اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب اپلیکیشن بر روی iDevice ها (اصلی + کرک شده)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
    اگر از برنامه های سایت tonbou و 25pp استفاده میکنی اونارو پاک کن بعد authorise کن!
    از سایت appget.ir دانلود کردم و نصب نشدن که بخوام پاکشون کنم

نظر

یه مدت پیش بازی plants vs zombies رو گرفتم نصب هم کردم قسنت 1 که تو مصر هم هست رفتم حالا باید برای قسمت های دیگه ی بازی از داخل بازی دانلود کرد هنوز شروع نشده هم ارور میده راهی نیست که بشه از سایتی جایی بگیری با فایل منجر بریزی داخل بازی؟مثلا مثل data بازی اندوید

نظر

salam man tango ro varede i tunes kardam ama vaghty mkham install konam anjam nemide va roye gooshim nasb nemishe moshkel kojast mamnoon

نظر

با سلام خدمت همه دوستان . من اپل 5اس دارم و تمام مراحل نصب رو قدم به قدم انجام دادم ولی با خطای زیر مواجه شدم میشه دوستان لطف کنن و کمک کنن منو . تشکر میکتم. من عکس خطا رو براتون میزام .
          این لینک عکسی هست که از خطا گرفتم .

problem - Download - 4shared - javad ghojavand

- - - - - - - - - -

با سلام خدمت همه دوستان . من اپل 5اس دارم و تمام مراحل نصب رو قدم به قدم انجام دادم ولی با خطای زیر مواجه شدم میشه دوستان لطف کنن و کمک کنن منو . تشکر میکتم. من عکس خطا رو براتون میزام .
          این لینک عکسی هست که از خطا گرفتم .

http://www.4shared.com/photo/trdcc0p4ce/problem.html

نظر

سلام
            من دستگاهم رو که وصل میکنم به سیستم توی ایتونر نمیشناستش
            باید چیکار کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط علیــــرضا نمایش پست ها
              سلام
              من دستگاهم رو که وصل میکنم به سیستم توی ایتونر نمیشناستش
              باید چیکار کنم ؟
              آپدیت ـه آیتونز به آخرین ورژن به احتمالِ زیاد

نظر

نوشته اصلی توسط most-t36 نمایش پست ها
                آپدیت ـه آیتونز به آخرین ورژن به احتمالِ زیاد
                اخرین ورژن چند هست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط علیــــرضا نمایش پست ها
                  اخرین ورژن چند هست ؟
                  11.2.2

می تونید از اینجا دانلود کنید.
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread20.html

نظر

سلام گوشی من ورژنش 7.1.1 5s جلبریک کردم سیستم رو هم معرفی کردم از سی آی دی appcaync رو هم نصب کردم اپل ایدی برای خودم هست اکانتش رو تو گوشی و آی تونز وارد کردم گوشی رو هم وصل میکنم به پی سی وصل میشه و نشون میده
                    ولی برنامه و بازی هایی رو که از سایتهای مختلف دان کردم کرک شده هستن رو نصب میکنم رو اینیستال کلیک میکنم ارور میده گوشی رو ریست هم کردم کسی نمیدونه از چیه خواهشآ راهنمایی کنید
                    ارور itunes cannot sync apps to the iphne majid because the apps installed on iphon could not be determined
                    راستی از سیبپچه میتونم برنامه نصب کنم اگر مارکت خارجی سراغ دارید ممنون میشم بگید فقط لینک دانلودش مثل سیبچه باشه که از طریق خوده گوشی بریم از سایتش نصب کنیم
                    ویرایش توسط delikanle : https://i-phone.ir/forums/member/172374-delikanle در ساعت 01-08-2014, 04:07 PM

نظر

برای استور خارجی کرک شده appcake و appvv رو سرچ کنید.
                      ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 01-08-2014, 08:33 PM
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                        برای استور خارجی کرک شده appcake و appvv رو سرک کنید.
                        استاد اگه میشه واضحتر بگید چیکار کنم با برنامه های دیگه به جای آیتونز استفاده کردم ولی نتونستم بازی نصب کنم کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک
                        از طریق سی دی آ appcake ر ونصب کردم ولی appvv رو سرچ کردم نبود تست کنم جواب میدم
                        ویرایش توسط delikanle : https://i-phone.ir/forums/member/172374-delikanle در ساعت 01-08-2014, 08:34 PM

نظر

تو گوگل سرچ کنید و سایتش رو باز کنید.با کمک خود سایت به سادگی برنامه شو نصب می کنید. بعد از نصب بازش کنید و میتونید برنامه و بازی ها رو ببینید. چیز خاصی نداره. بازم مشکلی داشتید حتما مطرح کنید.
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                            تو گوگل سرچ کنید و سایتش رو باز کنید.با کمک خود سایت به سادگی برنامه شو نصب می کنید. بعد از نصب بازش کنید و میتونید برنامه و بازی ها رو ببینید. چیز خاصی نداره. بازم مشکلی داشتید حتما مطرح کنید.
                            استاد من نرم افزار appcake از طریق سی دی ا نصب کردم به نظرم بشه از طریق این بازی نصب کرد
                            من میخوام بازی از طریق pc دانلود کنم بعد از طریق آیتونز نصب کنم سایتی که شما فرمودید appcake رفتم بازی گرفتم فرستادم آیتونز زدم برا نصب دوباره ارور قبلی رو داد چی کار کنم گوشی هم جلبریک شده خواهشا کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط delikanle نمایش پست ها
                              استاد من نرم افزار appcake از طریق سی دی ا نصب کردم به نظرم بشه از طریق این بازی نصب کرد
                              من میخوام بازی از طریق pc دانلود کنم بعد از طریق آیتونز نصب کنم سایتی که شما فرمودید appcake رفتم بازی گرفتم فرستادم آیتونز زدم برا نصب دوباره ارور قبلی رو داد چی کار کنم گوشی هم جلبریک شده خواهشا کمک کنید
                              سلام دوست من

شما باید برنامه های کرک شده را دانلود کنید. برای دانلود به سایت هایی چون :

Cracked iOS & Mac App Store Apps Free Download | AppCake و یا www.appaddict.org مراجعه کنید. پس از دانلود در آیتونز اضافه کنید و سینک کنید. فقط قبل از نصب باید توییک App Sync را از سیدیا نصب کرده باشید.

موفق باشید.

نظر

قبل از هرچی تشکر میکنم که کمک کردید
                                دارم از طریق سایت /www.appaddict.org دانلود میکنم تست کردم جواب میدم
                                ولی گمون نکنم جواب بده
                                هم با ایتونز تست میکنم هم با ifunbox
                                ویرایش توسط delikanle : https://i-phone.ir/forums/member/172374-delikanle در ساعت 01-08-2014, 10:20 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X