اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش گرفتن shsh در آيپد٢

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
    الان فقط آيپدم دستمه
    ميشه بگيد چجورى من خودم هروقط لبتاپم دستم بود دانلود مى كنم
    ممنون دوست عزيز
    چیزی برای دانلود وجود نداره !
    شما هم می*تونی به آدرس زیر بری و اونجا توی چت مشکلت رو بگی و ECID دستگاهت رو بدی و بپرسی که اگر SHSH ذخیره شده، بهت بدن.
    Mibbit.com Webchat client

نظر

• نوشته اصلی توسط Mahdi_5681 نمایش پست ها
      شما هم می*تونی به آدرس زیر بری و اونجا توی چت مشکلت رو بگی و ECID دستگاهت رو بدی و بپرسی که اگر SHSH ذخیره شده، بهت بدن.
      اين سايت با اينترنت ايرانسل باز نميشه
      من ecid رو با usbview بدم ميشه؟
      چون ecid كه تو tu نشون ميده فرق مى كنه با اين
      اگه ميشه من ecid رو مى گم خودتون زحمتش رو بكشيد
      ممنون ميشم

نظر

• سلام من ايپد٢ ٣ جي دارم با فيرمور ٤.٣.٥ كه جيلبريك نميشه ميتونم به ٥ بتا اپگريد كنم و جيلبريك كنم امكانش هست ؟ 

نظر

• نوشته اصلی توسط nadder نمایش پست ها
          سلام من ايپد٢ ٣ جي دارم با فيرمور ٤.٣.٥ كه جيلبريك نميشه ميتونم به ٥ بتا اپگريد كنم و جيلبريك كنم امكانش هست ؟
          نه چون ۵ هم برای ایپد ۲ جیل نشده در ضمن چون شما ۳ جی هستید بیس باندتون اپدیت میشه و باید تا اومدن ۵ اصلی صبر کنید

نظر

اين ecid منه اگه ميشه خودتون زحمتش رو بكشيد چون سايت با اينترنته ايرانسل باز نميشه
            0000005239149D2E

نظر

• نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
              اين ecid منه اگه ميشه خودتون زحمتش رو بكشيد چون سايت با اينترنته ايرانسل باز نميشه
              0000005239149d2e
              من پرسیدم.
              برای آیپد ۲ با این ecid، متاسفانه shsh برای فرم ویر ۴.۳.۳ ثبت نشده. فقط برای ۴.۳.۵ ثبت شده که خب بی فایده*است.

نظر

• راستی، شما خودت با TU هم می تونی چک کنی. باید Manual ECID رو بزنی و از اینجا یه دیوایس تستی بسازی و Save SHSH رو بزنی ببینی چی ذخیره می کنه. به همین راحتی !

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                  نه چون ۵ هم برای ایپد ۲ جیل نشده در ضمن چون شما ۳ جی هستید بیس باندتون اپدیت میشه و باید تا اومدن ۵ اصلی صبر کنید
                  ممنون
                  جیل تتر یا آن تتر برام مهم نیست کلا میشه یا نه ؟
                  در ضمن میتونم با داشتن فایل shsh به 4.3.5 فعلی برگردم ؟
                  ویرایش توسط nadder : https://i-phone.ir/forums/member/68654-nadder در ساعت 17-09-2011, 10:26 AM

نظر

ممنون
                    نخیر کلا نمیشه چون جیلی که واسه این دیوایس ها اومده تتر هست ولی کلا ایپد ۲ رو نه تتر نه انتترد ساپورت نمیکنه

نظر

ممنون
                      نخیر کلا نمیشه چون جیلی که واسه این دیوایس ها اومده تتر هست ولی کلا ایپد ۲ رو نه تتر نه انتترد ساپورت نمیکنه
                      در ضمن با shsh بله میتونید به همین ۴•۳•۵ برگردید

نظر

برو به لینک زیر و ECID دستگاهت رو بده و از کسانی که اونجا مسؤول هستن سؤال کن، اگر براش SHSH ذخیره شده باشه بهت می*گن.
                        ضمن اینکه امتحان کردنش ضرری واست نداره !
                        چون الان که ۴.۳.۴ داری، جیلبرک نشده، پس اگر به ۴.۳.۳ نتونی ری*استور کنی، چیزی رو از دست ندادی. ( یادت باشه قبل از هر کاری SHSH رو ذخیره کنی که بتونی دوباره به ۴.۳.۴ برگردی ! یا می*تونی به ۴.۳.۵ بری، فرقی توی جیلبرک نشدن ندارن ! )
                        تو كدوم قيمتش بايد برم؟

الان من چطوري بايد از همين فرم وير ٤٠٣٠٤ اي كه دارم shsh تهيه كنم ؟

ممنون

نظر

• سلام

TinyUmbrella
                          رو که باز میکنم وسط برنامه مینویسه
                          tinyumbrella tss server is not runing

حالا نحوه shsh گرفتم یه چه صورت هستش رو نمیدونم ؟
                          و اینکه حالا از کجا بفهمم shsh گرفته شده یا اینکه نه ؟

نظر

ممنون
                            البته برای برگشتن به ۴.۳.۵ در حال حاضر نیازی به shsh نیست !
                            خیلی راحت با آیتوینز به ۴.۳.۵ ری*استور می*کنید !
                            ( چون در حال حاضر آخرین ورژن پایدار ۴.۳.۵ هست. ورژن ۵ هنوز نسخه*ی آزمایشیه و نهایی نیومده )

نظر

• نوشته اصلی توسط leo8613187 نمایش پست ها
                              سلام

TinyUmbrella
                              رو که باز میکنم وسط برنامه مینویسه
                              tinyumbrella tss server is not runing

حالا نحوه shsh گرفتم یه چه صورت هستش رو نمیدونم ؟
                              و اینکه حالا از کجا بفهمم shsh گرفته شده یا اینکه نه ؟
                              عزیز من قبلا توضیح دادم. لطفاً قبل از اینکه بپرسی، برو دقیق بخون.
                              ۱- توی قسمت Advance، تیک گزینه*های Save All SHSH و Request SHSH from Cydia رو بزن.
                              ۲- دکمه*ی Save SHSH رو بزن.
                              ۳- توی قسمت Log، می نویسه که برای چه ورژن*هایی SHSH رو تونسته از Cydia دانلود کنه ! اون خط هایی که توش رنگ قرمز به کار رفته، یعنی اون ورژن رو نداشته و اون خط هایی که توش رنگ سبز به کار رفته، یعنی تونسته SHSH رو از سیدیا بگیره.

نظر

عزیز من قبلا توضیح دادم. لطفاً قبل از اینکه بپرسی، برو دقیق بخون.
                                ۱- توی قسمت Advance، تیک گزینه*های Save All SHSH و Request SHSH from Cydia رو بزن.
                                ۲- دکمه*ی Save SHSH رو بزن.
                                ۳- توی قسمت Log، می نویسه که برای چه ورژن*هایی SHSH رو تونسته از Cydia دانلود کنه ! اون خط هایی که توش رنگ قرمز به کار رفته، یعنی اون ورژن رو نداشته و اون خط هایی که توش رنگ سبز به کار رفته، یعنی تونسته SHSH رو از سیدیا بگیره.
                                این کارهارو انجام دادم

ولی shsh نمیگیره از این 4.3.5 علتش چیه ؟؟؟؟؟؟
                                5.0.11 استفاده می کنم

وقتی برنامه رو باز میکنم 3 تا پنجره میاد که یه چیزایی میگه !!!

چیکار کنم

09/19/2011 12:51:27.982 iPad23G 4.3.5 (8L1)-2089652673807 already exists! Skipping... 09/19/2011 12:51:28.684 For version [iPad23G 4.3.4 (8K2)] - This device isn't eligible for the requested build.

دستگاهم 4.3.4 هست
                                ویرایش توسط leo8613187 : https://i-phone.ir/forums/member/64263-leo8613187 در ساعت 19-09-2011, 12:52 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X