اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب اپلیکیشن بر روی iDevice ها (اصلی + کرک شده)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    دوستان من از پی سی دانلود به اپلیکیشن دانلود کردم بعد به ایتونزم اد کردم
    حالا موقع نصب توی ایتونز مینویسه installing و همونطور باقی میمونه و توی گوشی ایکون نرم افزار بصورت تیره هستش مشکل چیه که نصب نمیشه و به این صورت در میاد؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط sepehr. نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من از پی سی دانلود به اپلیکیشن دانلود کردم بعد به ایتونزم اد کردم
      حالا موقع نصب توی ایتونز مینویسه installing و همونطور باقی میمونه و توی گوشی ایکون نرم افزار بصورت تیره هستش مشکل چیه که نصب نمیشه و به این صورت در میاد؟

ممنون
      اون نرم افزار کرک شده هست و باید جیلبریک باشید تا بتونید استفاد کنید

نظر

دوستان لطف کنید راهنمایی کنید:
        1- وایبر رو نصب کردم ولی زمانی که شماره تلفن رو میدم که کد فعال سازی رو واسم بفرسته میگه که به اینترنت وصل نیستی.در صورتی که با سافاری هر سایتی میخام باز میکنم.نکنه وایبر هم دیگه نمیشه ثبت نام کرد ؟؟؟ با لاین هم دقیقا همین مشکل دارم
        2.2 تا اپرا مینی از اپ استور گرفتم(صرفا برای استفاده از fb )ولی وقتی بازشون میکنم فقط 1 صفحه سفید میاد و 1 چیز گردی اون بالا دور میخوره
        3. سایفون رو باید چجوری نصب کنم.تو اپ استور که موجود نیست(برای وی چت)
        شرمنده اگه سوالام ابتدایی هست.چون تا حالا اندروید داشتم
        با سپاس

نظر

سلام
          میخواستم ببینم امکان آپدیت آپ های کرک شده با آیتنز وجودداره چون پیغام آپدیتش تو آیتونز آیپد اومده اگه آپ کم چی میشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir_m2011 نمایش پست ها
            سلام
            میخواستم ببینم امکان آپدیت آپ های کرک شده با آیتنز وجودداره چون پیغام آپدیتش تو آیتونز آیپد اومده اگه آپ کم چی میشه ؟
            نه این امکان وجود نداره ، اگه آپدیت رو بزنید ارور میده که شما این برنامه رو نخریدین و برای آپدیت باید بخریدش ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط moh333n نمایش پست ها
              دوستان لطف کنید راهنمایی کنید:
              1- وایبر رو نصب کردم ولی زمانی که شماره تلفن رو میدم که کد فعال سازی رو واسم بفرسته میگه که به اینترنت وصل نیستی.در صورتی که با سافاری هر سایتی میخام باز میکنم.نکنه وایبر هم دیگه نمیشه ثبت نام کرد ؟؟؟ با لاین هم دقیقا همین مشکل دارم
              2.2 تا اپرا مینی از اپ استور گرفتم(صرفا برای استفاده از fb )ولی وقتی بازشون میکنم فقط 1 صفحه سفید میاد و 1 چیز گردی اون بالا دور میخوره
              3. سایفون رو باید چجوری نصب کنم.تو اپ استور که موجود نیست(برای وی چت)
              شرمنده اگه سوالام ابتدایی هست.چون تا حالا اندروید داشتم
              با سپاس
              دوستان کسی جواب ما رو نمیده ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط moh333n نمایش پست ها
                دوستان کسی جواب ما رو نمیده ؟؟؟
                1. منم این مشکل رو داشتم تو تنظیمات مودمم رفتم مودم رو ریبووت کردم مشکلم حل شد .
                2. اطلاعی ندارم
                3.این اپ برای اندروید و ویندوز منتشر شده و برای iOs نیست .

نظر

با عرض سلام و خسته نباشید.با تشکر از سایت خوبتون.سوالی که داشتم این بود:
                  من یک سری برنامه دانلود کردم از اینترنت وقتی روی آبفون نصب میکنم با اینکه روی گوشیم Apple Id دارم ولی پسورد یک Apple Id دیگه رو میخواد که توی این برنامه قبلا ثبت شده.لطفا راهنمایی کنید من چکار کنم. درضمن گوشی من آیفون 5 و با آیواس 7 و جلبریک شده هستش.

نظر

نوشته اصلی توسط digitalboy60 نمایش پست ها
                    با عرض سلام و خسته نباشید.با تشکر از سایت خوبتون.سوالی که داشتم این بود:
                    من یک سری برنامه دانلود کردم از اینترنت وقتی روی آبفون نصب میکنم با اینکه روی گوشیم Apple Id دارم ولی پسورد یک Apple Id دیگه رو میخواد که توی این برنامه قبلا ثبت شده.لطفا راهنمایی کنید من چکار کنم. درضمن گوشی من آیفون 5 و با آیواس 7 و جلبریک شده هستش.
                    شما اگر از برنامه کرک استفاده می کنید باید از سیدیا app sync را نصب کنید.

نظر

مرسی که راهنمایی کردین. ولی spp sync رو هم نصب کردم.لازم هست که ریست کنم گوشی رو یا نه؟چون قبلا بیرون نرم افزار برام نصب کردن.

نظر

از منو استور تو ستینگ با id خودتون لوگ این کنید. و با id خودتون در آیتونز اتورایز کنید.
                        .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                          از منو استور تو ستینگ با id خودتون لوگ این کنید. و با id خودتون در آیتونز اتورایز کنید.
                          سلام حسین جان.من همه اینکارارو کردم.برنامه های دانلود شده از Appstore هیچ مشکلی نداره.ولی برنامه های دانلود شده از سایتهای مختلف این مشکل رو دارن . همشون نصب میشن ولی وقتی اجرا میکنم پسورد اپل آیدی کسی که این رو دانلود کرده ازم میخواد.فقط پسوردش رو میخواد

نظر

سلام باید ببینی ورژن ios گوشیت چیه که جیلبریکش اومده یا نه البته الان دیگه همشون جیلبریکشون اومده
                            برای برنامه های ایرانی هم برنامه ی سیبچه رو دانلود کن

نظر

نوشته اصلی توسط ssobhdel نمایش پست ها
                              آقا یک خبر خوب یک خبر خوب
                              برای این دوستانی که این مشکل را دارند.
                              مشکل این است که آیتیونز شما Authorize نشده برای کامپیوتر به راحتی می تونید از منوی بالا در آیتیونز تشریف ببرید به store و از آنجا گزینه Authorize را بزنید از شما Apple ID و پسورد را می خواهد و از این به بعد تمامی برنامه ها براحتی نصب می شود.
                              سلام من هین کارو میکنم اما بازم ارور Authorize میاد واسم

نظر

نوشته اصلی توسط Shayannp نمایش پست ها
                                سلام من هین کارو میکنم اما بازم ارور Authorize میاد واسم
                                اگر از برنامه های سایت tonbou و 25pp استفاده میکنی اونارو پاک کن بعد authorise کن!

نظر

صبر کنید ..
                                X