اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب فایل های pxl

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام بچه ها این نرم افزار pc suite را من دانلود کردم و اصلا باز نمیشه و dont send میده ولی من یه شماره دیگه pc suite را نصب کردم ولی وقتی میخواد بره داخل برنامه میگه اول باید گوشیتون را ریستارت کنید سپس وارد برنامه بشید میشه کسی من را راهنمایی کنه که این حرفش یعنی چی چجوری باید ریستارت بکنم آیا اصلا انجام بدم این کار را.

نظر

نوشته اصلی توسط taxi4 نمایش پست ها
      سلام بچه ها این نرم افزار pc suite را من دانلود کردم و اصلا باز نمیشه و dont send میده ولی من یه شماره دیگه pc suite را نصب کردم ولی وقتی میخواد بره داخل برنامه میگه اول باید گوشیتون را ریستارت کنید سپس وارد برنامه بشید میشه کسی من را راهنمایی کنه که این حرفش یعنی چی چجوری باید ریستارت بکنم آیا اصلا انجام بدم این کار را.
      خب ریستارت کن تا کار کنه باید به فایل نصب کنه رو گوشیت خبری نیست ..

نظر

خب دوست عزیز یه زحمت میکشی بگی چجوری باید ریستارت کنم بد اگر ریستارت کنم یه وقت آنلاکم پاک نمیشه بد اگر محبت کنی این برنامه Inistaler هم لینکش را بزاری برام ممنونت میشم................شرمنده ام به خدا انقدر سئوال پرسیدم

نظر

نوشته اصلی توسط Taxi4 نمایش پست ها
          خب دوست عزیز یه زحمت میکشی بگی چجوری باید ریستارت کنم بد اگر ریستارت کنم یه وقت آنلاکم پاک نمیشه بد اگر محبت کنی این برنامه Inistaler هم لینکش را بزاری برام ممنونت میشم................شرمنده ام به خدا انقدر سئوال پرسیدم
          home و power رو همینطور نگه دار تا لوگو اپل ظاهر شه و بعد ول کنی میشه ریستارت.
          installer ! که دیگه نسلش انقراض شد و سورسی براش وجود نداره سازندش بجاش ICY رو ساخته در حال حاظر فقط ICY هست و cydia

نظر

سلام من برنامه رو دانلود کردم ولی بعد از آپدیت زبونش ژاپنی شد لطفا کمک کنید

نظر

سلام
              من با این روش یک سری برنامه PXL رو گوشیم نصب کردم و ریستارت هم کردم توی گوشیم هم همه برنامه ها اومدند ولی وقتی می خوام اجرا کنم به محض اینکه می خواد load بشه میاد بیرون. permission هم درسته . در ضمن ایرانسل هم ندارم که با Cydia کانکت بشم. چه کنم ؟؟؟؟؟

نظر

یه راه خیلی خیلی ساده تر :
                تبدیل pxl به zip
                باز کردن ...
                drag کردن فولدر .app به قسمت application برنامه itunes ..
                خواهید دید که خود آیتیونز به صورت خودکار فایل ipa رو میسازه و در applicaion قرار میده .. و بعد هم sync

نظر

نوشته اصلی توسط sting_ms نمایش پست ها
                  سلام
                  من با این روش یک سری برنامه pxl رو گوشیم نصب کردم و ریستارت هم کردم توی گوشیم هم همه برنامه ها اومدند ولی وقتی می خوام اجرا کنم به محض اینکه می خواد load بشه میاد بیرون. Permission هم درسته . در ضمن ایرانسل هم ندارم که با cydia کانکت بشم. چه کنم ؟؟؟؟؟
                  این به خاطر هست که ورژن برنامه با سیستم عامل سازگار نیست

نظر

دوست عزیز abbas-h خیلی متشکرم از راهنماییت. همونطوری که گفتی تو آیتونز اومد ولی از تو گوشی اجرا نمی شه. راستی غیر از فولدر .App فایلهای دیگه چی؟ مشکل از اونا نیست؟

نظر

دوست عزیز Momeks حق با توئه. خیلی خیلی متشکرم.

نظر

سلام
                        وقتی میخوام برم تو قسمت apps توی برنامه iphone pc suit
                        میگه باید اول به کامپیوتر وصل بشید
                        please connect your phone to the computer first
                        اگه کسی میدونه این چشه لطف کنه بگه
                        ممنون

نظر

یکی لطف کنه جواب ما رو بده خیلی ممنونش می شیم

نظر

سلام
                            من این کارو کردم فقط تمام app من پاک شده یعنی پاک نشده تو iTunes نشون میده که من app دارم ولی رو گوشیم نشون نمی ده!!!
                            چی کار کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط hossein.tafagho نمایش پست ها
                              سلام
                              من این کارو کردم فقط تمام app من پاک شده یعنی پاک نشده تو iTunes نشون میده که من app دارم ولی رو گوشیم نشون نمی ده!!!
                              Itunes فقط فایل های ipa رو نشون میده نه pxl و deb

نظر

نوشته اصلی توسط hossein.tafagho نمایش پست ها
                                سلام
                                اول از منوي store گزينه autorize computer رو بزن و بعد سينك كن.

نظر

صبر کنید ..
                                X