اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آدرس فایل ها در آیفون با winscp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط javad4338 نمایش پست ها
    آقایون سلام خسته نباشید

یه سوال داشتم.اونم اینه که اگر این فایلها و فولدرها رو توی کامپیوتر ذخیره کنم و بعد گوشیمو restor کنم میشه دوباره همشونو سر جاشون بزارم و ازشون استفاده کنم ؟البته من برنامه ها و sms , contact از همه برام مهمتر هستن و اگر نمیشه باید چیکار کنم؟
    دوست من برنامه ها بحثش متفاوت هست.

شما از این طریق میتونید sms.contact.weather.note.store.calender رو بک آپ بگیرید و بعد از ریستور میتونید replace کنید و استفاده کنید.

در مورد برنامه ها هم شما باید فایل ipa برنامه ها رو داشته باشین

تا بعد از ریستور یتونید دوباره نسبش کنید

نظر

نوشته اصلی توسط rezajaambax نمایش پست ها
      دوست من برنامه ها بحثش متفاوت هست.

شما از این طریق میتونید sms.contact.weather.note.store.calender رو بک آپ بگیرید و بعد از ریستور میتونید replace کنید و استفاده کنید.

در مورد برنامه ها هم شما باید فایل ipa برنامه ها رو داشته باشین

تا بعد از ریستور یتونید دوباره نسبش کنید

ممنون از اینکه انقدر سریع جوابمو دادین.آخه من حدود 60 هزار تومن دادم نرم افزار ریختن اما فایلاشونو ندارم.پس یعنی دوباره باید هزینه کنم.مرسی از راهنمائیتون.خوش باشید
      خدا نگهدار

نظر

ممنون از اینکه انقدر سریع جوابمو دادین.آخه من حدود 60 هزار تومن دادم نرم افزار ریختن اما فایلاشونو ندارم.پس یعنی دوباره باید هزینه کنم.مرسی از راهنمائیتون.خوش باشید
        خدا نگهدار
        دوست من شما 60 تومن دادین 11 صفحه برنامه ریختین بدون اینکه خود فایل رو داشته باشین.

خب از سایت های مختلف دانلود کنین مثل : www.apptrackr.org

که هم فایل رو داشته باشین و هم خواستین ریستور کنید بتونید دوباره برنامه ها رو نصب کنین.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

عزیز دل این چیزا که ارزش نداره شما کارتون خیلی بیشتر از این حرفا ارزش داره . واقعا اگر اینترنت با سرعت درست و حسابی داشتم مجبور نبودم پول بدم .به نظر شما dvd نرم افزار و بازی انجمن رو بخرم به نفعم نیست؟آخه مجبورم گوشی رو ریستور کنم اگر اونارو داشته باشم خوبه دیگه.
          البته 20 صفحه برنامه نصب کرد هرچند زیاد تفاوتی نداره چه میشه کرد ناشیانه وارد عمل شدم
          ویرایش توسط javad4338 : https://i-phone.ir/forums/member/18371-javad4338 در ساعت 31-05-2010, 04:09 PM

نظر

عزیز دل این چیزا که ارزش نداره شما کارتون خیلی بیشتر از این حرفا ارزش داره . واقعا اگر اینترنت با سرعت درست و حسابی داشتم مجبور نبودم پول بدم .به نظر شما dvd نرم افزار و بازی انجمن رو بخرم به نفعم نیست؟آخه مجبورم گوشی رو ریستور کنم اگر اونارو داشته باشم خوبه دیگه.
            البته 20 صفحه برنامه نصب کرد هرچند زیاد تفاوتی نداره چه میشه کرد ناشیانه وارد عمل شدم
            حتماً dvd نرمافزاری رو بگیر به دردت میخوره

منم اول از dvd شرع کردم

بعد با اینترنت شروع کردم به دانلود

نظر

نوشته اصلی توسط rezajaambax نمایش پست ها
              حتماً dvd نرمافزاری رو بگیر به دردت میخوره

منم اول از dvd شرع کردم

بعد با اینترنت شروع کردم به دانلود

حتما این کار رو انجام میدم.

خدائی من انجمن آیفون و تمامی کاربرا و تمامی اساتید اینجا رو دوست دارم. خیلی با حال هستین همتون

[/quote]

نظر

من 2 روزه نمیتونم به winscp وصل بشم !! همه مراحل رو درست دوباره انجام دادم، اما...
                اساتید لطفا راهنمایی کنند

نظر

سلام و خسته نباشید من میخواستم آهنگ دلخواه برای sms بذارم ولی نمیدونم چطوری لطفا راهنمائی کنید

نظر

سلام ادرس زنگ sms کجاست؟

نوشته اصلی توسط vahid92 نمایش پست ها
                    سلام
                    من یه همچین تاپیکی که همه ی آدرس های مهم رو یجا داشته باشه ، ندیدم . به همین دلیل این تاپیکو باز کردم تا آدرسایی که به صورت پراکنده در این انجمن اومده رو یجا جمع کنم و یه توضیح مختصری در باره ی اونا بدم .

آیتونز :
                    /private/var/mobile/Media/iTunes_Control/
                    اینجا یه فولدر هست که همه ی آهنگ هایی که در آیتونز گوش می دید توی چند تا فولدر کدگذاری شده قرار داره . و اسم آهنگا هم عوض شده . در واقع اپل به این شکل دسترسی ما رو با برنامه های iPhone Browser به آهنگ های آیپاد قطع کرده . و ما رومجبور به استفاده از نرم افزار آیتونز کرده !!

برنامه Ipa :
                    /var/mobile/Applications/
                    برنامه هایی که با آیتونز نصب شده و دارای فرمت ipa می باشند به صورت چند فولدر کدگذاری شده قابل دسترسی اند . برای اطمینان خاطر بهتره که پرمیژن همه ی اینا 777 یا 755 باشه .

برنامه های Deb :
                    /Applications/
                    /var/stash/Applications.bgyqIQ/
                    برنامه هایی که توسط اینستالر یا سیدیا یا ترمینال نصب می شوند در اینجا قرار می گیرند. همچنین می تونید فایل های pxl رو به صورت دستی در اینجا نصب کنید .
                    آموزش نصب فایل های pxl
                    آموزش نصب برنامه های cydia بصورت دستی

والپیپر :
                    /Library/Wallpaper/
                    /var/stash/Wallpaper.gywt87/
                    برای دستکاری والپیپر ها می تونید از این فولدر استفاده کنید .

تم :
                    /Library/Themes/
                    /var/stash/Themes.4GyyVe/
                    تم هایی که با برنامه های اینستالر و سیدیا دانلود می شود در اینجا قرار می گیرد . همچنین شما می توانید تم هایی را که با کامپیوتر دانلود کردید ، به این فولدر انتقال دهید و با winterboard اجرا کنید .

رینگتون :
                    /Library/Ringtones/
                    /var/stash/Ringtones.2yowLq/
                    برای عوض کردن رینگتون از این فایل ها استفاده می شود . که آموزش آن در سایت وجود دارد .

فونت ها :
                    System/Library/Fonts/Cache
                    فونت هایی که در آیفون استفاده می شن در این آدرس قرار دارن . شما می تونید فونت هایی رو که عزیزان در این انجمن طراحی می کنن رو دانلود کرده و به این آدرس انتقال دهید . بعد از انتقال خواهید دید که فونت متن شما عوض شده .

دانلود ها :
                    /var/mobile/Library/Downloads/
                    فایل هایی که با سافاری دانلود می شود در این فولئر قرار می گیرند .

کانتکت ها :
                    /var/mobile/Library/AddressBook/

تقویم روزانه :
                    /var/mobile/Library/Calendar/

نوت ها :
                    /var/root/Library/Notes/

برای گرفتن نسخه ی پشتیبان به صورت دستی می توانید تمام فایل های درون این فولدرها راکپی کرده و بعدا دوباره replace کنید . مخصوصا در مورد کانتکت ها و calendar می تونید دوتا فایل که دارای فرمت .sqlitedb هست رو کپی کنید و بعدا دوباره replace کنید . برای نوت هم فایل notes.db را کپی کرده و بعدا replace کنید .

اگه آدرسی از قلم افتاده لطفا بفرمایید تا اضافه کنم .
                    خودمم یه سوال داشتم که Photo Library آدرسش چیه ؟؟
                    ...............................................
                    کسی میدونه ادرس زنگ sms کجاست؟

نظر

نوشته اصلی توسط daeigoloo نمایش پست ها
                      ...............................................
                      کسی میدونه ادرس زنگ sms کجاست؟
                      تاپیک زیر رو که عزیزان تازه زدن بخون یه راه خیلی راحت توش هست
                      در ضمن برنامه های دیگه هم معرفی شده

چگونه آهنگ های مورد علاقه خود را به Ringtone تبدیل کنیم

نظر

با سلام.
                        من قبلا یک سری عکس با ایفونم گرفته بودم.
                        بعد گوشی رو مجبور شدم ریستور کنم.
                        از عکسا بکاپ دارم.
                        الان چند وقته عکس گرفتم با گوشیم.
                        من اون عکسامو چجوری دوباره بریزم تو قسمت Camera roll ?

نظر

نوشته اصلی توسط emybmwm3 نمایش پست ها
                          با سلام.
                          من قبلا یک سری عکس با ایفونم گرفته بودم.
                          بعد گوشی رو مجبور شدم ریستور کنم.
                          از عکسا بکاپ دارم.
                          الان چند وقته عکس گرفتم با گوشیم.
                          من اون عکسامو چجوری دوباره بریزم تو قسمت Camera roll ?
                          با itunes بکاپ گرفته بودی ؟ اگه با itunes بوده و بعد از restore , گزینه new iPhone رو زدی فکر نکنم کاری بشه انجام داد .

نظر

تاپیک زیر رو که عزیزان تازه زدن بخون یه راه خیلی راحت توش هست
                            در ضمن برنامه های دیگه هم معرفی شده

چگونه آهنگ های مورد علاقه خود را به Ringtone تبدیل کنیم

وحیدخان این لینک ارتباطی به sms نداره و در رابطه با نحوه ساخت Ringtone هست.ایشون در مورد مسیر زنگهای sms پرسیده اتفاقا سئوال من هم هست (با توجه به اینکه من الان 4.1 )هستم
                            1- زنگهای sms تو کدوم مسیر هست؟و چطوری میشه زنگی رو جایگزین کرد؟(قبلا یه آموزش بود اما الان پیداش نکردم)
                            2-مسیر بک گراند صفحه sms ؟ می خوام خودم یه عکس دلخواه بزارم(تو ورژنهای فبل تو سورس انجمن یه برنامه این کار رو میکرد اما رو 4.1 جواب نمیده)
                            3-تو لاک اسکرین می خواستم slid to unlock رو کلا بردارم.متنش رو نمیگم ها،کلا حذف بشه(اون برنامه که واسه ورژنهای قبلی این کار رو میکرد رو 4.1 جواب نمیده)
                            ویرایش توسط Arsal4n : https://i-phone.ir/forums/member/1023-arsal4n در ساعت 18-10-2010, 12:41 AM

نظر

چرا کسی جواب نمیده؟یعنی واقعا دوستان جوابی ندارن واسه این سئوالها

نظر

سلامApplications/
                                صورت دستی[/URL]

والپیپر :
                                /Library/Wallpaper/
                                /var/stash/Wallpaper.gywt87/
                                برای دستکاری والپیپر ها می تونید از این فولدر استفاده کنید .

تم :
                                /Library/Themes/
                                /var/stash/Themes.4GyyVe/
                                تم هایی که با برنامه های اینستالر و سیدیا دانلود می شود در اینجا قرار می گیرد . همچنین شما می توانید تم هایی را که با کامپیوتر دانلود کردید ، به این فولدر انتقال دهید و با winterboard اجرا کنید .

رینگتون :
                                /Library/Ringtones/
                                /var/stash/Ringtones.2yowLq/
                                برای عوض کردن رینگتون از این فایل ها استفاده می شود . که آموزش آن در سایت وجود دارد .

ف

اقا دو تا سوال

اون اعدادی که بعد از دات گذاشتیRingtones.2yowLqتو گوشی شخص دیگه متفاوته؟ چون واسه من فرق می کنه

سوال دوم من رینگتون از بخش رینگتون ها گرفتم اصلا نشون نمیده ریبوت و ریسپرینگ هم کردم
                                چاره چیه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X