اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تبدیل standard sim به micro sim با خشاب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش تبدیل standard sim به micro sim با خشاب

سلام دوستان
    می دونم آموزش های مختلفی در انجمن هست اما گفتم شاید این آموزش که بوسیله خودم هست بدرد شما بخوره.

توجه!!! در قبال اشکالات احتمالی بنده و یا انجمن هیچ گونه مسئولیتی رو نخواهیم پذیرفت

البته راه های دیگری هم هست اما من دوست داشتم خودم اینکار رو انجام بدم

برای تبدیل سیمکارت های معمولی به سیمکارت های کوچک(micro sim) تمامی مراحل رو به دقت انجام بدهید.
    نکته: من در این آموزش از سیم کارت ایرانسل استفاده کردم
    نکته: شما می توانید از کارت اصلی ایرانسل که سیم کارت در آن هست برای خشاب استفاده کنید

1- سیم کارت خود رو بر روی کارت بزارید و اطراف آن را علامت گذاری کنید و برش دهید.(پیشنهاد می کنم از قیچی برای برش و از تیغ برای علامت گذاری و کار های ریز استفاده کنید)

2- با این آموزش سیمکارت خود رو به میکروسیم تبدیل کنید.لینک آموزش
    3- بعد میکرو سیم رو بر روی خشابی که ساختید قرار دهید و علامت گذاری کنید.(دقت کنید که فاصله هایی که در آموزش بود رو رعایت کنید یعنی 1 میلیمتر از پایین و ...)

4- خشاب رو برش بدید. من پیشنهاد می دم که از بالا بوسیله قیپی شروع کنید و فقط از پایین یک برش قیچی بدید چون قسمت پایین فقط یک میلی متر هست و امکان دارد بشکند(البته اگر هم شکست اشکالی نداره گوشه سمت راست باقی میمونه همون کافیه برای نگهداری و کشیدن) و برای دقیق کردن گوشه ها از تیغ استفاده کنید.
    5- یک چسب نواری پشت خشاب بزنید و از پایین کمی اضافه باشه که به راحتی بتوانید بعنوان یک اهرم از اون استفاده بکنید. برای گوشی هایی که کشویی هستند و سیمکارت فرو میره تو گوشی مثل تصویر(البته در گوشی های آیفون لازم نیست).

و برای گوشی هایی که سیم کارت پشت باتری قرار می گیره اضافه چسب لازم نیست اما بهتره که باشه

البته چون نیمه شب بود و من خسته بودم بطور عجله ای و بدون دقت انجام دادم شما بیشتر دقت کنید(تصویر بالا گویاست اما همینجوری هم در چند گوشی تست شده و کار می کنه).
    نکته: فکر می کنم لازم نیست مثل من اون حفره هایی که در سمت چپ و راست و پایین خشاب هست رو درست کنید
    شما اگر به نکته هایی که گفتم دقت کنید اینجوری هم اگر بشه باز هم کامل کار خواهد کرد.
    من آزمایش کردم هم میکروسیم و هم میکروسیم همراه با خشاب به طور کامل کار می کنند.
    امیدوارم موفق باشید
    ویرایش توسط s.m.h.m. : https://i-phone.ir/forums/member/2988-s-m-h-m در ساعت 06-07-2010, 04:35 PM

یه راه دیگه هم هست : شما با اموزش همین دوست عزیزمون میکروسیم تهیه میکنی و بعد اینو میخری . به همین راحتی
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
    ویرایش توسط incredibleapple : https://i-phone.ir/forums/member/2462-incredibleapple در ساعت 02-08-2010, 09:40 AM

نظر

پیشنهاد میکنم از این روش در آیفون استفاده نشه چون خودم آیفون اولم رو سر گیر کردن سیم کارت از دست دادم و مرد ایشون!!!

نظر

نوشته اصلی توسط malek نمایش پست ها
        پیشنهاد میکنم از این روش در آیفون استفاده نشه چون خودم آیفون اولم رو سر گیر کردن سیم کارت از دست دادم و مرد ایشون!!!
        من نمیدونم شما چجوری این کارو کردید اما این برای آیفون و آیپد استفاده شده کاملا هم کار میکنه مطمئن باشید

نظر

تنها راه عملی برای برش سیم ، استفاده از یک الگوی آماده هست
          البته راه های متفاوتی هست ولی خب من رو این مطمئن هستم چون با این روش 4 سیم کارت رو با قیچی بریدم هر 4 تاش هم جواب داد
          اگر شد براتون یه نمونه آپلود می کنم ، شما اون رو دانلود کنید ، پرینت کنید ، ببرید و بزارید روی سیم علامت بزنید و با قیچی ببرید

نظر

براری استفاده از سیم کارت همراه اول باید jailbreak کرد ؟
            چون مال من 3.2.2 هنوز jb براش نیومده

نظر

نوشته اصلی توسط f_a_r_i_d نمایش پست ها
              براری استفاده از سیم کارت همراه اول باید jailbreak کرد ؟
              چون مال من 3.2.2 هنوز jb براش نیومده
              ربطی به سیم کارت نداره
              بعده جیلبیریک می تونین انلاک کنین

نظر

بابا اینقدر سخت نگیرید
                همین 1 ساعت پیش دوتا سیمکارت بدون نگاه کردن بریدم و هردو روی آیفون 4 کارکرد
                مساله خیلی پیچیده نیست فقط شما این آموزش رو ببینید تا دستتون بیاد همین

نظر

البته با یه همچین چیزی هم میشه راحت درست کرد (البه نمی دونم اینجا هست یا نه)

نظر

هستش عزیز تو پایتخت من بردم برام انجامش دادن

نظر

نوشته اصلی توسط amirhn13 نمایش پست ها
                      البته با یه همچین چیزی هم میشه راحت درست کرد (البه نمی دونم اینجا هست یا نه)
                      ازاينا من دارم خيلي باحاله
                      فقط يه حركت كافيه

نظر

salam dostan
                        ye vaght in karooooooooooooo nakonid
                        berid alaedin begid achar sim kart mikham barayeh micro kardanam sim kart
                        man busher hastam in acharo kharidam vaseh maghazam 15 t monan

نظر

نوشته اصلی توسط and.roid.ir نمایش پست ها
                          salam dostan
                          ye vaght in karooooooooooooo nakonid
                          berid alaedin begid achar sim kart mikham barayeh micro kardanam sim kart
                          man busher hastam in acharo kharidam vaseh maghazam 15 t monan
                          لطفا به قوانین سایت احترام بگذارید و فارسی تایپ کنید .

نظر

منم ایرانسلو با قیچی تیز بریدم و جاهای اضافی رو هم با سوهان صاف کردم
                            جواب داد
                            من اول یه الگو از روی جای سیم کارت با طلق در آوردم که خیلی کمک کرد
                            خیلی عالی بود از همه دوستان ممنون

نظر

اینجا هم یه دستور العمل ساده به اضافه تمپلتهای مورد نیاز برای برش هست.

نظر

صبر کنید ..
                              X