                  سلام
                  من ميخ واستم بدونم با يك اپل آيدي روي چند دستگاه ميشه برنامه نصب كرد
                  من يك اپل آيدي دارم با يك آرشيو نرم افزار
                  اپل محدوديتي براي اين داستان داره ؟
                  فقط نصب نرم افزار !
                  برای نصب اگه از یک سیستم استفاده کنید خیر محدودیتی نداره

نظر

ممنون

نظر

• دوستان من میخام توی مغازه اپلکیشن ایفون بزنم از چه روشی برنامه هایی رو که خریداری کردم یه مجموعه هستش رو بزنم روی ایفون ها
                      اکثرا ایفون اکبنز اند
                      ممنون میشم تکمیل راهنمایی کنین

- - - - - - - - - -

دوستان من میخام توی مغازه اپلکیشن ایفون بزنم از چه روشی برنامه هایی رو که خریداری کردم یه مجموعه هستش رو بزنم روی ایفون ها
                      اکثرا ایفون اکبنز اند
                      ممنون میشم تکمیل راهنمایی کنین

نظر

• سلام
                        امروز آپدیت چنتا از برنامه ها اومد واسم، ولی وقتی آپدیت رو میزنم این اررور رو میده:
                        your account is not valid for use in the UK store. you must switch to the Dutch store before purchasing
                        چیکار باید بکنم؟؟؟ دیروز که آپدیت میکردم هیچ مشکلی نداشتم!!!

نظر

• سلام وقتتون بخیر!
                          من تازه به جمع اپلی ها وارد شدم قبل از اون سیمبین داشتم!
                          میخوام تو سایت یه تاپیک بزنم در مورد نحوه استفاده از ایفون و آی او اس 8 آخه حس میکنم خیلی ریزه کاری ها و نکات داره که من نمیدونم قابلیت های زیاد!ولی نمیدونم چه جوری تاپیک بزنم!میشه منو راهنمایی کنید؟ممنون

نظر

• دوستان ورژن ios گوشی من 8.1.1 هستش سورس
                            repo.insanelyi.com رو ادد کردم بعدش که میخوام +Appsync for iOS 7 رو ننصب کنم با نوشته ی قرمز واجه میشم

netdb:open nodename nor servname provided,or not know مشکلم کجاست؟

نظر

• سلام
                              ببخشید من یه مشکلی برام پیش اومده
                              یه گوشی 5اس دارم 32 گیگ تا حالا سعی نکرده بودم از طریق کامپیوتر روش برنامه نصب کنم همش از اپ استور میگرفتم ولی الان کلی برنامه دانلود کردم تو کامپیوترم و هر کدوم از طریق آیتونز نصب میکنم روی گوشی نصب میشه و آیکونشم تو گوشی میاد ولی پر که میشه میخوام برنامه رو اجرا کنم برنامه کمرنگه روش که کلیک میکنم میگه انیستالینگ و کلی همینطوری میمونه بعدش برمیگرده به همون حالت کمرنگ.
                              تو یه سیستم دیگه هم امتجان کردم بارم همین حالت بود با آیفان باکسم همینطوریه.
                              آیتونزم آخرین ورژنشه گوشیمم ای یو اس 1.8.2 هست.
                              اگه میشه راهنمایی کنید بتونم با آیتونز برنامه بریزم حدود 10 گیگ برنامه گرفتم.:-)

نظر

صبر کنید ..
                              X