اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری و جامع راه اندازی Face Time و iMessage

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    درست كردن. پيش كش خوشحال ميشوند كه در تخريب موفق هستند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mobilist نمایش پست ها
      . ایرانشل و وایتل این مشکل همراه آخر را فعلا ندارند و کشورهای دیگر هم اگر مشکل کوچکی داشته اند با آمدن 7.0.3 رفع مشکل شده است .
      رایتل هم مشکل داره و اکتیو نمیشه

نظر

iMessage روی ios7.0.3 راحت فعال می شه خودم دارم و ازش لذت می برم

نظر

نوشته اصلی توسط صفدر حسین نمایش پست ها
          شما احتمالا از قبل اکتیو بودید...
          یکبار خاموش روشن کنید آی میسیج رو دیگه لذت نمیبرید...
          ؛)

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
            عرض سلام و ادب خدمت کاربران عزیز انجمن نخصصی آیفون

در این تاپیک قصد داریم طریقه فعال سازی face time و imessage را بصورت جامع و تصویری در دو پست متوالی به شما بزرگواران اموزش دهیم..
            خیلی از دوستان به استفاده ازface time و imessage برای ارتباط بین iDevice ها علاقه دارند ولی از روش فعال سازی آن متاسفانه اطلاع چندانی ندارند.
            خوب به شما تبریک میگوییم اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید میتوانید با پیروی از این آموزش به راحتی هر چه تمام تر از این قابلیت استفاده کنید

نحوه فعال سازی face time

1..در ابتدا به setting رفته و گزینه face time را انتخاب کنید....دوستانی که دیوایس با پارت نامبر امارات رو دارند باید فیس تایم رو بعد از جیلبریک و از سورس های سیدیا نصب کنند.

2..گزینه فیس تایم رو از حالت off به حالت on تغییر دهید.

3..پس از on شدن فیس تایم شما با پیامی مبنی بر فعال سازی از طریق اپراتور رو به رو خواهید شد که با ok کردن آن و کسر هزینه که معمولا 150 تومان هست قابلیت فیس تایم فعال خواهد شد..

نکته:بعد از یکبار فعال سازی و کسر هزینه برای دفعات بعد چنانچه فیس تایم را خاموش کردید بعد از on کردن گزینه cancel را بزنید..

4..بعد از طی مراحلی که در بالا ذکر شد همانند تصویر زیر در جاهای مربوطه اپل ایدی و رمز خود را وارد کرده و بر روی گزینه sign in تب کنید.

5..در این مرحله ایمیل مد نظرتان که در حقیقت ایدی کالر شما خواهد بود را وارد کنید و next را برای ادامه مراحل تب کنید.

6..بعد از این مرحله فیس تایم شما فعال شده و شماره تلفن و ایمیل خود را مشاهده می کنید.

7..تا این جای کار فیس تایم شما فعال شده است برای استفاده از آن باید ایمیل شخصی که قصد برقراری ارتباط تصویری با آیدیوایس او را دارید در بخش کانتکت وارد کنید و در نهایت با اتصال هر دو طرف به اینترنت و تب کردن بر روی گزینه فیس تایم ارتباط برقرار می شود.

با سپاس از زحمات مدیر عزیز I-MAD
            دوست عزیز پس چرا face time تو هوم اسکرین اضافه نمیشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

فعال كردن imessage

نوشته اصلی توسط صفدر حسین نمایش پست ها
              آقا من هر كاري مي كنم آي مسيج اكتيو نميشه iOS 7.04 هم آپديت شده گوشي هم ٥ سفارش آمريكاست
              يكي كمك كنه

نظر

نوشته اصلی توسط Majid527 نمایش پست ها
                آقا من هر كاري مي كنم آي مسيج اكتيو نميشه iOS 7.04 هم آپديت شده گوشي هم ٥ سفارش آمريكاست
                يكي كمك كنه
                پست شماره ۹۴ رو بخونید...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

همراه اول قصد نداری این مشکل رو حل کنی؟ اینم از دستاوردهای این 100 روزه هست حتما

نظر

فیس تایم ای مسیج چطوریه ؟
                    باید به اینترنت وصل باشی ؟
                    مجانیه ؟

نظر

• سلام دوستان
                      واسه من متن راحت ارسال میشه ولی وقتی می خوام عکس بفرستم مشکل داره و ارور می ده و می نویسه (not deliverd) به نظر شما مشکل کار از کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط johnsmith نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        واسه من متن راحت ارسال میشه ولی وقتی می خوام عکس بفرستم مشکل داره و ارور می ده و می نویسه (not deliverd) به نظر شما مشکل کار از کجاست؟
                        مشکلی از لحاظ سرعت اینترنت ندارید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                          مشکلی از لحاظ سرعت اینترنت ندارید؟
                          خیر سرعت اینترنتم کاملا مناسبه! ورژن ios هم 7.0.4 هست روی 5s

نظر

• آره منم همین مشکل دوست قبلی رو دارم , واسه عکس و فیلم مشکل دارم ولی با خاموش و روشن کردن آی مسیج هم باز هم تونستم فعال کنم با همراه اول

نظر

• نوشته اصلی توسط johnsmith نمایش پست ها
                              خیر سرعت اینترنتم کاملا مناسبه! ورژن ios هم 7.0.4 هست روی 5s
                              البته دوست من اینکه شما میگید Not Delivered میزنه٬ نشون میده که مشکل از دریافت کننده هست.

چون اگه مشکل از جانب شما بود٬ عکس تون ارسال نمیشد

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                                البته دوست من اینکه شما میگید Not Delivered میزنه٬ نشون میده که مشکل از دریافت کننده هست.

چون اگه مشکل از جانب شما بود٬ عکس تون ارسال نمیشد
                                بله دوست گرامی با نظر شما موافقم ولی مسئله اینجاست که این مشکل همیشگیه و وقتی هم که می خوام تست کنم با گوشی برادرم که دقیقا مثل مال خودمه امتحان می کنم جالب اینه که از گوشی برادرم هم به مال من عکس فرستاده نمیشه و همون پیغام رو میده

نظر

صبر کنید ..
                                X