اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه تشخیص آیپاد تاچ 2g و 3g

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    من میخوام یه iPod4G 8Gb بخرم و اطلاعاتم در مورد محصولات اپل کمه.
    اگه امکانش هست مثل مشخصات 3g و 2g مشخصات 4g رو هم بزارید ( سرعت cpu و ram رو مد نظرمه ) و بی زحمت توضیح بدین که ارزش خرید رو تو ایران واقعا داره یا نه؟
    و اینکه اگه خراب بشه تو ایران امکان تعمیرش هست یا نه ؟
    اگه تو ارومیه جایی میشناسید که معتبر تر باشه برای خریدش لطفا ذکر کنید
    و آیا خرید آنلاینش ارزش داره یا نه ؟ مثلا امکانش هست پست خراب تحویلش بده ؟ و کدوم سایت ها برای خریدش متبرن؟
    ببخشید سوالم زیاد شد ولی کسایی که اطلاع دارن یه توضیحی بدن خیلی ممنون میشم.

نظر

نوشته اصلی توسط s92 نمایش پست ها
      سلام
      من میخوام یه ipod4g 8gb بخرم و اطلاعاتم در مورد محصولات اپل کمه.
      اگه امکانش هست مثل مشخصات 3g و 2g مشخصات 4g رو هم بزارید ( سرعت cpu و ram رو مد نظرمه ) و بی زحمت توضیح بدین که ارزش خرید رو تو ایران واقعا داره یا نه؟
      و اینکه اگه خراب بشه تو ایران امکان تعمیرش هست یا نه ؟
      اگه تو ارومیه جایی میشناسید که معتبر تر باشه برای خریدش لطفا ذکر کنید
      و آیا خرید آنلاینش ارزش داره یا نه ؟ مثلا امکانش هست پست خراب تحویلش بده ؟ و کدوم سایت ها برای خریدش متبرن؟
      ببخشید سوالم زیاد شد ولی کسایی که اطلاع دارن یه توضیحی بدن خیلی ممنون میشم.
      تو بخش سئوالات قبل از خرید بپرسید
      People!There is no way in the middle...

نظر

میشه بگید چطوری میشه آیپادو اور کلاک کرد؟

نظر

آقا من فردا قراره آیپاد تاچ بگیرم راهی بلیدن که نسل 2و3 رو به جای 4 نندازن تو پاچمون؟

نظر

نوشته اصلی توسط kimsungbabak نمایش پست ها
            آقا من فردا قراره آیپاد تاچ بگیرم راهی بلیدن که نسل 2و3 رو به جای 4 نندازن تو پاچمون؟
            2و3 با 4 خیلی فرق دارن. از جمله. آیپاد 4 دوربین جلو و عقب داره و اینکه دکمه والیوم یا صدا که سمت چپ آیپاد هست جدا هست یعنی یه دکمه بالا یکی هم پایینش. توی ۳و ۲ این دو دکمه به هم چسبیده.

""To infinity, and beyond! ""
            -Buzz

نظر

آقا فکر کنم تو ظرفیتا اشتباه شده آیپاد 3g هشت گیگ نداره

نظر

آیپاد در هر سه نسل 2جی،3جی و 4جی از هشت تا 64 داره.
                فقط 3 و 4 رو نمیشه روی 16 گیگ پیدا کرد!

نظر

در ضمن آنتن پشت 2جی و 3جی هم فرق داره.
                  در 2جی یک گوشه کامل رو گرفته ولی در 3جی فقط یک بیضی کوچکه...

در قسمت پشت هم کمی قوس 3جی بیشتره(البته اگه مثل من اونقدر حساس باشید که با کولیس دیجیتال اندازه بگیرید)

نظر

دوستان من اخرش نتونستم متوجه بشم من جعبه را خیلی وقت پیش دور انداختم و اصلا یادم نیست چی نوشته بود ایپاد من ipod هشت گیگ با مشخصات زیر هست کلا هم تاچ اسکرین هست از کجا بفهمم چیه و اخرین فرم ور کدامه یا کدوم فروم ور بهش میخوره چندین مدل داره 1G-2G-3G نانو -کلاسیک و.. ایپاد من کدام یک است؟
                    با سلام
                    فقط ipod نوشته شده در قسمت about هم فقط همین مشخصات را نوشته این مدل در کدام دسته قرار میگیره و اخرین فرم ور ان چیست با ایتونز که میخوام اپگرید کنم میگه اخرین ورژن همینه که روی ایپاد نصبه در صورتی که برای نصب بعضی از برنامه و بازهای میگه ورژن فرم ور شما پایین است
                    version 3.1.3 (7E18)

model MA623C

iPod

CAapacity 7.1 GB

همین دیگه چیزی برای 2gیا 3g ننوشته

ممنون میشوم راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط babak_kish38 نمایش پست ها
                      دوستان من اخرش نتونستم متوجه بشم من جعبه را خیلی وقت پیش دور انداختم و اصلا یادم نیست چی نوشته بود ایپاد من ipod هشت گیگ با مشخصات زیر هست کلا هم تاچ اسکرین هست از کجا بفهمم چیه و اخرین فرم ور کدامه یا کدوم فروم ور بهش میخوره چندین مدل داره 1G-2G-3G نانو -کلاسیک و.. ایپاد من کدام یک است؟
                      با سلام
                      فقط ipod نوشته شده در قسمت about هم فقط همین مشخصات را نوشته این مدل در کدام دسته قرار میگیره و اخرین فرم ور ان چیست با ایتونز که میخوام اپگرید کنم میگه اخرین ورژن همینه که روی ایپاد نصبه در صورتی که برای نصب بعضی از برنامه و بازهای میگه ورژن فرم ور شما پایین است
                      version 3.1.3 (7E18)

model MA623C

iPod

CAapacity 7.1 GB

احتمالا ٢G باشه
                      ٣G با ظرفيت 8 خيلي كم پيدا ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Power of Creation
                      www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط babak_kish38 نمایش پست ها
                        با سلام
                        version 3.1.3 (7E18)

model MA623C

iPod

CAapacity 7.1 GB

سلام
                        دوست من اگه روی هدفونش میکروفون داره ختما 3g یا بالاتره.حتما هم ipod touch هست.

نظر

راستی فراموش کردم بگم.هدفون خودش رو وصل کن و دکمه ی home رو نگه دار.اگه یه صفحه ی ابی اومد.3g یا 4g هست.
                          اگر دستگاه دوربین داره 4g هست.
                          اگر دستگاه دوربین نداره ولی اون صفحه آبی که گقتم رو داره 3g هست.
                          اگه هیچ کدوم رو نداره 1g یا 2g هست.

نظر

نسل اول پستش کامل صافه ولی نسل دوم و سوم و چهارم قوس دارند.

نظر

بچه ها یه آیپاد دستم رسیده جعبه اش معلوم نیست کجاست (باید پیدا کنم)
                              8 گیگه جالب اینه که دکمه ی ولوم نداره 3 جی مگه ولوم نداره ؟پس اگه اینطوریه 2 جیه دیگه؟

نظر

سلام من یه آیپاد تاچ بدون دوربین خریده ام که 8 گیگابایت است و یک هدفون معمولی دارد من تاپیک را مطالعه کرده ام ولی گیج شدم نمی دانم آیپاد من 2g هست یا 3g اگر می شود من را کمک کنید خیلی از شما ممنون می شوم
                                ویرایش توسط rezai : https://i-phone.ir/forums/member/37723-rezai در ساعت 10-09-2011, 02:05 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X