اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تبدیل standard sim به micro sim با خشاب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نمی دونم چرا بعضی از دوستان میگن انجام ندید( گرچه میشه حدث زد) اما خوب من بیش از پنجاه باذ این کار رو انجام دادم
    حتی توی کشور عراق همونجا سیمکارت خریدم و توی خیابون از دست فروشها قیچی گرفتم و بریدم و چون متفاوت بود و جا نمیشد از چیپستش هم بریدم همونجا سوزنگرفتم و کار کرد:d
    خیلی سادست
    فقط دقت کنید بعد تمام قسمت های چیپست بعد از برش وسط باشه تا کار کنه اگر اندازه نشد از چیپستش هم ببرید مهم نیست فقط باید از تمام قسمتهای چیپست اون وسط باشه، درضمن یکی از دوستان روشی گفته بود که من خیلی تست کردم و حتما روی آنتن دهی تاثیر داره، اونم اینکه از اتصال چیپست به خود جای فلزیه سیمکارت جلوگیری بشه من خودم یک تیکه کاغذ گذاشتم

نظر

سلام
      این روشی که دوستان ارائه کردند همگی کار میکنه ... فقط باید کمی دقت بیشتری داشته باشید
      البته من سیم کارت همراه اول خودم رو تو مالزی دادم به فروشنده و با یک دستگاه شبیه دستگاه منگنه خیلی
      راحت برش داد و الان هم داره کار میکنه سیم کارت اعتباری مالزی رو هم همون کار کردم ... اگه بتونید با یک همچین وسیله ای سیم کارت رو برش بدید خیلی بی درد سر تر خواهید بود
      موفق باشید
      ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 14-04-2011, 02:47 PM

نظر

آداپتور تبدیل میکرو سیم به سیم کارتای قدیمی هم وجود داره. خیلی تمیز و بی دردسر. منظور بعد از اینکه با سیم کاتر بریدین اگه خواسته باشین تو یه گوشی که سیم بزرگ میخوره استفاده کنین. یه قطعه پلاستیکی که میکرو سیم حالت کشویی توش قرار میگیره.

نظر

میـــکروسیم*های ایرانسل
          نسل جدید سیم کارت

یک خبر خوب برای آن دسته از شما مشترکین ایرانسل که از مدل*های پیشرفته گوشی*های تلفن همراه استفاده می*کنید...

با توجه به اینکه استفاده از نسل جدید گوشی*های تلفن همراه مستلزم دارا بودن سیم کارت*های مناسب این دستگاه*ها در سایز کوچکتر است، شرکت ایرانسل افتخار دارد این بار نیز با ارائه خدماتی برتر و متناسب با آخرین تکنولوژی*های روز دنیا، شما مشترکین عزیز را همراهی نماید.
          در همین راستا، «میکروسیم»های ویژه ایرانسل، در اندازه کوچک و سازگار با گوشی*ها و ابزارهای نسل جدیدی همچون iPhone، iPad و ... به روش*های زیر در دسترس شما کاربران عزیز و علاقه*مندان فناوری*های جدید قرار گرفته است:

مراکز خدمات ایرانسل
          فروشندگان مجاز ایرانسل
          وب سایت ایرانسل (به زودی)

برای مشاهده فهرست فروشندگان مجاز میکروسیم، اینجا کلیک کنید.

قیمت انواع این سیم کارت*های نسل جدید به شرح زیر می*باشد:

توجه: شما مشترکین ایرانسل که دارای گوشی*های نسل جدید بوده ولی پیشتر یکی از سیم*کارت*های معمولی ایرانسل را خریداری نموده*اید می*توانید از طریق مراجعه به مراکز خدمات ایرانسل و یا یکی از فروشندگان مجاز این شرکت، برای تغییر نوع سیم*کارت خود درخواست داده و سیم کارت جدید تهیه نمایید.

اگر مایل باشید میکروسیم خریداری شده، توسط شرکت پست به شما تحویل گردد، مبلغ ۴۰.۰۰۰ ریال بابت هزینه پستی به قیمت میکروسیم اضافه خواهد شد.

با آخرین تکنولوژی*ها همراه شوید، ما در کنارتان هستیم!

صفحه اصلی

نظر

آقا ما بریدیم هنوز میگه اینولید سیم کارت اد من برسه

نظر

با سلام
              پول بیخودی به ایرانسل ندهید
              دستگاه پانچ سیمکارت بگیرید و راحت سیمکارت پانچ کنید
              تصویر پیوست شد:

نظر

نوشته اصلی توسط edius نمایش پست ها
                با سلام
                تصویر پیوست شد:
                دستگاهی که دوسته عزیزمون عکسشو انداخته همه جا پیدا میشه. من یکی خریدم. باید از لوازم جانبی فروشها بخرید. قیمتش هم حدود ۲۰ هزار تومنه و ارزششو داره.

نظر

من با دستگاه بریدم...اما میگه no sim card installed
                  گوشی هم انگار انلاکه MC603AE/A
                  چرا؟

نظر

خوب اینکارا چیه
                    برین بدین با 1تومن پانچ کنن و حالشو ببرین همیشه تو هر گوشی ایی

نظر

نوشته اصلی توسط lacking p53 نمایش پست ها
                      من با دستگاه بریدم...اما میگه no sim card installed
                      گوشی هم انگار انلاکه mc603ae/a
                      چرا؟
                      حتما دستگاه ایراد داشته منم یه بار بردم برید کار نکرد ببرید یه جای دیگه فقط خرج سیم کارت جدبد افتاد بهت.

نظر

نوشته اصلی توسط edius نمایش پست ها
                        با سلام
                        تصویر پیوست شد:
                        دوست عزیز اینا خب سیم رو برش میده؟ یه سوال دیگه اینکه سیم رو غلفتی در میاره یا نه بعد پانچ نمیشه از دورش استفاده کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط f0x
                          من خودم از اين دستگاه استفاده كردم
                          با هزار تومن
                          خيلي خوب بود
                          از خشابش هم به رلحتي ميشه استفاده كرد

" tapataking مصطفي "
                          من سیمم رو بریدم ولی برا بعدی میخوام پانچ کنم تو علائدین جای خاصی سراغ ندارین این کار رو بکنن

نظر

عزیزان من چرا خودتون رو ... ؟
                            (امان از دست شما!!!)
                            هم ایرانسل هم همراه اول میکرو سیمتون و بهتون میدن !!!
                            همراه اول قبلنا اینکارو نیکرد ولی حالا میکرو سیم هم شماره خودتون رو بهتون میده.
                            ایرانسل هم که دیگه معلوم.

نظر

دوست عزیز پانچ کردن سیم کارت هم کم هزینه تره، هم الافی نداره!
                              شما تا حالا کارتون گیر بسته بازگشت نیوفتاده که فکر می کنید سیم کارت اماده راحت تره!

نظر

صبر کنید ..
                              X