اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری و جامع راه اندازی Face Time و iMessage

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من وقتی ای مسیج فعاله به یه نفر که ای مسیج داره میخوام اسی ام اس بدم همش میخواد واسش از طریق ای مسیج پیام بده چجوری میتونم تنظیم کنم که برا اس ام اس دادن نیاز نباشه ای مسیج رو غیر فعال کنم ios 10

نظر

• نوشته اصلی توسط m_sharajabian نمایش پست ها
      سلام من وقتی ای مسیج فعاله به یه نفر که ای مسیج داره میخوام اسی ام اس بدم همش میخواد واسش از طریق ای مسیج پیام بده چجوری میتونم تنظیم کنم که برا اس ام اس دادن نیاز نباشه ای مسیج رو غیر فعال کنم ios 10
      روی مسیج نگه دار و send as text message رو انتخاب کن. از اون به بعد اون session بصورت پیامک ارسال میشه.

Sent from my iPhone 6S+ using Tapatalk

نظر

• تازه خوشحال شده بودیم که مشکل مسخره‌ی اپراتورها حل شده و می‌شه دیگه iMessage و FaceTime رو روی شماره فعال کرد که دوباره بستندش.

نظر

• سلام. من سیکس اس پلاس دارم و وقتی اپدیت کردم تو ای مسیج رنگ سبز به ابی تغییر نکرد و ایکوهایی که در کنار تایپ هست غیر فعاله. میشه راهنماییم کنید
          متشکرم...

نظر

• سلام
            من خطم همراه اوله ولی فعال نمیشه ای مسیج.سیستم عامل هم آی او اس 10 هست
            راهنمایی کنید!

نظر

• نوشته اصلی توسط boostani88 نمایش پست ها
              سلام
              راهنمایی کنید!
              راهی ندارید. برای یک بازه کوتاه این امکان میسر شد فقط.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
                راهنمایی کنید!
                درود
                با استفاده از ایمیل ای مسیج رو فعال کنید .
                با شماره تلفن نمیتونید اکتیو کنید - همراه اول پشتیبانی نمی کنه .

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                  درود
                  با استفاده از ایمیل ای مسیج رو فعال کنید .
                  با شماره تلفن نمیتونید اکتیو کنید - همراه اول پشتیبانی نمی کنه .
                  ممنون میشم راهنماییم کنید که با ایمیل چطوری میتونم این کار رو انجام بدم
                  من موبایل رو در حالت پرواز گذاشتم و ایمسیج رو روشن کردم ولی بازم نشد؟ایا باید با چیلتر شکن امتجان کنم؟
                  ممنون میشم یه توضیح مختصر و مفید بدید
                  باتشکر

نظر

ممنون میشم راهنماییم کنید که با ایمیل چطوری میتونم این کار رو انجام بدم
                    من موبایل رو در حالت پرواز گذاشتم و ایمسیج رو روشن کردم ولی بازم نشد؟ایا باید با چیلتر شکن امتجان کنم؟
                    ممنون میشم یه توضیح مختصر و مفید بدید
                    باتشکر
                    شما پست اول و دوم رو مطالعه بفرمایید .
                    اگر نشد بیان کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                      نحوه فعال سازی imessage
                      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                      سلام. تمام تغییرات حاصل میشه ابی هم میشه ولی وقتی مخاطب رو انتخاب میکنی به حالت سبز برمیگرده
                      ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 13-10-2016, 11:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط webgards نمایش پست ها
                        سلام. تمام تغییرات حاصل میشه ابی هم میشه ولی وقتی مخاطب رو انتخاب میکنی به حالت سبز برمیگرده
                        سلام
                        شما اپل آیدی مخاطب رو در قسمت کانتکت وارد کردید یا خیر؟

نظر

• نوشته اصلی توسط webgards نمایش پست ها
                          طرف مقابل هم بایستی آی مسیج روفعال کنه
                          و هر دو نظر اپل آیدی همدیگر رو در مخاطبین ذخیره کنند .

نظر

• سلام
                            روزتون بخیر
                            راستش من همه این کارارو کردم اما فعال نشد آی مسیجم یعنی پول کم نکرد و برا کسی نمیتوتن پیامی بدم

نظر

• نوشته اصلی توسط متقی نمایش پست ها
                              سلام
                              روزتون بخیر
                              راستش من همه این کارارو کردم اما فعال نشد آی مسیجم یعنی پول کم نکرد و برا کسی نمیتوتن پیامی بدم
                              درود
                              هم شما و هم طرف مقابلی که میخواهید برای آی مسیج ارسال کنید بایستی ایمیل اپل آیدی همدیگر رو در کنتکت ها (شماره تلفن) ذخیره کنید .

نظر

• سلام ؛؛ مدتيست که وقتي ميخوام اپليکيشن هاي رايگان را روي
                                گوشي آيفون خودم نصب کنم پيغام الزام خريد ومسترکارت روي
                                گوشيم ظاهر ميشه ونميتونم هيچ برنامه اي را نصب کنم ؛؛ لطفآ
                                راهنمايي کنيد چطور ميشه اين اشکال را برطرف کرد؟؟؟ضمنآ مبلغ
                                ده دلار هم در اپ استور اعتبارموجودی دارم اما باز این اخطار میاد

نظر

صبر کنید ..
                                X