اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش آپدیت به فیرم ویر ۳.۰ بتا ۲

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ahoorayan نمایش پست ها
    سلام
    من گوشيم luck شدبا ورژن 2.2.1 آنتنش رفته اگه با 3بتا رستور كنم آنتنم مياد؟؟؟؟؟؟
    خوب همون 2.2.1 رو آنلاک کن
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

جطوري؟ base band گوشيم 2.30.03شده!!!

نظر

نمی شه . بیس باند گوشی من به 4.24.02 تغییر کرده با اینکه به 2.21 هم برگشتم اما هیچ تغغیری نکرده ....

نظر

سلام. من فريمور رو دانلود كردم. پسوندش رو هم عوض كرم ولي ايتيونز نميشناسه

نظر

لطفا براي من كه تازه كار هستم يك توضيح كوچك بدهيد
            من آنلاك كردن رو بلدم .ولي مي خواهم بدونم آيفون من كه G2 است و الان فريم 2.2.1 روش است رو مي تونم G3 كنم فكر نكنم منظور شما اين بوده
            منظور شما آيا اينه كه من فريم 2.2.1 رو به فريم 3 با نسل G2 ببرم اگر درسته مشكلي نداره
            من زياد وارد نيستم راهنمايي بفرمايد

نظر

نوشته اصلی توسط mast3000 نمایش پست ها
              لطفا براي من كه تازه كار هستم يك توضيح كوچك بدهيد
              من آنلاك كردن رو بلدم .ولي مي خواهم بدونم آيفون من كه G2 است و الان فريم 2.2.1 روش است رو مي تونم G3 كنم فكر نكنم منظور شما اين بوده
              منظور شما آيا اينه كه من فريم 2.2.1 رو به فريم 3 با نسل G2 ببرم اگر درسته مشكلي نداره
              من زياد وارد نيستم راهنمايي بفرمايد
              دوست من 2g و 3g مدل گوشی هست و سخت افزاریه ! فیرم ویر ورژن سیستم عاملی هست که روی گوشی شما نصب میشه و اون قابل تغییره . بله منظور اینه که شما گوشی 2g با فیرم ویر 2.2.1 رو به فیرم ویر 3 آپگرید کنید . که من اون رو هم به شما پیشنهاد نمیکنم چون این ورژن از ورژن 3 ورژن نهایی نیست و بتا هست و مشکلات خاص خودش رو داره . شما 1 ماه و نیم دیگه صبر کنید تا نسخه نهایی 3 بیاد اون وقت آپگرید کنید .

نظر

age kasi midone mobileinstaltion 3 beta 3 chie mam nono

اخطار : لطفا به فارسی بنویسید ، این آخرین اخطار به شماست
                ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 27-04-2009, 12:40 PM

نظر

آیفون من 3G هست اما آنلاک فکتوری نیست ، وقتی می خوام با iTunes ریستور کنم ارور 1013 میده

FW : iPhone1,2_3.0_7A259g_Restore رو دانلود کردم ، اونی که آدرسش رو دادید رو هم دانلود کردم که win pwn ایراد گرفت و 7A259g رو قبول می کرد .

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم ...

نظر

نوشته اصلی توسط wwwbfcom نمایش پست ها
                    آیفون من 3G هست اما آنلاک فکتوری نیست ، وقتی می خوام با iTunes ریستور کنم ارور 1013 میده

FW : iPhone1,2_3.0_7A259g_Restore رو دانلود کردم ، اونی که آدرسش رو دادید رو هم دانلود کردم که win pwn ایراد گرفت و 7A259g رو قبول می کرد .

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم ...
                    اگه شما 3g دارید من اصلا به شما پیشنهاد نمیکنم به این ورژن آپگرید کنید چون باعث تغییر Baseband میشه و به مشکل میخورید ! تا انتشار نسخه کامل و نهایی 3 صبر کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                      اگه شما 3g دارید من اصلا به شما پیشنهاد نمیکنم به این ورژن آپگرید کنید چون باعث تغییر Baseband میشه و به مشکل میخورید ! تا انتشار نسخه کامل و نهایی 3 صبر کنید .
                      ای وااااااایییی

ولی من این کارو کردم و الانم که به 2.2 دانگرید کردم آنتن ندارم دیگه ...

نظر

ميشه يه تضيح واضح براي نصب برنامه هاي Ipa در فريمور 3.0 بتا بدين؟؟؟

نظر

من دوباره دارم یه اشتباه بزرگ انجام میدم و یه چیزی مینویسم
                          خدا کنه دوباره یه هفته منو از دسترسی به سایت محروم نکنند آقایون مدیران
                          یاسین جان یه سوال دارم من 2g دارم به فریمور 2.2
                          اگه برم به 3 راحت میتونم دوباره به 2.2 برگردم یا منم مثل بقیه بچه های 3gدار به مشکل بیس بند و اینجور قضایا میخورم
                          راستی با همون quickpawn که 2.2 میکنم میتونم به 3 برم یا باید quickpawn جدید دانلود کنم
                          خیلی کارتون درسته

خداوندا مرا مورد غضب مدیران قرار مده

نظر

مشکلی نیست دوست من 2g راحت به 3 اپگرید و دانگرید به 2.2 میشه بدون هیچ مشکلی .

نظر

احمد جان چرا محروم بشی؟ دیگه ادم حق سوال رو داره همیشه
                              حق با جناب oosin هست . کلآ توی 2g هیچوقت مشکل baseband نخواهید داشت فقط اگر میخای دانلود کنی 3 بتا 2 رو نگیر اصلآ خوب نیست و حتمآ بتا 2 رو بگیر

نظر

سلام. من هر چي برنامه از Isy ميگيرم بدون مشكل instal ميشه ولي اجرا نميشه. من فريمور 3.0 بتا 3 رو روي 2g ريختم. لطفا هر كي ميدونه راهنماييم كنه.

نظر

صبر کنید ..
                                X