اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دان گرید بیس بند2.30 به 2.28

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام من ایفون 3g دارم .بیسبا ندش هست 04.26.08 میخوام به 02.28. بیارم ورزن گوشی هست 2.2 ایا حتما با 2.1 میشه تغییر داد ممنون

نظر

سلام من ایفونم رو ازat&t خریدم و حالا میخوام فقط جیلبریک کنم. ولی مشکل اینه که بیسباند2.30 و برای داونگرید باید با برنامه ای دانگرید بشه که از توی سیدیا باید نصب بشه ولی من سیدیا ندارم حالا چه کار کنم

نظر

شما مشكل قفل شدن دارين ؟ اگه شما در جايي هستين كه سيم كارت شما عادي كار ميكنه يعني اگه از سيم آنلاك استفاده نميكني خوب با خيال راحت ريستور كن بد جيلبريك كن
        اينم QuickPwn براي 2.2.1
        http://www.i-phone.ir/forums/thread2608.html

نظر

با سلام
          من گوشیم رو آبدیت کردم به ورزن 2.2.1 بیس باندم شده 2.30 و نرم افزار سیدیا ندارم که از توضیحات شما استفاده کنم
          میشه راهنماییم کنید ؟؟؟؟؟؟؟

نظر

دوست عزيز شما بايد با QuickPwn جيلبريك كني اينجام آموزش و برنامه و ....

نظر

با سلام
              من قسمت های مختلف این فروم را نگاه کردم ولی چیزی در مورد نحوه نصب کردن خود cydia روی آیفون ندیدم.
              من IPhone 3G Version 2.2.1 with firmware 02.30.03 دارم.

و سوال بعدی این که نصب کردن سیدیا امکان از بین بردن اطلاعات را دارد یا خیر ؟

نظر

سلام دوست عزیز م ، ضمن خیر مقدم به سایت خودتون
                عرضم به حضورتون که ، شماهر جای سایت کلمه جیلبریک ( jailbreak) یا آنلاک کردن آیفون ببینید ، نصب سی دی یا هم همراش هست
                نصب سی دی یا خیلی راحته کافیه برنامه quickpwn رو از سایت quickpwn.com مربوط به آیفون خودتون رو دانلود کنید و به راحتی نصب کنید و کار هایی که در حین نصب می گه به خوبی انجام بدید ، به همین راحتی سی دی یا نصب می شه

سی دی یا در آیفون ، مثل هک کردن موبایل های دیگه می مونه ، در واقع فولدر ها و در کل سورس آیفون رو هک می کنه ( آنلاک می کنه یا باز می کنه ) ، پس چیزی رو کم نمی کنه فقط محدودیتی که خود اپل برای دسترسی به سورسش گذاشته اون رو نامحدود می کنه

به امید موفقیت چیز.

نظر

هنوز هم نميشه بوت لودر 5.9 رو دانگريد كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط nsrfth نمایش پست ها
                    هنوز هم نميشه بوت لودر 5.9 رو دانگريد كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                    متاسفانه هنوز خبری نیست

نظر

سلام مجدد
                      دوست عزیز من نرم افزار iTunes ورژن آخر رو نصب کردم و همچنین iPhone1,2_2.2.1_5H11_Restore.ipsw را هم دانلود کردم. بعد گوشی رو به حالت DFU بردم و بعد فایل را انتخاب کردم و شروع کرد به restore بعد یک نواری روی گوشی ظاهر شد که شروع به پر شدن کرد تقریبا 20% پیش رفته بود که گوشی خاموش شد و دوباره خودش روشن شد. عکس اتصال سیم USB به iTunes روی گوشی نمایش داده می شد. چندین دقیقه به همین صورت بود بعد گوشی خاموش شد. ولی iTunes در کامپیوتر همچنان داره عملیاتی انجام میده و این تیتر رو زده:
                      Verifying iPhone Software ...
                      یک نواری مثل نوار لود ویندوز اکس پس هی در حل رد شدن هست و هیچ تعغیری نمی کنه الان بیشتر از یک ساعت شده به همین صورته.

گوشی کاملا به کامپیوتر وصل هست حتی در Device Manager نشون میده.
                      همان طور که گفتم من iPhone 3G Version 2.2.1 firmware 02.30.03 دارم. 

نظر

با سلام
                        من 2تا آیفون دارم
                        ورژنش 2.1 بود با جلیبرینگ به 2.2 آپدیت کردم
                        یکیش آنتن داره ولی اون یکی نداری
                        با هر جیزیم که تونستم آنلاک کردم ولی فایده نداشت
                        اگه کمکم کنید ممنون میشو
                        ویرایش توسط dj_h1988 : https://i-phone.ir/forums/member/3767-dj_h1988 در ساعت 08-06-2009, 10:42 PM

نظر

staritc شما فقط كافي ويندوز عوض كني يا از يك pc ديگه اين كار رو انجام دهيد

dj_h1988 شايد يكيش فكتوري باشه اون يكي نباشه يك بار yellowsn0w رو از cydia نصب كنيد و خاموش روشن كنيد اميدوارم مشكل حل بشه

نظر

هر جفتشونو از نمایندگی خود اپل از عربستان خریدیم
                            ار yellowsn0w رفتم ولی فایده ای نداشته
                            کامپیوترو عوض می کنم اینشالاه که درست می شه

نظر

salam dostan lotfan dar morede downgrade baseband 5.9 komak konid
                              مديريت انجمن:دوست عزيز طبق قوانين انجمن لطفا فارسي تايپ كنيد.
                              ویرایش توسط paj : https://i-phone.ir/forums/member/260-paj در ساعت 11-06-2009, 09:20 AM دلیل: تايپ پينگليش

نظر

آیا میشه بوت لودر 5.9 رو به 5.8 تغییر داد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X