اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک تتر 4.3 آیفون 4 بدون نیاز به کاستوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

این ibooty 2.1 اصلاً روی کاستوم فرمور هم کار نداد!! برم با sn0w beta2 دوباره تست کنم

نظر

نوشته اصلی توسط amirsardari نمایش پست ها
      var/root/media/cydia/autoinstall

فقط هر وقت گوشی رو ریبوت کردین با ibooty بالا بیارین تا سایدیا کار کنه

اونم رو چشم ادیت میکنم

چشم های مایی...
      خیلی ممنون از اینکه پیشنهاد پذیر بودی.کمتر کسی مثل شماست...

نظر

سلام. گوشی ایفن 4 تا میبرم در دی اف یو که رد اسنو بخواد کاستوم باندل نصب کنه کوشی من سری از دی اف یو خارج میشه ؟و رد اسنو همینجوری روی همون حالت میمونه کمک لطفا

نظر

من چند روزی با این روش جلبریک کرم و هیچ مشکلی ندارم و قفط از سیدبیا appsyy+4.0 را دانلود کردم>>>>>

نظر

من با نصب فایل کاستوم4.3 سیدیا به صورت خوبی کار میکنه اما گوشی مشکل آنتن پیدا کرد ممنون میشم راهنمایی کنید با فریمور اصلی مشکل آنتن حل شد اما فایل کاستوم و نصب میکنم آنتن نمیده گوشی

نظر

نوشته اصلی توسط tandis224 نمایش پست ها
              من با نصب فایل کاستوم4.3 سیدیا به صورت خوبی کار میکنه اما گوشی مشکل آنتن پیدا کرد ممنون میشم راهنمایی کنید با فریمور اصلی مشکل آنتن حل شد اما فایل کاستوم و نصب میکنم آنتن نمیده گوشی
              دوست عزیز منم به همین خاطر این تاپیک رو زدم چون فریمورای کاستوم مشکل دارن . شما با استفاده از آموزش این تاپیک جیلبریک کنید . هم فریمورتون اورجیناله هم گوشیتون جیلبریک میشه

نظر

این روش هم استفاده کردم سیدیا نصب میشه اما آیکونش سفید رنگه و کلیک بر روی سیدیا میکنم میپره بیرون با i bootyهم مشکلم حل نشد

نظر

جواب نمیده

نظر

بدونین مشکلات کاستوم کمتره!! این هم آنچنان فریمور اصل نیستش! با 2تا برنامه دستکاری میشه! در حالیکه توی روش کاستوم فقط یکبار، من با sn0wbreez کاستوم ساختم و با ibooty بوت کردم، بدون مشکل
                    ویرایش توسط iPodtouch4g : https://i-phone.ir/forums/member/36518-ipodtouch4g در ساعت 23-03-2011, 03:43 PM

نظر

مشکل آنتن ندارید من دوبار تست کردم ولی آنتن نمیاد

نظر

برنامه های 4.3 هست برای دانلود؟

نظر

بله دوسته عزیز هست! ببنید دوستانی که میگن کاستوم بهتر هست! دقت کنید کاستوم 49 حفره در سیستم عامل ایجاد میکنه(منظور در 4.3) اما این روش از طریق باگ ها نیست بلکه شما چند فایل رو به داخل سیستم تزریق میکنین یا جابهجا میکنین! و به همین دلیل سرعت دستگاه بالاتر امنیت بیشتر و مشکلات کمتر خواهید داشت

نظر

من الان با این روش جیلبریک کردم، عالی داره جواب میده و خیلی سریع و بدون دردسر هم با ibooty میاد بالا بعد از نصب بعضی برنامه ها که نیاز به ریبوت دارن.. سیدیا کامل و عالی جواب داد و آنتنم هم مثل همیشه، خوب.
                            فقط این action menu که واسه 4.3 نیومده دردسره، نمیشه celeste استفاده کرد

نظر

نوشته اصلی توسط tabeez نمایش پست ها
                              من الان با این روش جیلبریک کردم، عالی داره جواب میده و خیلی سریع و بدون دردسر هم با ibooty میاد بالا بعد از نصب بعضی برنامه ها که نیاز به ریبوت دارن.. سیدیا کامل و عالی جواب داد و آنتنم هم مثل همیشه، خوب.
                              فقط این action menu که واسه 4.3 نیومده دردسره، نمیشه celeste استفاده کرد
                              دوست عزیز برنامه celeste اصلا ارزش نصب نداره و سرشار از باگ و ایراد هست و کار هم نمیکنه درست . سازنده برنامه هم ازش خبری نیست و گم و گور شده فعلا . پس غمش رو نخور

نظر

نوشته اصلی توسط amirsardari نمایش پست ها
                                دوست عزیز برنامه celeste اصلا ارزش نصب نداره و سرشار از باگ و ایراد هست و کار هم نمیکنه درست . سازنده برنامه هم ازش خبری نیست و گم و گور شده فعلا . پس غمش رو نخور
                                اره، تنها مزیتی که واسه من داشت این بودش که SHSH 4.2.1 رو نداشتم و رو 4.3 موندم.. ولی وقتی پای نیاز بیاد وسط، تا صبح بیدار موندم و جیلبریک کردم با راهنمایی همین تاپیک تتر 4.3 رو
                                راضی هم هستم. بخصوص با hotspot که جونمو واسه بیرون رفتن و استفاده از mywi راحت کرد.

نظر

صبر کنید ..
                                X