اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش گرفتن shsh در آيپد٢

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نگران این shsh نباش!ثابت شده واسم که قفل یه دستگاه شکسته بشه بعدش همه کاری باهاش ممکنه!بزار جیلبریک بشه!اونقدر روش ممکنه بعدش بیاد واسه جیلبریک که دیگه ادم دغدغه این shsh نداشته باشه!البته امیدوارم!

نظر

دوستان يكي بگه : چطور ميشه ازshsh كه رويpc فقط رويpc ذخيره شده استفاده كرد ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط haamid نمایش پست ها
        منم همين رو مي خوام بدونم. مگر نه اينكه shsh حتماً بايد رو سرور سيديا باشه كه بعداً بتونيم دانگريد كنيم؟ خوب پس چه فايده داره يه فايل رو هارد خودمون save كنيم؟ يعني ميشه بعدا آپلودش كنيم رو سرور سيديا؟

نظر

دوستان يكي پاسخ بده لطفا

نظر

منم يه پاسخ مي خواهم برا من tiny umbrella روي يه صفحه كوچيك اولش قفل ميكنه اصلا باز نميشه shsh نگيري چي ميشه ؟
            اگه ورژن جديد تر بياد ميشه گرفت يا نه

يكي يه توضيح كامل بده با tiny umbrella دقيقا بايد چه كنيم

نظر

نوشته اصلی توسط haamid نمایش پست ها
              سلام
              اول از همه هر برنامه اي كه ممكنه از پورت مورد نياز tiny umbrella استفاده كنه رو ببنديد و ايتونز هم بسته باشه بعد tiny رو باز كنيد و start tss server رو بزنيد و حالا ايتونز رو باز و ريستور كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط nikki.ripper نمایش پست ها
                از این لینک دانلود کنید.ببین این مشکل برای اینه که جاوا ران نمیشه تو سرویس های ویندوزت.
                download java for windows firefox
                java downloads for all operating systems
                مشکلش فقط همینه.از یکی از این دوتا.
                من جاوا رو هم دانلود کردم ریستارت هم کردم اما تاینی بازم نصب نشد
                ظاهرا باید آخرین ورژن جاوا باشه من از یه سایت ایرانی آخرین ورژن رو دانلود کردم از خود سایت جاوا دانلود نمیشد
                ویرایش توسط Khodegolam : https://i-phone.ir/forums/member/60743-khodegolam در ساعت 06-07-2011, 11:13 AM

نظر

برای من بعد از برداشتن اون 2تا تیک سیدیا(چون آیپد 2 دارم) توی لوگ اینا اومد، درحالیکه من 4.3.1 بود ورژنم
                  http://myup.ir/images/22680384941168794756.jpg
                  الان این درست سیو شده؟!

نظر

سلام دوستان!
                    من فردا میخوام iPad2 بگیرم!
                    اگه فریمورش 4.3.3 باشه مستقیما جیل بریک کنم یا نیاز به کار دیگه ای هم هست؟؟؟
                    من تمام صفحاتو خوندم! ولی SHSH رو نفهمیدم! توضیح میدید؟؟؟

نظر

من توضیح دادم برای دوستان عزیز صفحه ی قبل.مبارک باشه ایشالا.اس اس شما شماره chip ی هست که روی دستگاهتونه.که با توجه به ورژن شما تغییر میکنه.بهتره شما اول اس اس تو با تاینی سیو کنی.این کارت باعث میشه که بعدا بتونی به همین فرم ویر ریستور کنی.شما باید سیو کنی اس اس تو اول.که آموزششو صفحه ی اول داریم.بعد با خیال راحت جی بی کنی.

نظر

این اس اس برای این سیو میشه که اپل به دستگاه هایی که میخوان به ورژنی که جی بی میشه ریستور کنن،این اجازه رو نمیده.بنابرین ما این اس اس و توی سرور سیدیا سیو میکنیم و آیتونز هم فکر میکنه که داره از اپل اجازه میگیره در صورتی که داره از سیدیا میگیره.این آسونترین تعریفی بود که میسد کرد.امیدوارم فهمیده باشید!

نظر

نوشته اصلی توسط Khodegolam نمایش پست ها
                          برای من بعد از برداشتن اون 2تا تیک سیدیا(چون آیپد 2 دارم) توی لوگ اینا اومد، درحالیکه من 4.3.1 بود ورژنم
                          http://myup.ir/images/22680384941168794756.jpg
                          الان این درست سیو شده؟!
                          بله فکر کنم،شما روی تب Console نگاه کن و ببین اون SAVED SHSH FOR iPad با ورژنت همخونی داره یا نه.اگه داشت یعنی You Are Good To Go,Bro.

نظر

با سلام به همه دوستان
                            من یک ipad2 دارم با ورژن 4.3.3
                            چرا نمیتونم با تاینی از دستگاهم اس اچ اس اچ 4.3.3 بگیرم ؟
                            4.3.4 و ios5 رو میده اما 4.3.3 نمیده
                            لطفا راهنمایی کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط s_amir_siheily نمایش پست ها
                              با سلام به همه دوستان
                              من یک ipad2 دارم با ورژن 4.3.3
                              چرا نمیتونم با تاینی از دستگاهم اس اچ اس اچ 4.3.3 بگیرم ؟
                              4.3.4 و ios5 رو میده اما 4.3.3 نمیده
                              لطفا راهنمایی کنید.
                              این به خاطره اینه که اپل از زمانی که فریمور جدید ریلیز میشه اجازه ی گرفتن shsh رو تو فریمور های دیگه می بنده !
                              مثلا :
                              حالت فعلی ریلیز فریمور 4.3.3 -----> می تونید shsh 4.3.3 رو بگیرید
                              حالت جدید ریلیز فریمور 4.3.4 -----> چون 4.3.4 ریلیز شده نمی تونید shsh 4.3.3 رو بگیرید !

نظر

نوشته اصلی توسط lincoln نمایش پست ها
                                این به خاطره اینه که اپل از زمانی که فریمور جدید ریلیز میشه اجازه ی گرفتن shsh رو تو فریمور های دیگه می بنده !
                                مثلا :
                                حالت فعلی ریلیز فریمور 4.3.3 -----> می تونید shsh 4.3.3 رو بگیرید
                                حالت جدید ریلیز فریمور 4.3.4 -----> چون 4.3.4 ریلیز شده نمی تونید shsh 4.3.3 رو بگیرید !
                                یعنی نمیشه تحت هیچ شرایطی برم 4.3.4 و دوباره بیام 4.3.3 ؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X